Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Να ξεκινήσω με την αναφορά ότι έτερο μέλος του site το οποίο εμπιστεύομαι απόλυτα έκανε το κασκαντεριλίκι με τη νεαρά και μου την πρότεινε ανεπιφύλακτα. Οπότε από θέμα εμφάνισης τουλάχιστον ήμουν ήσυχος ότι δε θα βγει κροκόδειλος στην πορεία να με κατασπαράξει...Money Mouth
Μου ανέφερε επίσης ότι πρόκειται για πολύ φιλικό χαρακτήρα, κάτι που το διαπίστωσα και εγώ αν και στη συνέχεια η μπουμπού μου τα χάλασε. Και όταν τρώω για τον Α ή Β λόγο φόλα από κοπέλα που ξέρω ότι άλλοι πέρασαν τέλεια νιώθω ακόμη χειρότερα...

Η δεσποινίς με το ιδιαίτερο αληθινό όνομα μας ήρθε από Καζάν αν θυμάμαι καλα, μόλις μου είπε ότι δεν είναι από τη Μόσχα Ναι! ο εγκέφαλος μου εστίασε στα βυζόμπαλά της οπότε δεν έδωσα και πολύ σημασία τί μου είπε, αλλά νομίζω ότι θυμάμαι καλά.
Πολύ καλά αγγλικά, χαμογελαστή και πρόσχαρη και όλα ωραία και καλά. Αμέσως ένιωσα πολύ άνετα και είχα την πεποίθηση ότι θα περάσω πάρα πολύ καλά μαζί της.

Πάμε στην εμφάνιση....Δεν είναι και η ψηλότερη κοπέλα αλλά για το μπόϊ της έχει πολύ καλές αναλογίες. Κοντό μελαχρινό μαλλί, πολύ όμορφο πρόσωπο και ματάρες.
Βυζόμπαλα φτιαγμένα με φοβερή εμφάνιση και ένα καρφί στην δεξιά ρώγα της Κεφάλι σε τοίχο! το οποίο μου την έσπασε αφάνταστα καθώς δεν μπορούσα και δεν ήθελα να ζουλήξω ή να πιπιλίσω το βυζί της...Λύπη Εμφανησιακά πάντως το βυζί δείχνει τί μάπα δουλειά έκανε ο χειρούργος όταν ξαπλώσει και πάει το ένα ανατολή και το άλλο δύση. Επίσης οι ρώγες δεν ανταποκρίνονται σχεδόν καθόλου στο παιχνίδι.

Οι φωτογραφίες είναι παραπλανητικές στο θέμα των τατουάζ, στα οποία η τύπισσα πραγματικά το παραγάμησε...Κεφάλι σε τοίχο! για μένα αυτή η υπερβολή και τα παραπάνω που περιέγραψα για το βυζί της στερούν ένα 10άρι στο θέμα της εμφάνισης.
Αλλά γούστα είναι αυτά, σε κάποιους μπορεί να αρέσει περισσότερο. Το κωλαράκι της πάντως είναι όνειρο....

Σκυλομετάνιωσα που δεν έφυγα στο μισάωρο καθώς μέχρι τον πρώτο γύρο η κοπέλα δεν μου έδωσε καμία αφορμή να παραπονεθώ για τίποτα. Μπόλικα φιλιά, αν και στο 90% απέφευγε εντέχνως να χρησιμοποιήσει γλώσσα.
Πίπα θα έλεγα τίποτα το ιδιαίτερο, παρόλο που ξεκίνησε πολύ φουριόζα, το γύρισε στη μαλακίτσα στο 5λεπτο...Στο σεξ δεν ξέρω τί έκανε με άλλους, πάντως μου έδωσε την εντύπωση πως έφαγε 20 πούτσες μέσα σε 2 μέρες και τα έφτυσε...
Την έβλεπα ότι ήταν μπουχτισμένη, τραβούσε ζόρι παρόλο που χρησιμοποίησε λιπαντικό την έβλεπα ότι δεν μπορούσε όταν πήγαινα να ανεβάσω στροφές. Τελείωσα μέσα στο λάστιχο την πρώτη φορά καθώς είχα σκοπό να τη ζωγραφήσω στο 2ο γύρο...Εμμμμ
Στην ανάπαυλα η δεσποινίς ασχολήθηκε αρκετά με το κινητό της, συμπεριφορά που δεν αρμόζει στην περίσταση. Ταυτόχρονα όμως είχαμε και μια μικρή συζήτηση αλλά μου την έδωσε που δεν σήκωνε μάτι από το κινητό...
Να σημειώσω ότι παρόλο που ήταν καθαρή, στο ημίχρονο δεν πλύθηκε.

Ξεκινήσαμε το 2ο γύρο με 69 όπου ξενέρωσα αφάνταστα καθώς η μπουμπού απολάμβανε την περιποίηση αλλά την έβγαλε σχεδόν αποκλειστικά χειρωνακτικά Μαλακία. Εκεί πείσμωσα λίγο και αποφάσισα να την ξεμουνιάσω αρκετά πιο έντονα, αλλά η απογοήτευση είχε ήδη επέλθει και δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω 2η φορά έτσι. 10 λεπτά πριν το πέρας της ώρας σφύριξα τη λήξη εγώ καθώς δεν είχε νόημα...Αυτή βέβαια αν ήταν λίγο σωστή και δεν ήταν τεμπέλα όπως διαπίστωσα στο δεύτερο γύρο θα μπορούσε πολύ άνετα να σώσει την κατάσταση αλλά προτίμησε να χωθεί στο μπάνιο για να πλυθεί και μετά αμέσως άρπαξε το κινητό της για συνεχίσει την ενασχόλησή της. Το ότι ο πελάτης έφυγε άχυστος ενώ υπήρχε χρόνος δεν φάνηκε να την απασχολεί....
Δεν της έκανα κανένα παράπονο γιατί πραγματικά δεν έβλεπα το λόγο εκείνη τη στιγμή, το έργο έχει ξαναπαιχτεί τόσες και τόσες φορές, να χαλούσα τη διάθεσή μου παραπάνω δεν είχε νόημα.Λύπη

Να πω και μερικά αρνητικά πράγματα για το γραφείο.
Η κοπέλα λόγω εμφάνισης πρέπει να έχει πολύ δουλειά, με καθηστέρησαν και στην αρχή με μια χαζή δικαιολογία ενώ ήταν προφανές ότι είχαν κολήσει τα ραντεβού και αυτή δεν πρόλαβε να πάρει ούτε ανάσα. Μεγάλη μαλακία κύριοι, αν ήταν έτσι θα πήγαινα σε κανα μπουρδέλο να περιμένω στη σειρά, μη μας ξενερώνετε έτσι. Καλύτερα να κάνει 2 ραντεβού λιγότερα τη μέρα παρά να έχουμε αυτή την αντιμετώπιση.
Ακόμη χειρότερη εντύπωση πάντως έκαναν οι δικαιολογίες που μου γράψανε μετά. Δεν με αφορά αν είχε δύσκολη μέρα την προηγούμενη, αν είχε οικογενειακά θέματα ή αν βγήκε για ποτά μέχρι τα ξημερώματα και ήταν πτώμα την επόμενη. Αν δεν μπορούσε να το έλεγε. Η άποψή μου είναι ότι είναι απλώς τεμπέλα, σε αυτό κατέληξα με όσες κουβέντες ανταλλάξαμε και τα όσα μου είπε γι'αυτήν και αυτά που έβλεπε στο κινητό της....δεν θα πω λεπτομέρειες, δεν θα καταλάβει και κανείς.
Το κερασάκι στην τούρτα είναι και η αύξηση της τιμής της την επόμενη μέρα...Κεφάλι σε τοίχο!

Οπότε σαν κατάληξη θα πω ότι ήταν καλή για ένα μισάωρο, σίγουρα δεν δούλεψε τα 160 που της έδωσα και σίγουρα δεν αξίζει τα 200 που ζητάει τώρα ο τύπος.ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, Joff73, Professoras και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2018
Και πάνω που έλεγα να την βάλω σε ένα ντουέτο...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1