Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90972
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Πήγα και εγώ να δώ την περιβόητη Μόνικα.Δεν είχε πολύ κόσμο.Εύκολο παρκάρισμα και βούρ μέσα.Βγαίνει η Μόνικα η οποία έχει πολύ καλό πρόσωπο,καλά πόδια αλλα χάνει στο πάνω μερος στον κορμό.Σκάω το 50ρικο(!!!!) πιστέυοντας οτι αφου στο απλό των 30 κάνει όλα αυτά που λένε οι συναγωνιστές,στα 50 θα ξεχάσω το όνομα μου. Μπαίνω στο δωμάτιο και την περιμένω.Έρχεται μετά απο λίγο και ξεκινάμε.Ελληνικά δεν κατέχει πολλά.Ξεκινάει με πίπα ακά χωρίς χέρια.. καλή αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο.μια νορμάλ ψιλοβαρετή πίπα.Έχει πάρει τέτοια θέση που ο΄θτε μπορώ να χουφτώσω τίποτα αλλά ουτε και να δώ τίποτα αφού είχε τα μαλλιά μπροστά.Σταματάει..και αρχίζω να γλύφω τα βυζιά της,τα οποία παρεπιπτόντως είναι πολύ σωστά σε μέγεθος σε δέρμα σε σχήμα και σε ρώγα.αλλά τσινούσε λίγο.τεσπα...κάνω κίνηση να την φιλήσω..μου λέει no kiss.Στα του γαμησιού τώρα έχουμε τα εξής:3 στάσεις. ιεραποστολικά,πισοκωλλητά και πισωκολλητά ξαπλωτό.Η αλήθεια είναιότι γαμήθηκε καλά.. επαιρνε σωστη σταση..αλλά πάλι λεω οχι κατι ιδιαιτερο.ενα νορμαλ γαμήσι.δεν ξέρω αν θα ξαναπήγαινα.. μαλακία έκανα που έδωσα 50ρικο.με 30 τα ίδια θα έκανε.οτι κανουν ολες δηλαδη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2018
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.396
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Oikonomoy, Gianpaolo, Ramstein και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού