Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161407
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπορει η λεξη του τιτλου της παρουσας κριτικης να ειναι ανορθογραφα γραμμενη όμως άλλο τοσο ανορθογραφη είναι και η παρουσια της Μαριας και μαλιστα σε έναν ιδιαιτερα καλαισθητο χωρο.
Δεν ηταν η πρωτη φορα που εμπαινα σε αυτό το ιδρυμα όμως δεν ειχα προχωρησει ποτε σε καταθεση εκει.Ομως τωρα αφενος ηθελα όπως και δηποτε ξανθια και αφετερου ηθελα να εχω αποψη για τα ενδοτερα του χωρου ο οποιος καρδιζει ττις εντυπώσεις από εξω ακομα.Πραγματι,τα φωτισμένα κοκκινα πλακακια περιμετρικα του κρεβατιου δενουν μεε την εντυπωσιακη και ρομαντικη εικονα στην κορνιζα πανω από το κρεββατι με το μαυρο σεντονι ενώ και τα ειδη υγιεινης θα ταιριαζαν σε πολυτελες ξενοδοχειο.
Η 20χρονη Μαρια από την Ουκρανια εχει την χαρακτηριστικη γλυκεια σλαβικη ομορφια :ξανθια,με πρασινα ματια,απαλο λευκο δερμα και μεγαλο φυσικο στηθος.Μετριου αναστηματος.Φορουσε ένα μαυρο τοπ που αναδεικνυε το μπουστο της και μια μαυρη μινι φουστα με πολλες εγκαρσιες τομες .Εκτιμησα ιδιαιτερα το ότι το μασαζ ηταν μια στανταρ παροχη σε κάθε πρόγραμμα και το ότι το 69 ηταν στα 50 ευρω ενώ στα αλλα ιδρυματα που ειχα βοολιδοσκοπησει νωρίτερα ηταν στα 60.Μολις εβγαλε τα ρουχα της μου προσφερε ένα υπεροχο χαλαρωτικο μασαζ με κρεμα σε επαρκη διαρκεια.Μια καλη εισαγωγή που δημιουργησε θετικη προδιαθεση για την συνεχεια κατι που όμως δεν επιβεβαιωθηκε.ΣΣε καμμια από τις στασεις που καναμε δεν εδειξε να συμμετειχε στα τεκταινομενα.Ηταν σαν πρωταγωνιστρια βωβου κινηματογραφου ενώ εγω ημουν σε ομιλουσα ταινια .Ουτε στο 69 συμμετειχε αν και περιποιηηκα δεοντως τις τρυπουλες της.Παντως τα κατω χειλη της είναι ιδιαιτερα τροφαντα και προκλητικα.Αποφασισα να προτείνω ισπανικο για ννα δω αν εστω στα χασομερια του αγωνα α ενιθωα λιγη συγκινηση μαζι της.Ευτυχως εδώ τα πραγματα πηγαν λιγο καλυτερα .Προσαρμοσα την, ευτυχως ανεπηρεαστη από το ξενερωμα ,στυση μου στα σττηη της και,ολως περιεργως,φανηκεε να ανταποκρίνεται εστω ελαχιστα.Τελειωσα ενώ αλληλοαυνανιζομασταν...το μονο αξιολογο συμπλεεγμα που δημιουργήσαμε.Το τελος δεν ηταν αδοξο.Οχι όμως χαρη στην Μαρια αλλα κυριως χαρη στο οττι επιστρατευσα τηνν εεμπειρια μου και την ψυχραιμια μου.
Οι ελάχιστες λεεξεις που ανταλλάξαμε ηταν και στα ελληνικα αλλα και στα αγγλικα κατι που σημαινει οτττι μπορει να συνεννοηθει εστω για τα βασικα με την πλειονοτητα του κοινου.Ομως δεν επικοινωνει ψυχικα και αυτό είναι το χειροτερο.Ευτυχως το νεαρον της ηλικιας της, της δινει την πολυτελεια εναλλακτικων σχεδιων για την συνεχεια του εργασιακου της βιου ο οποιος ελπιζω να μην αφορα ττην ενασχοληση της με το επαγγελμα αυτό. γιατι οσο ασχολειται με αυτό δεν υποβαμιζεει μονο το επαγγελμα αλλα και το πολύ ωραιο εργασιακο της χωρο, ο οποιος σωστα τονιζεται από την τσατσα.
Προτεινεται σε εξισου ξενέρωτους συναγωνιστες που ψαχνουν ένα ...ζμπρωξιμο...χωρις συγκινησεεις για μια στοιχεειωδη εκττονωση.Θα την προτεινα σεε αβγαλτους πιτσιρικάδες ,λογω της ηλικιας της, αλλα ακομα και αυτοι ισως ννα μην νιωσουν καλα μαζι της μεε αποτεελεσμα να εεχουν ασχημες ενττυπωσεις για το αθλημα από πολύ νωρις μεε ο,τι αυττο μπορεει να συνεεεπαγεται.Για αυτό...ΜΑ(Κ)ΡΙΑ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.650
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo, Ramstein, al pacino και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2018
Ωραιος!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1