Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η συνάντηση μου αυτή με τη Τζένη και τη φίλη της είναι μια από τις πολλές μας ''συνευρέσεις'' με τη Τζένη..Σε κάθε συνάντηση η τζένη,είναι καταπληκτική τουλάχιστον προσωπικά για μένα αυτό ισχύει,είναι καθαρά υποκειμενική άποψη και νομίζω είναι λογικό και σεβαστό!!!Εγινε πριν από περίπου ένα χρόνο, αρχές Φλεβάρη κι ενώ είχαν προηγηθεί αρκετές συναντήσεις μας οι 2 μας,όπου η καύλα της Λατίνας ξεχείλιζε και με μεθούσε κάθε φορά και περισσότερο!!!τα λόγια είναι περιττα τα παμε..
Λοιπόν…Χρωσταω μια αναφορα στη συναντηση μου με τη τζενη και τη φιλη της.
Με τη Τζένιφερ έχουμε βρεθεί αρκετές φορές ,υπάρχει χημεία, πάντα περνάμε καλά κι οι 2, βασικό αυτό για μένα..Δεν μ ενδιαφέρει να είναι και μοντέλο η κοπελιά, αν είναι κομοδίνο καλό δρόμο..η Τζένιφερ λοιπόν, κοιτάει να σε κάνει να περάσεις πρώτα καλά εσένα..κι αν εσύ περνάς καλά, αυτό το εισπράττει κι η ίδια περνώντας εξίσου καλά, οποτε παλι υπερ σου ειναι…
Πριν μερικές μέρες λοιπόν το μωρό, μου ανέφερε τον ερχομό μιας φίλης της και τη δυνατότητα για duo..Δεν το σκέφτηκα ιδιαίτερα, από τη στιγμή μάλιστα που είδα την Έλενα είπα εδώ είμαστε… Μετά από μερικές μέρες κι αναγκαστικές αναβολές κλείστηκε το ραντεβού στα Νότια με τα μωρά… πρώτη έσκασε η Λατίνα, μες την καύλα όπως πάντα με την θεική της κωλάρα να τονίζεται στο εφαρμοστό της κολλάν… Φορώντας τα σέξυ της εσώρουχα που ήξερε ότι μ αρέσουν ξεκίνησε άμεσα τα παιχνίδια με τον πουτσο και τα αρχίδια…κι ενώ ζεσταινόμαστε για τα καλά χτυπάει η πόρτα στο 5άλεπτο και μπαίνει το μελαχροινό εκ Ρωσσίας ορμώμενο μωράκι, η φίλη της…
Πρώτη εντύπωση θετική, χωρίς πολλές βιασύνες και φλυαρίες συστήθηκε και …στήθηκε…έπεσε κυριολεκτικά με τα μούτρα συναγωνιζόμενη την Τζένη στο τσιμπούκι χαρίζοντας μου απίστευτο και βαθύ γλύψιμο, μέχρι τα αρχιδια…όταν μάλιστα πλάκωσαν τα γλωσσόφιλα μεταξύ τους με μένα στη μέση και χώρισαν τις περιοχές ευθύνης τους, έγινε ο χαμός!!!ο αγώνας συνεχίστηκε με πολλές αλλαγές, αρκετής έντασης, που αυξομειωνόταν καταλλήλως, ώσπου η πρώτη κατάθεση με βρήκε στο μουνάκι της Λατίνας, με cow reverse, ενώ την ίδια στιγμή η Έλενα μου πρόσφερε επιδεικτικά να φάω το λαχταριστό και καυτό της μουνακι…Το οποίο να τονίσω, ότι με το που μπήκε στον αγωνιστικό χώρο, ήταν ήδη μούσκεμα και ζεματαγε…Χαβαλες, ντουσακι, υποχρεωτικά κατά μόνας , λόγο του γελοίου κι εκνευριστικά στενόχωρου ντους του συγκεκριμένου Hotel !!!!
Ο δεύτερος γύρος ούτε που θυμάμαι με ποιανού πρωτοβουλία ξεκίνησε..Θυμάμαι όμως εναλλαγές στάσεων, κι εγώ παραδομένος στα χάδια των κοριτσιών, να παραμιλώ..και τη 2η φορά τίμησα τελειώνοντας στην καυτή και θεσπέσια κωλαρα της Λατίνας φίλης μου με την οποία είναι ξεχωριστή η χημεία, αφήνοντας παραπονεμένη ίσως την Έλενα η οποία τα είχε δώσει πραγματικά όλα…Είχα σκοπό να ολοκληρωσω μ έναν σκληρο σφυροκοπημα στα 4 όπως μου ειπε πως της αρεσει, αλλα από τη στιγμη που ‘’κλειδωσα’’ μεσα στην λατινο-κωλαρα της, παρασύρθηκα στο ρυθμο της και το τελος ηρθε φυσιολογικα,ενώ συγχρονως τα κοριτσια το διακσεδαζαν μεταξυ τους…
Κλεινοντας και συγνωμη για την κουραστικη αναφορα, πιστευω ότι 1 ωρα και 10 λεπτα είναι πολύ λιγο για αυτό το καυτο διδυμο, γιατι προκειται για εξαιρετικη περιπτωση…και πρεπει να τιμηθει καταλληλως κι η Ελενα για να σου ανταποδωσει, βγαζοντας τον αγριο εαυτο της στο γαμησι!!!λογικα θα μας δοθει ξανα η ευκαιρια μωρα, ελπιζω για περισσοτερη ωρα αυτή τη φορα….Ευχαριστω για τις υπεροχες στιγμες καυλας που μου χαρισατε!!!
Rose Roseβ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2018
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Ναι
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
195
Πόντοι:
2.007
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Lineatus, ΤΖΕΝΗ ΛΑΤΙΝΑ και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2018
καλημερα εδωσες 150 και για τις 2 η η καθε μια που γραφεις
25 Νοεμβρίου, 2018
Επειδή έγινε κάποιο λάθος και κάποια πράγματα παρερμηνεύτηκαν,οφείλω να κάνω μια διόρθωση...Η τιμή που αναγράφεται τα 150 € αφορά μόνο το δώρο της Λατίνας κι όχι και της Έλενας μαζί..Για να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις...Ματάκι
25 Νοεμβρίου, 2018
Φιλε να σε ρωτησω εγω ξερω οτι την φιλη της την λενε Ζωη κ οχι Ελενα!εσυ για ποια φιλη της μιλας;εχει κ αλλη;
25 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν δεις στην κριτικη μιλαω για περσυ τον φλεβαρη...Ματάκι
τωρα πια Ελενα ΔΕΝ υπαρχει...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4