Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Μασατζίδικα 107013
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πέρασμα σήμερα...διαθέσιμες Αμαλία και Μελίνα(αν θυμάμαι καλά!).η Μελίνα(40+?) μου φάνηκε ζεστή ,άμεση, ομορφούλα και επικοινωνιακή!Εγώ έψαχνα Μισέλ.Λέω δε γαμιέται....(τελικά δεν γαμιέται...ακόμη!)Να πω πως έχω περάσει μερικές φορές από το μαγαζί,δεν είχα ξαναμπεί όμως ποτέ.Αρκετά καλό μασάζ, μιλάγαμε κάναμε πλάκα,είχα αρχίσει όντως να χαλαρώνω πολύ!έχοντας περάσει κάνα μισάωρο μπρούμυτα,άρχισα να απλώνω χέρι,να χουφτώνω σιγά σιγά,της λέω δεν θα μου κάνεις από μπροστά?μου λέει ναι κάτσε να σε λιώσω πρώτα από εδώ!ανάσκελα πλέον ψιλο χουφτώνω. Μπρούμυτα δεν είχα πετσέτα,ανάσκελα μου την έβαλε...κάποια στιγμή, πολύ ευγενικά και ήρεμα γελώντας μου λέει εμείς εδώ δεν κάνουμε αυτά που φαντάζεσαι και υπονοείς..δείχνοντας που την χούφτωνα...μπορεί να ανοίξει η πόρτα και να μας δούν..κλπ...λέω οκ με δουλεύει πολύ ευγενικά και χαριτωμένα όμως...το είπε αυτό μερικές φορές...μαζεύομαι...καμιά φορά την πείραζα...αυτή έτριβε γύρω από την πετσέτα...λέω τι θα γίνει τώρα άντε να δούμε...να μην σας τα πολυλογώ και το πιο χαμηλό φως έβαλε...και άρχισε να ζεσταίνεται....στην τελική όμως παίχτηκε μόνον ισπανικό και χειρομαλακία!εντάξει εγώ την έγδυσα όσο μπορούσα και έκανα επίθεση στις δυο τρυπούλες της αλλά γυρίσαμε στην χειρομαλακία. Βέβαια ήταν όλα πολύ καυλωτικά και γούσταρα πολύ!το θέμα μου είναι πως μου ζήτησε επιπλέον 20 ευρώ διότι έκανε κάτι που δεν κάνει το μαγαζί(είπαμε ευγενικό και χαριτωμένο δούλεμα...)...οπότε βασικά θέλω να σας ενημερώσω για την απαράδεκτη αυτή πολιτική όλους.Ταυτόχρονα εγώ συμπάθησα πάρα πολύ την Μελίνα αλλά αυτό ήταν μεγάλο φάουλ!είχα σκοπό να πηγαίνω αλλά τώρα ΟΧΙ!Πέρασα ωραία αλλά ταυτόχρονα την πάτησα!Φασαρία?όχι...δεν ήθελα να κάνω εκείνη την στιγμή...ήμουν πολύ καλά,δεν ήθελα να το χαλάσω...είπα δεν γαμιέται....ε δεν γαμήθηκε!...(ακόμη!).κάπως έτσι ρίχνεις μαύρη πέτρα...
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
231
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, mutsodringo

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού