Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 15 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το κοριτσι το ειχα δει απο την πρωτη μερα που ειχε ερθει με το γραφειο τις πρωτες μερες του Νοεμβριου και ειχα εκφρασει το θαυμασμο μου και στο φορουμ.
αλλες υποχρεωσεις με αλλα κοριτσια ομως με εμποδιζαν να τη δω νωριτερα.Ματάκι
μολις ειδα και τις κριτικες των συναγωνιστων Τζιμη και Μυστηριου λεω δε γινεται,πρεπει να πας.Ναι!Ναι!

κλεισιμο ραντεβου λοιπον ευκολα για το νεο ξενοδοχειο που δεχονται τα κοριτσια του γραφειου.
εδω να πω οτι το ξενοδοχειο ειναι πολυ ανωτερο του προηγουμενου,σε κεντρικο σημειο που εξυπηρετει το μετρό,καθαρο και ανακαινισμενο. καμμια σχεση με την προηγουμενη μπιχλα του αλλου.


ανεβαινω λοιπον πανω και μου ανοιγει ο ξανθος αγγελος με ενα πολυ ομορφο χαμογελο.
πολυ ομορφη κοπελλα με ακριβεις φωτογραφιες στη σελιδα του γραφειου,κανονικο υψος,μοντελε κορμι,δακτυλα ομορφα μακρια και λεπτα με περιποιημενα νυχια,ποδια περιποιημενα,βυζακι να χωραει στη χουφτα μια χαρα,μουνακι κι αυτο περιποιημενο κλειστου τυπου να χαιρεσαι να γλυφεις και τελειο κωλο που γνωριζα οτι διατιθεται.ΜατάκιΜατάκιΓλώσσαΓλώσσα
συστασεις για σπασιμο της οποιας αμηχανιας και μετα τα διαδικαστικα αρχη του παιχνιδιου.


απο την αρχη το μωρο κολλησε επανω μου κι αρχισαν τα φιλια.Έρωτας
οχι πολυ βαθια γλωσσοφιλα αλλα με πολυ παθος.
γρηγορα κατεβηκα χαμηλα να την περιποιηθω κι εγω πραγμα που το χαρηκα αρκετα.
δακτυλα δεν επετρεπε στην αρχη αλλα μετα τα εδωσε ολα.
το στοματικο απο πλευρας της θα το χαρακτηριζα μετριο αλλα πολυ υγρο κι αυτο οχι τοσο βαθυ αρχικα. ζητησα να με γλυψει στα μπαλλακια κι αυτο το αρνηθηκε αρχικα αλλα μαλλον δεν ειχα βρει το κουμπι της ακομα.
θα εξηγησω παρακατω τι εννοω και για το στοματικο και για τα υπολοιπα που δεν ηθελε.Ματάκι
παρ ολα αυτα ομως ημουν ετοιμος μιας και δεν θελω και πολυ για να τουρμπισω.


περασμα κρανους λοιπον και εισοδος ιεραποστολικα για αρχη και το κοριτσι κρατωντας τα ποδια του γυρω μου με κρατουσε μεσα της ενω φιλιομασταν.
μετα της σηκωσα τα ποδια και αφου την πηρα ετσι για λιγο τελειωσα μεσα της για πρωτη φορα.
στο διαλειμμα μια χαρα το κοριτσι,επικοινωνιακο,παντα με χαμογελο και με καλα Αγγλικα μιλησαμε περι ανεμων και υδατων προετοιμαζοντας το δευτερο γυρο που δεν αργησε πολυ.
αυτη τη φορα ειχα και βρωμικο σκοπο ομως να φαω αυτο το θεσπεσιο κωλαρακι.


ξεκιναω να γλυφω το κοριτσι και αφου ηρθαμε σε σταση 69 της λεω το παραμυθι κι αρχιζω να προετοιμαζω το εδαφος.
γλυφοντας το μουνακι της απο κατω δεχτηκε σιγα σιγα και το δαχτυλακι απο πισω με λιγο σαλιο κι αρχισε να ζεσταινεται το μωρο και να βγαζει φωνες καβλας.Κουλ
γλυφοντας με κι εκεινη απο πανω ημουν ετοιμος.
φοραω την εξαρτηση,την τοποθετω στα τεσσερα και μπαινω πρωτα μπροστα για αρχη και με αργο ρυθμο.
βαζω συγχρονως και τον αντιχειρα πισω και βασανιζα το μωρο ετσι για λιγο.
οι φωνες καβλας της γινοντουσαν τωρα πιο συχνες.
ειχε φτιαχτει το μικρο κι αρχισε να εκδηλωνεται.
μπαινω λοιπον κι εγω τωρα στη μικρη περιοχη με λιγο ζορι κι αφου καθομαι ακινητος για λιγο να κουμπωσει καλα αρχιζω σιγα σιγα να δινω πονο.ΚουλΚουλ
μετα απο λιγο αυξησα ρυθμο και η μικρη αρχισε να μιλαει στα Ρωσικα.
εδω ειμαστε σκεφτηκα.Ματάκι
συνεχιζω ετσι και οπως ειμαστε στα τεσσερα τη βαζω πιο χαμηλα και απο κατω το χερι μου ετριβε το μουνακι της.
ειχα καβλωσει φουλ και το μωρο το ιδιο.
Da,da,da,daaaaa φωναζε η μικρη. (μονο αυτο καταλαβαινα)Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
αυτο ηταν. τωρα τα δεχοταν ολα.
ημουν απο πισω της κι εδινα πονο,ετριβα το μουνακι της που ειχε γινει μουσκεμα απο την καβλα,το ετριβε μονη της οταν την αφηνα εγω,δαχτυλο εβαζα μπροστα τωρα πια συγχρονως,φιλια στο στομα γυριζοντας πισω το κεφαλι της,ολα αυτα μαζι και ημουν σε επικινδυνο σημειο να τελειωσω μετα απο 10λεπτο ξεκωλιασμα.
βγαινω λοιπον και στεκομαι ορθιος στο κρεββατι και της ζητω να τελειωσω στο στομα.
γονατιστο το κοριτσι απο κατω με πιπωνε βαθια τωρα,εγλυφε μπαλλακια,επαιζε με τον πουτσο μου ωσπου το τελος ερχοταν κι αναλαμβανω τα ηνια εγω.
με δυο τρεις κινησεις της τα δινω στο στομα και μετα απο ενα τελευταιο γυαλισμα μεχρι σταγονας αποσυρθηκε στο μπανιο κι ακολουθησα μετα εγω.ΚουλΚουλΚουλΚουλ


συνοπτικα λοιπον περασα παρα πολυ καλα.
το κοριτσι ενω ηταν σχετικα χαλαρο στην αρχη,μετα που καβλωσε αλλαξε τελειως προς το καλυτερο κι ανεβασε την αποδοση της.
δε λεω οτι ειμαι ο τεραστιος σουπερ γαμιας,αλλα μαλλον βρηκα κατι που την εφτιαχνε και καταφερα να την κανω να αποδοσει τα μεγιστα προς ικανοποιηση μου αλλα και δικης της οπως φανηκε.
αυτο που φανηκε επισης ηταν οτι της αρεσε το πρωκτικο αφου λυσσαξε απο καβλα κι εκανε και αυτα που ειχε αρνηθει στην αρχη.

με λιγα λογια λοιπον γαματε κωλαρακια προθυμα οταν τα βρισκετε.Ναι!Ναι!
να ειστε καλα παιχτες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.972
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Sproxe Garsia, xlm και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού