Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Κατερίνα είναι μια κοπέλα από την Ιταλία σύμφωνα με τα λεγόμενα της, αλλά λόγω των εξαιρετικών ελληνικών της δεν το θεωρώ διόλου απίθανο να είναι ελληνίδα που απλώς ντρέπεται να το δηλώσει. Όμορφο petit σωματάκι δίχως κυτταρίτιδα και απαλό δέρμα,Καρέ κατάμαυρο μαλλί, Όμορφο καθημερινό πρόσωπο με μια δόση από τρέλα σε αυτά τα ματάκια; Το βυζάκι της αρκετά μικρό 1Α το μόνο στο οποίο υστερεί. Αυτό όμως που μου έκανε εντύπωση και αποφάσισα να γράψω κριτική είναι η όρεξη της για γαμήσι. Το σαλονάρισμα της ήταν αρκετά επιθετικό με τριψίματα κτλ οπότε έδωσα το μπλε παράβολο και πέρασα μέσα παρότι είχα επισκεφτεί άλλο οίκο πριν μερικές ώρες. Το μωρό ήρθε και αφού έγλυψα για λίγο τα βυζάκια της,της είπα να αρχίσει το τσιμπούκι. Μου λέει δεν κάνω ακάποτο και εκείνη την στιγμή τρώω μια ξενέρα μιας και κυρίως γι'αυτό είχα μπει. Οκ της λέω βάλε καπότα και πριν τελειώσω την φράση τον πέρνει ακάποτα αρχίζοντας ένα αρκετά καλό τσιμπούκι αλλά και με λίγο δόντι(άπειρη μάλλον καθώς μου είπε κάποια στιγμή ότι είχε μόνο μια εβδομάδα που είχε αρχίσει, ωστόσο με παίξιμο της βαλάνου, χτυπήματα στην γλώσσα κτλ που φανερώνουν όρεξη). Στάσεις αρκετές (χρόνος παραπάνω από 13 λεπτά τουλάχιστον με την τσατσά να μην βγάζει κιχ και γι'αυτό πέρνει 10) με την τελευταία ιεραποστολικά όπου το μωρό με έπεισε και έσκυψα για να πάρω και μερικά γλωσσόφιλα. Σε όλες τις στάσεις η συμμέτοχη της ήταν πολύ καλή και μπορώ να πω ότι άξιζε το 20αρικο χαλαρά. Παίζει το μωράκι να είναι και νυμφομανής και να αποφάσισε να ακολουθήσει το ρητό τερπνό μετά του ωφελίμου ή να μην είχε κάνει πολλά δωμάτια και να είχε και καύλες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2018
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Gtp_user
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
378
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, flynow, Chosen και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού