Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Χαιρετίζω τους συντρόφους, συναθλητές και συναγωνιστές Καπέλο
Ο λόγος λοιπόν για την Elina. Αρχικά θα πρέπει να συμφωνήσω σε μεγάλο βαθμό με τα όσα έγραψε ο συναγωνιστής παρακάτω και θα έπρεπε να τον ακούσω και να ακυρώσω το ραντεβού, αλλά το ξερό μου το κεφάλι.

Στα θετικά:
Το κορίτσι ήρθε στην ώρα του (ευχαριστώ τον οδηγό)
Η συνεννόηση με το γραφείο εύκολη
Η Elina είναι ένα ομορφο κορίτσι με ωραίο σώμα και υπέροχα μάτια

Στα αρνητικά τώρα:
Την είχε αρπάξει ή όπως λέμε και στην Ελλάδα ήταν under the weather και πραγματικά δεν είχε καθόλου όρεξη αφού την λυπήθηκα και της έφτιαξα και τσάι.
Στον αγώνα ήταν απλά αδιάφορη και φαινόταν κουρασμένη, ούτε καν πίπα δεν μου πήρε. Ίσα που έγλειψε λίγο τα αρχίδια και αυτό ήταν ολο (είχα ξενερώσει και γω και δεν ζήτησα) και φυσικά "μαρσάρισμα" (να σαι καλά συναγωνιστή #Mounokwlaraki πραγματικά όταν την άκουσα είπα "είχε δίκιο" και φυσικά τζελ για τσουλήθρα.

Για νη μην αδικώ όμως κόσμο, πραγματικά πιστεύω πως απλά δεν ήταν η μέρα της. Αν είχε καλή διάθεση θα ήταν τα πράγματα πολύ διαφορετικά, έχει την γλύκα, το στυλ και το σώμα για να προσφέρει ένα καλό GFE σε αγαπούληδες σαν και του λόγου μου.

Λεφτά στον κουβά λοιπόν και πάμε παρακάτω (αυτός ο κουβάς αν μπορούσα να πάρω πίσω αυτοκίνητο θα χα βγάλει)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 25, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Kanzaki
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
249
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pilotgr, koukoskoukou, doc_lin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2018
Αν δεν ήταν στην μέρα της ας καθόταν σπίτι της. Ή ας έπαιρνε 21e , και όχι 210e ! Συγνώμη, αλλά για αυτό γελάνε μαζί μας οι αλλοδαπές όταν τις οργώνουν για τα καλά οι δικοί τους. Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1