Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν υπήρχε ψυχογράφημα με απεικόνιση τύπου καρδιογραφήματος, σήμερα θα έβγαζε αποτέλεσμα σεισμογράφου όταν καταγράφει σεισμό 7 βαθμών της κλίμακας ρίχτερ. Γλώσσα
Βρισκόμουν σε μια κατάσταση που το σοβαρό με έφτανε στον πάτο και η τρέλα στην κορυφή, που σκάλισα μνήμες από όλο μου το παρελθόν, που οι κρίσεις συναισθημάτων εναλλάσσονταν με κρίσεις χιούμορ συνεχώς και αποδέκτης όλων αυτών ο wired. Το να είσαι καλός ωτακουστής στις μέρες μας είναι πρόβλημα και αυτό το πρόβλημα βίωσε σήμερα ο φίλος καλωδιωμένος. Δεν ήξερες που έμπλεκες, δεν ρώταγες? Έφαγε όλη την ένταση της βελόνας στη μάπα. Τελικά τον λυπήθηκα και για να μην ψάχνει για δουλειά, πήγα να γαμήσω.
Μεγάλο χαμόγελο

Τυχερή - άτυχη η Φραντζέσκα. Το κοντοπουτανάκι που εδώ και λίγο καιρό είχε μπει στο στόχαστρο.
Ομορφούλα στο πρόσωπο με σώμα που από τις φωτό ήταν του γούστου μου. Στήθος δυαράκι που μου αρέσει με μικρή ρόγα, κοιλίτσα πλάκα, μεσάτη με πεταχτό κωλαράκι. Δεν το πήρα όμως και το μετάνιωσα. Μουνάκι όμορφο και καλό στην αίσθηση.
Φιλιά πεταχτά που είναι λίγο θέμα για μένα για αυτό στο ιεραποστολικό την κράτησα λίγο. Δύναμή της ο κώλος και έτσι την περισσότερη ώρα την είχα σε reverse ασανσεράτο (χαχαχαχ Τζίμη) και φυσικά στα τέσσερα που άρπαξε και τα σκαμπιλάκια της. Κατάθεση στα κωλομέρια φυσικά.

Σε γενικές γραμμές ήταν αυτό που ζητούσα τη συγκεκριμένη στιγμή. Έτσι κάποιες ατέλειες τις άφησα σε δεύτερη μοίρα. Ήθελα απλά να σπρώξω κάτι που άρεσε στο μάτι μου. Άλλωστε δεν είχαν περάσει ούτε 48 ώρες από το δίωρο με τη Άρια.Ματάκι
Αυτά τα λίγα σήμερα και συνεχίζουμε. Έχουμε και κόμμωση σύντομα.Σπασίκλας

Καλά να είστε παίχτες.Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.213
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27, batsos και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2018
Reverse ασανσερατο Ναι!Ναι!Ναι!

Γίνονται αυτά με 8ποντα Χμμμ; Γίνονται και παραγίνονται ΜατάκιΜατάκι

Ετσι παππούλη μου μην αφήνεις τίποτα στον διαβα σου ΠροσκύνημαΠροσκύνημα και μην κοιτάς ποτέ πίσω Γερο-μύστης
review reaction 1 hornyasfuck
24 Νοεμβρίου, 2018
Καλησπέρα από την ουρά του ΟΑΕΔ...
Ήρθα να πάρω το επίδομα και να το φάω στα μωρά Μεγάλο χαμόγελο

Η εμπιστοσύνη και η φιλία σου με τιμά Καπέλο και το ξέρεις.
Keep walking, keep fucking, keep breathing, keep living!Ναι!
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2