Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στο στούντιο, αφού ούτως ή άλλως είχα περιέργεια να πάρω τη Νάντια έξω σε ξενοδοχείο, με βάση τις πολύ καλές κριτικές της. Μετάβαση χθες το μεσημέρι, κατά τις 15:30. Στην αρχή η τσατσά μυ παρουσίασε την Εμμανουέλα, μία μαυρομάλλα ψηλή κοπέλα, με προγράμματα από από στα 50 € έως 100 € φουλ για μισή ώρα (χωρίς κώλο). Αλλά της λέω ήρθα για τη Νάντια. Τότε τη φώναξε και ήρθε με ένα κίτρινο θεόκοντο φόρεμα και ψηλοτάκουνες γοβάρες και με χαιρέτισε, ρωτώντας το όνομά μου και μου είπε ότι θα είναι ελεύθερη σε κανά 15'. Μου έδωσαν νεράκι και περίμενα στο ωραίο σαλόνι. Η τιμή της Νάντιας είναι 60 € κομπλέ, χωρίς να αναφέρουν θέμα χρόνου. Μετά από λίγο με πέρασαν στο πρώτο αριστερά δωμάτιο, που ήταν πεντακάθαρο, με σφραγισμένες παντόφλες, και σφραγισμένη πετσέτα και tv με τσόντα, μεγάλο κρεβάτι, σα ξενοδοχείο πολυτελείας. Αξίζει ο χώρος, 1000%. Έκανα μπανάκι και σε λίγα λεπτα ήρθε η Νάντια. Η Νάντια σαν περιγραφή είναι γνωστή. Μιλφάρα, κοντά στα 45 την κάνω (-50), 1.60 ύψος, μπαμπάτσικο σώμα, πεντακάθαρη, βυζάρες όμως μεγάλες και στητές, ξυρισμένη φουλ, ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, περιποιημένα άκρα και καταπληκτική διάθεση. Είναι τρελή καβλιάρα και ζει για το γαμήσι. Άρχισε προκαταρκτικά, φιλιά παντού, με μούρλανε στα γλωσσόφιλλα με τις χειλάρες της (γουστάρω κι εγώ τέζα), χάδια, ενώ δέχεται δάχτυλα αδιαμαρτύρητα κλπ. Εκθείαζε το σώμα μου και τα προσόντα μου και μου λέει πόσο πολύ θέλει να τη γαμήσω. Μετά ξεκίνησε ακά πίπα για σεμινάριο. Με φτυσίματα, γλείψιμο αρχιδιών, γρήγορα-αργά, ανάλογα με τη διάθεση. Την έκοψα για να μη τελειώσω στο μπαμ μπαμ και δεν απολαύσω γαμήσι. Μετά ξεκίνησε sex πρώτα ιεραποστολικά, μετά από πάνω, στα 4 και τέλος πάλι ιεραποστολικά. Αντέχει και επιζητάει σκληρό γαμήσι, γουστάρει και λέει και η ίδια προστυχόλογα και, γενικά, σε κάνει να αισθάνεσαι βασιλιάς. Αφού ήρθε το τέλος, έμεινε λίγο και ψιλοανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες και στη συνέχεια έφυγε χαμογελαστή. Η τσατσά με ευχαρίστησε βγαίνοντας με πολύ ευγένεια, μπορώ να πω. Συμπερασματικά, ο χώρος είναι πολύ προσεγμένος, η Νάντια όπως τα περιέγραψα και η άλλη κοπέλα αξίζει πολύ εμφανισιακά, αλλά λίγο ακριβή για το πλήρες πακέτο. Ξέρω ότι το 60άρι ίσως είναι πολλά για μία με την εμφάνιση της Νάντιας, όμως η διάθεση και οι υπηρεσίες της (και ο χώρος) είναι κορυφή. Εγώ τη προτείνω με κλειστά τα μάτια, κυρίως για τους μιλφάκηδες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.723
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, DeanCorso, quaresma17.6 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2018
τα ειπες όλα μεγαλε
24 Νοεμβρίου, 2018
ευγε ετσι ακριβως είναι την Ναντια την γνωρίζω πολλα χρονια ,και δεν εχει αλλαξει το παραμικρο στις υπηρεσίες και στην διαθεση της.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2