Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνεχίζονται οι κριτικές για την ουκρανή κουκλάρα, οπότε λέω να πάρω κι εγώ θέση. Εγώ που αμφέβαλλα αν άξιζε τον κόπο. Και το λέω γιατί αυτό που βγαίνει, τολμάω να πω, από όλα όσα διαβάζουμε από τους φίλους εδώ μέσα είναι ότι κανείς δεν μπορεί φανερά να την προτείνει. Γιατί όμως? Μήπως δεν έχει φοβερό πρόσωπο? Το χει και οι ματάρες της είναι άπαιχτες. Μήπως δεν έχει την απόλυτη ουκρανική κορμάρα? ποδάρες, κωλάρα, κοιλιά, στήθος, πέλματα κλπ. Κι αυτό το χει ...Απλά, και βγαίνει αυτό αβίαστα, δεν είναι καθόλου μα καθόλου επαγγελματίας. Οχι ότι είναι σπαστική. Εχω γνωρίσει πολύ χειρότερες. Απλά η κοπέλα στο λέει κατάμουτρα ότι δούλευε σαν μοντέλο.Κι αυτό ήθελε να κάνει. Δεν ήθελε να τη γαμάω εγώ ο μαλάκας. Τι να κάνουμε δηλαδή... Οπότε: Σιγά μην κάτσει να γαμηθεί με 140 ευρώ. Όμως: Γιατί υπάρχουν πάρα πολλά και τεράστια όμως: γιατί δέχεται να κάνει αυτή τη δουλειά? Φυσικά για να μας τα πάρει στεγνά. Προσφέρει εμφάνιση και ζητάει λεφτά. Μια χαρά θα πει κανείς. Έτσι παίζεται το παιχνίδι. Κάνει λάθος. Υπάρχουν πάρα πολύ ωραίες γκόμενες που αποδίδουν πολλά, κάνουν (ή προσποιούνται πως κάνουν) σεξ με τα ίδια ακριβώς χρήματα. Δεν το παίζουν μοντέλα, δεν παραπονιούνται, δεν ξινίζουν τη μούρη τους...Δεν θα κουράσω με ονόματα.Τα ξέρετε καλύτερα από μένα. Μουνάρες, όμως, που μου κάνουν τη χάρη απλώς να περιμένουν να περάσει το μαρτύριο, εγώ απλά σταματάω πληρώνω. Εχω πληρώσει και τέτοιες. Και 200άρια είχα δώσει . Απλά τελειώσανε αυτές οι εποχές. Οκ? δώσαμε κούκλες. Απλό δεν είναι?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 19, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, YourLover, doc_lin και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2018
Ειναι καρακουκλαρα ομως η τσουλα
22 Νοεμβρίου, 2018
" Απλά τελειώσανε αυτές οι εποχές. Οκ? δώσαμε κούκλες. Απλό δεν είναι? "

Οι τελευταίες 3 γραμμές τις κριτικής σου είναι όλα τα λεφτά!
Παραθέτω την τελευταία πρόταση, η οποία κατά την γνώμη μου δεν θα έπρεπε να απευθύνεται μόνο στις "κούκλες" αλλά και στους "μάγκες" (πυρφόρους και προμότορες) του bou!
Καπέλο
22 Νοεμβρίου, 2018
πεταξες λεφτα φιλε αλλα οκ δεν θα ειναι τα τελευταια χαχα ολοι εχομε πεταξει λεφτα με μοντελα που βγηκαν κομοδινα. Απλα να καταλαβουν και τα γραφεια, ολα οχι μονο το GDE, οτι τα 140αρια +20 για το ενα +20 για το αλλο ειναι παρα πολλα για να τα δινουμε για κομοδινα.
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
23 Νοεμβρίου, 2018
Τα είπες όλα...
23 Νοεμβρίου, 2018
Πεστα Χρυσοστομε!
Η συμπεροφορα της και σε μενα ηταν ακριβως αυτη που περιγραφεις. Η ομορφια απο μονη της δεν ειναι αρκετη και η κοπελα "δεν κανει"!
23 Νοεμβρίου, 2018
oι φώτος της είναι τωρινές, ή τις έχει προ 10ετίας Χμμμ;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6