Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χύστες, καλήν εσπέραν! Καπέλο

Παρά την μακρά περίοδο αγαμίας στην οποία περιήλθα και πάλι, και παρά το γεγονός ότι το τελευταίο διάστημα είχα κατ’ επανάληψη νιώσει το γνωστό αίσθημα αδημονίας που με τραβάει στις γνωστές κακόφημες οδούς των Αθηνών, όλες οι σκέψεις μου περί συνουσίας μου ήσαν παντελώς αδιάφορες, μάλλον λόγω δεσπόζουσας ανηδονίας. Λύπη Όμως, κάποια στιγμή οι όρχεις μου πρήστηκαν και πάλι σε σημείο που τους ένιωθα να πιέζονται αφόρητα ανάμεσα στους μηρούς μου καθώς περπατούσα… Money Mouth

Αγανακτισμένος και απογοητευμένος από τις Ελλεεινίδες που έχω στο μυαλό μου αυτό τον καιρό Money Mouth , κατέληξα στο συμπέρασμα ότι η μετάβαση στους κακόφημους δρόμους της ενοικιαζόμενης σαρκικής ηδονής θα ήταν περισσότερο κάτι σαν ανάγκη και αυτοσεβασμός, παρά επιθυμία. Άλλωστε, δεν είχα και πολλές επιλογές: Ή θα έπρεπε να τάξω λαγούς με πετραχήλια σε κάποια ανθυπομέτρια για να μου ανοίξει τα γεμάτα κυτταρίτιδα μπούτια της ή θα έπρεπε να συνεχίσω να πουλάω κοινωνικό status και υψηλή κοινωνική αξία σε κάποια σχετικώς εμφανίσιμη Ελλεεινίδα για την πείσω ότι αξίζει να αποφασίσει κάποια στιγμή να βγει μαζί μου. Money Mouth Και κάπου εδώ θυμήθηκα και δυο στίχους από ένα γνωστό τραγούδι:

«Ευτυχώς που η πατρίς δικαιώνεται, σε ταβέρνες, πλατείες, κι αλάνες.
Ευτυχώς που δεν χάθηκε ο έρωτας, ευτυχώς που υπάρχουν πουτάνες.»

Αφού αλώνισα λοιπόν όλα τα «ευαγή ιδρύματα» που εδρεύουν επί των οδών Φυλής, Φωκαίας, και Διδύμου, κατέληξα σε τούτον εδώ τον οίκο, όπου εργαζόταν η…

…Αλεξάνδρα: Είναι μια λεπτοκαμωμένη καστανή Ρωσιδούλα με μακρύ ίσιο μαλλί, σίγουρα 25 Μαΐων (όπως προδίδει η επιδερμίδα του προσώπου της αν την κοιτάξεις από κοντά), με μια λεκάνη που προεξέχει κάπως άγαρμπα σε σχέση με την ιδιαίτερα λεπτή μέση της. (Ωστόσο αργότερα αποδείχθηκε ότι η λεκάνη της λειτουργεί ως αρκετά καλή σεξολαβή. Γλώσσα ) Το στήθος της μικρό, αλλά με ωραίες θηλές που με άφησε να τις πιπιλίσω, αλλά όχι για πολύ, διότι γαργαλιόταν. Επίσης γαργαλιόταν όταν την φιλούσα το λαιμό και τα μάγουλα, ενώ όταν της φιλούσα την πλάτη χασκογελούσε σαν μικρό παιδάκι. Money Mouth Δεχόταν όμως φιλιά στο μέτωπο. Money Mouth Από τις αντιδράσεις της και μόνο μου ήταν δύσκολη η επίτευξη πλήρους στύσης. Σκέφθηκα να φύγω, όμως πρυτάνευσε η λογική: Πλήρωσα, και έπρεπε να αδειάσω κάπως τα φλόκια μου. Οπότε συνέχισα ακάθεκτος προς τον στόχο μου: Να χύσω. Money Mouth

Τουλάχιστον, σε ό,τι αφορά τα «επί το έργον», η Αλεξάνδρα γαμιέται σε αξιοπρεπή βαθμό. Δύο στάσεις όλες κι όλες, ιεραποστολικό σε χαλαρούς ρυθμούς, και μετά στα Κατσικογάμης , όπου και ολοκληρώθηκε η… «κατάθεση». Γλώσσα Αντέχει γαμήσι σε υψηλή ταχύτητα, αρκεί να μην της τον χώσεις τέρμα βαθιά και την πονέσεις. Η αίσθηση του κόλπου της ήταν μάλλον χαλαρή, και παρά το γεγονός ότι ήταν λεπτή και περίμενα ότι θα ήταν κάπως πιο στενή από τις άλλες εκδιδόμενες, απογοητεύθηκα. Λύπη Τουλάχιστον κάλυψα κάπως την ανάγκη μου να ανακουφίσω λίγο τα πρησμένα αρχίδια μου, κάτι που το είχα μεγάλη ανάγκη. Ντροπή

Η υπηρεσία υποδοχής δεν μας ενόχλησε, ωστόσο δεν έμεινα και πολύ στο δωμάτιο.

Η χαμηλή βαθμολογία στην καθαριότητα διότι βρήκα λεκέδες από υγρά στα σεντόνια. Θυμός

Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Παρεμπιπτόντως, από όλα τα μυθικά πλάσματα, η γοργόνα είναι το πιο άχρηστο: Δεν μπορείς ούτε να την τηγανίσεις, ούτε να την γαμήσεις… Γλώσσα

Επίσης, αν είχα πάει το βράδυ της Παρασκευής να γαμήσω την μαυρούλα Μπιούτυ που έχει τεράστιες βυζάρες και εργάζεται στο Φυλής 65 όροφος, θα έγραφα και μια κριτική με τίτλο «Black Friday». Γλώσσα Δεν πήγα όμως, διότι πήγα για ύπνο. Γλώσσα

Αυτά από εμένα και την φλυαρία μου. Υγιαίνετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthimos93, redordead7, mounakias* και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2018
...ΛΑΓΟΥΣ Κ ΠΕΤΡΑΧΗΛΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΘΥΠΟΜΕΤΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΑ ΓΕΜΑΤΑ ΚΥΤΤΑΡΙΤΙΔΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΤΗΣ!!!!!
Νομιζω οτι μιλαω εγω..κ οχι εσυ..
26 Νοεμβρίου, 2018
Χαίρομαι αν υπάρχει ταύτιση απόψεων... Καπέλο
27 Νοεμβρίου, 2018
Παρεμπιπτόντως, από όλα τα μυθικά πλάσματα, η γοργόνα είναι το πιο άχρηστο: Δεν μπορείς ούτε να την τηγανίσεις, ούτε να την γαμήσεις…
Εντάξει έγραψες!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3