Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η κριτική αφορά το σύνολο των επισκέψεων μου με τη Μπέλλα που έγιναν το καλοκαίρι που μας πέρασε.Έγιναν συναντήσεις και σε άλλα σπιτάκια της περιοχής αλλα η πρώτη φορά που την πήρα ήταν σε αυτό.Συνήθως δούλευε πρωινά και απογεύματα μεχρι τη λήξη της δέυτερης βάρδυας.

Μου αρέσουν οι καυλιάρες γυναίκες και ακόμα πιο πολύ μου αρέσουν οι καυλιάρες πουτάνες. Έχοντας λοιπόν διαβάσει για τη συγκεκριμένη κοπέλα κάποια καλά σχόλια στο σάιτ είπα να πάω να δω ιδίοις όμμασι τι παίζει με δάυτην. Η κοπέλα ειναι απο Ρουμανία και αυτό φυσικά είναι στα θετικά της διότι είναι απόφοιτη της μεγάλης ρουμάνικης παθιάρικης και ρομαντικής σχολής. Έχει ύψος γύρω στο 1,70 οπώτε με τακούνια είναι αρκετά ψηλή γυναίκα, μελαχροινή με μεγάλη κωλάρα λίγα πιασιματάκια τα οποία δένουν αρμονικά στο σώμα της και μεσαία προς μεγάλα βυζιά, ένα υπέροχο πρόσωπο με ένα χαμόγελο που κάνει τους άντρες να σκοτώσουν ακόμα για χάρη της. Θα έλεγα πως είναι φοραδίτσα προς άλογο όχι μισοριξιά.

Θα θυμηθώ μερικές στιγμές που συνέβησαν στα δωμάτια της ηδονής κυρίως τις πρώτες φορές.

...η Μπέλλα βλέπει τη ψωλή μου καυλωμένη και λέει με τα φτωχά αγγλικά της its big! και χασκογελάει εγώ φυσικά το παίρνω πάνω μου και τη βάζω στα γόνατα να μου τον γλείψει, αυτή υπακούει και ξεκινάει τη πίπα υγρή όπως θα έπρεπε να είναι ενώ μάλιστα γλείφει και τα μπαλάκια μου μετά από την καθοδήγηση που της κάνω και το κάνει υπάκουα η άτιμη. Προσπαθώ να την κάνω να τον πάρει όλο μέσα και σε μια στιγμή δείχνει να τα καταφέρνει-η κοπέλα μαθαίνει δε βαριέται είναι υπάκουη και όση τεχνική της λείπει την αναπληρώνει με όρεξη γι αυτό που κάνει σε ένα σημείο σκέφτομαι ότι μιλάει το dna της ότι χιλιάδες η και εκατομμύρια ρουμάνες πόρνες της μιλάνε με ένα νοητό τρόπο για το πως θα πρέπει να τον εξαφανίσει στο στόμα της και...είναι η σειρά μου να την γλύψω αυτήν την παιχνιδιάρα φοραδίτσα, τη στήνω στο κρεβάτι-αρκετά πονέσανε τα γόνατα της σκυμμένη-και αυτή στήνεται τόσο σωστά τόσο γεωμετρικά ορθά που με διευκολύνει για να της γλείψω το μουνάκι και το παρθένο κωλαράκι που ισχυρίστηκε ότι δεν το έχει δώσει ακόμα, λίγες στιγμές μετά όρθιος όπως είμαι κουλαντράρω το παντελόνι και της τον χώνω έτσι στα όρθια χωρίς να ανέβω στο σεντόνι...την γαμάω λοιπόν στα τέσσερα της δίνω μερικές ξυλιές και της τραβάω και την κοτσίδα διότι τα έχει πιασμένα τα μαλλιά της σαν άλλη λαρα κροφτ, της τραβάω την κοτσίδα λοιπόν και αυτή δεν διαμαρτύρεται ίσα ίσα που γουστάρει η έτσι νομίζω, εκείνη τη στιγμή όμως δεν έχει σημασία διότι μετά από λίγο χύνω βαθειά μέσα στο μουνάκι της και αποκαμωμένος τραβιέμαι κουμπώνω το πανταλόνι μου και την καληνυχτώ μ ένα πεταχτό φιλί στο μάγουλο...

Τις περισσότερες φορές έκανα μαζί της το ίδιο πρόγραμμα δηλαδή να ευχαριστιέμαι την πίπα της όρθιος να πιάνω την ψωλή μου και να την βάζω να μου γλείφει τα αρχίδια η να της δίνω πουτσοσκάμπιλα στα μάγουλα και στη γλώσσα της και μετά να της γλείφω τη μουνάρα και την τρυπούλα της την παρθένα από πούτσους και στη συνέχεια να την γαμάω στα τέσσερα.
Μια άλλη φορά και ενώ είχα αγορασμένη μαζί μου μπύρα κονσέρβα από τα πακιστανικά παντοπωλεία που έχει σε αφθονία η περιοχή την έβαλα να μου γλύφει τη ψωλή ρίχνοντας και τον υγρό άρτο πάνω και μετά με τον ίδιο τρόπο της έγλειφα το μουνί και την κωλοτρυπίδα μεθώντας ταυτόχρονα.

Ακολούθησαν και άλλες επισκέψεις στο ίδιο η και σε άλλα σπιτάκια που δούλευε πάνω κάτω με την ίδια συμπεριφορά μέσα στο δωμάτιο. Την τελευταία φορά που την πήρα διέκρινα μια συμπεριφορά βιασύνης παρόλα αυτά είναι σαφώς καλύτερη σε εμφάνιση και υπηρεσίες από πολλές κοπέλες τις περιοχής και μια τίμια επιλογή να επενδύσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέλλα
PW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Thanasis33100, NICK TRIVE και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού