Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228485
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ώρα 19.30, βράδυ καθημερινής, και βρίσκομαι για δουλειές στην Αθήνα. Η δουλειά μου έχει τελειώσει και σκέφτομαι ποια κοπέλα να δοκιμάσω. Οι 3-4 πρώτες επιλογές μου, ή δεν δούλευαν λόγω περιόδου, ή δεν μπορούσαν όταν ήθελα. Μια από τις τελευταίες επιλογές, η Άντζελα. Παίρνω τηλέφωνο, απαντάει, κανονίζουμε ώρα, της στέλνω και μήνυμα με ακριβή διεύθυνση, και περιμένω.
Στην προκαθορισμένη ώρα, ακριβώς, η κοπέλα μου στέλνει μήνυμα ότι έφτασε, και ότι ανεβαίνει. Για λόγους οικονομίας της κριτικής, θα είμαι (σχετικά) τηλεγραφικός.
ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ – ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ : Συνεννόηση άψογη από τηλεφώνου, άφιξη ΑΚΡΙΒΩΣ (κάτι που μου έκανε τρομερή εντύπωση λόγω ώρας και περιοχής) στην προκαθορισμένη ώρα, δεδομένου, απ’ ότι κατάλαβα, ότι δεν ήρθε με ταξί αλλά με ΙΧ.
(ΒΑΘΜΟΣ : 10)
ΗΛΙΚΙΑ : 35αρα την έκανα, αν, και με τόσο στόκο που βάζουν οι γυναίκες, ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος…
ΝΤΥΣΙΜΟ : Πολύ όμορφα ντυμένη, με μαύρο ολόσωμο φόρεμα, με σκίσιμο σχεδόν ως τη λεκάνη, που βγαίνει πολύ εύκολα, και μαύρες 12ποντες γόβες. Αν βέβαια την πάρει μάτι η γειτονιά, την άλλη μέρα θα είσαι στα μανταλάκια, γιατί βγάζει μάτι το τι δουλειά κάνει…
(ΒΑΘΜΟΣ : 8.5)
ΕΜΦΑΝΙΣΗ :
α) Πρόσωπο : Σκληρό, κλασσικό ουκρανικό (μισή ρωσίδα - μισή ουκρανή, κατά δήλωσή της), πολύ ωραία γαλάζια μάτια, αν και λίγο μικρά, μακριά, μαύρα (πλέον) μαλλιά. Δεν την λες και άσχημη, αλλά ούτε και κουκλάρα. Εγώ πάντως δεν τρελάθηκα κιόλας.
(ΒΑΘΜΟΣ : 7)
β) Σώμα : Ύψος περίπου 1.67 – 1.68 (όταν κατέβηκε από τα μαύρα 12ποντα), σώμα πολύ ωραίο, μοντελοειδές, στήθος 3αρι – «φτιαγμένο», λευκή, λεία επιδερμίδα, ένα τατουάζ μπροστά και δεξιά, λίγο πάνω από τον αφαλό, και δυο στην πλάτη, ένθεν – κακείθεν της σπονδυλικής στήλης, στην νεφραμιά.
(ΒΑΘΜΟΣ : 8.5)
ΣΕΞ : Η πίπα της δεν με εντυπωσίασε. Κατέβαλε μεν φιλότιμες προσπάθειες, αλλά δεν ήταν και τίποτα το φοβερό. Μου έχουν κάνει (πολλές) και πολύ καλύτερες. Σε όποια στάση την έβαλα (και την έβαλα σε πολλές, και την 1η και την 2η φορά, γιατί ήμουν κουρασμένος και μου πήρε κάποια ώρα να τελειώσω), ανταποκρίθηκε, αλλά κάποια δόση όταν ήμουν εγώ από πάνω, την είδα να κοιτάζει το ταβάνι σαν ελαιοχρωματιστής που προσπαθεί να αποφασίσει τι χρώμα θα το βάψει. Φιλάκια πεταχτά, σαν 15χρονα, και δάχτυλο μόνο από μπροστά. Ο κώλος της δεν ήταν κάτι το φοβερό, χώρια που συνέχεια τραβιότανε μπροστά για να μην το πάρει όλο μέσα. Αν δεν μπορείς κουκλίτσα μου, βγάλε το anal από τις παρεχόμενες υπηρεσίες, ή γράψε ότι κάνεις μόνο με συγκεκριμένα μεγέθη…
(ΒΑΘΜΟΣ : 6)
ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ :
Καθ όλη τη διάρκεια του ραντεβού είχε ένα ύφος, επιεικώς, αδιάφορο, και η όλη στάση της ήταν σαν να έλεγε «άντε ρε μεγάλε τελείωνε, έχουμε και δουλειές». Επίσης στο ενδιάμεσο των 2 ημιχρόνων, χτύπησε το τηλέφωνό της, σηκώθηκε από το κρεβάτι για να το απαντήσει, και, απ’ ότι κατάλαβα γιατί η φωνή του συνομιλητή της ακουγόταν καθαρά, μιλούσε ή με τον γκόμενο ή με αγαπούλη πελάτη, ο οποίος ήθελε να μάθει που είναι και τι φορούσε εκείνη τη στιγμή. Το χειρότερο δε , ότι αυτή του απαντούσε, ανοίγοντας ολόκληρη συζήτηση επί , σχεδόν 5 λεπτά…
(ΒΑΘΜΟΣ : 5 - και με μεγάλη επιείκεια)
ΣΧΕΣΗ ΑΠΟΔΟΣΗΣ/ΤΙΜΗΣ
Αν δεν είχε αυτό το ύφος , και δεν είχε σηκωθεί για να μιλήσει στο τηλέφωνο, θα έλεγα ότι το πρόσημο ήταν θετικό. 80 ευρώ, συμπεριλαμβανομένου του με anal στην τιμή, στη Θεσσαλονίκη, είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας. Κρίνοντας όμως την εν γένει στάση και συμπεριφορά της, δεν μπορώ παρά να την βαθμολογήσω με χαμηλό βαθμό
(ΒΑΘΜΟΣ : 6)
Συνολικά ήταν ένα ραντεβού, που το ξέχασα μόλις η κοπέλα βγήκε από την πόρτα, και ελπίζω να μην μου ξανατύχει κάτι παρόμοιο.
Μετά τιμής
ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Λ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, George_1969, olddog και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2018
Έτσι ακριβώς όπως τα γράφεις είναι αδερφέ εμένα δεν με άφησε να τον βάλω καν στον κωλο.. μου είπε την άλλη φορά Μαλακία άλλαξε πολύ από παλιά
f21
f21
23 Νοεμβρίου, 2018
Είναι απίστευτο που κάποιος περιμένει συμπεριφορά ερωτευμένης Ηγουμενίτσας από μια μπαρουτοκαπνισμένη call girl, και μάλιστα στην πρώτη φορά που περνάει. Αυτά δεν γίνονται ….. μια χαρά κοπέλα είναι σε όλα της, με πολύ λογική τιμή και εγγυημένη απόδοση χωρίς δυσάρεστες εκπλήξεις. Από τις καλλίτερες επαγγελματίες του χώρου που δεν διστάζεις να προτείνεις πχ σε ένα γνωστό σου. Η πιο καλοντυμένη κοπέλα με πανάκριβα ρούχα και αξεσουάρ και όχι σαν κάτι τσόλια που έρχονται στη βίζιτα με τζιν και αθλητικά σαν νοικοκυροπούλες που πηγαίνουν στην λαϊκή.
23 Νοεμβρίου, 2018
Ψιλομάπα το "καρπούζι" λοιπόν?!?! Χμμμ;
23 Νοεμβρίου, 2018
Θα συμφωνήσω πως η Αντζελα είναι ψυχρή κι απόμακρη επαγγελματίας!!!
Θα διαφωνήσω όμως σχετικά με την πίπα... πρέπει να είναι στο τοπ 5 της Αθήνας αυτή τη στιγμή!
23 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ Trapshooter : Θα απαντήσω στο αυτόν ύφος.
1. Είναι απίστευτο που σχολιάζεις την κριτική μου, ενώ εμφανώς δεν κατάλαβες τι γράφω. Αν οδηγήθηκες στο συμπέρασμα, και από την εν λόγω και από τις εν συνόλω κριτικές μου, ότι ζητάω από ένα C/G συμπεριφορά ερωτευμένης κοπελίτσας, πρέπει να αρχίσεις να αμφιβάλλεις για τις αντιληπτικές σου ικανότητες.
2. Δεν ξέρω αν είναι η πιο καλοντυμένη του χώρου, πάντως σίγουρα ήρθε ντυμένη εντυπωσιακά (το έγραψα άλλωστε). Το θέμα όμως είναι τι γίνεται στο κρεβατι , και όχι πως έρχεται ντυμένη η κοπέλα. Τα ρούχα , άλλωστε, θα τα βγάλει...
3. Ακριβώς , επειδή είναι παλιά καραβάνα, περιμένεις να μην κάνει μαλακίες πρωτόβγαλτης. Πιστεύω ότι θα συμφωνήσεις μαζί μου, πως το να κάθετε να μιλάει στο τηλέφωνο, κατά τη διάρκεια του ραντεβού, είναι τουλάχιστον, σπαστικό.
4. Δικαιολογώ απόλυτα τον σχολιασμό σου, καθώς διάβασα τις κριτικές σου. Έχεις κάνει 10, εκ των οποίων οι 9 για μπουρδέλα και στούντιο, και 1 για την Άντζελα (πριν από σχεδόν 3 χρόνια - Φεβρουάριο του 2016). Αφού έχεις μάθει εκεί, λογικό είναι το μοναδικό C/G που πήρες να σου φάνηκε Θεά...
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
23 Νοεμβρίου, 2018
παρόλα αυτά, η κριτική είναι όπως πρεπει να είναι οι κριτικές!

σαφής, χωρίς περιττά που κουράζουν, σχολιασμός σε ότι αφορά την συνάντηση κ μόνο, χωρίς προτροπές ή αποτροπές, στην διακριτική ευχέρεια του αναγνώστη το αν θα την συναντήσει η όχι!

Γουέλ νταν μίστερ... Καπέλο
24 Νοεμβρίου, 2018
Τυχαίνει να την γνωρίζω ίσως και πάνω από 10 χρόνια, από τότε που ξεκινούσε και ήταν γύρω στα 22. Η Άντζελα πάντα έτσι ήταν, δηλαδή έβγαζε μια ψυχρότητα, μια απόσταση, δεν είχε ποτέ δοτικότητα στην συμπεριφορά, εγκεφαλικά εννοώ. Από την άλλη ως επαγγελματίας σχεδόν πάντα δίνει πλήρες πακέτο με σταθερά ικανοποιητική απόδοση, και αντικειμενικά είναι μια ωραία κοπέλα (στα νιάτα της ακόμα καλύτερη) αρκετά πάνω από τον μέσο όρο. Κατανοώ τον καρντάση που χαλάστηκε από μια-δυο λεπτομέρειες, γιατί βασικά είναι και τι έχει προτεραιότητα στον καθένα. Όλοι όμως στο τέλος νομίζω ότι συμφωνούμε ότι η κοπέλα είναι μια αρκετά καλή, τίμια και προσιτή επιλογή, που απλά δεν σε απογειώνει. Κλείνοντας θα έλεγα ότι μακάρι να ήταν και πολλές άλλες σαν την Άντζελα, αλλά και εμείς πάντα θα αναζητάμε και τα αστέρια.
24 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ James034
Thank you, sir.
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
24 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ clonarius
Σέβομαι τη διαφωνία σου. Εμμένω όμως στην άποψή μου, ότι η πίπα της - σε σχέση με άλλες που μου έχουν κάνει - δεν ήταν κάτι το εντυπωσιακό.
Από εκεί και μετά, ο καθένας έχει τα γούστα του. ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
24 Νοεμβρίου, 2018
η ψυχροτητα της και το οτι σηκωνε συνεχεια το τηλεφωνο κατα τη διαρκεια της συναντησης ειναι οι λογοι που δεν θελω να την ξαναδω..
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2