Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
δεν συνηθιζω να γραφω κριτικες για κοπελες που εχουν ενα επαρκες δειγμα "ομοιογενων" κριτικων,μιλαω για τις 3-4 πρωτες,μονο αν εχω κατι διαφορετικο να προσθεσω,επειδη λοιπον βγηκαν και καποιες αρνητικες και σιγουρα καποιος θα αναρωτιεται τι γινεται με το κοριτσι θα γραψω 2 λογια μονο και μονο επειδη την συναντησα και στο 1ο τουρ και στο τρεχον ,και στην αρχη και προς το τελος.εμφανισιακα ειπωθηκαν ολα.η κοπελα ειναι απο τα καλυτερα,προσωπο,σωμα μοντελου.στον αγωνα τωρα ,στη συναντηση που εκανα στην αρχη του τουρ και στη συναντηση που εκανα προς το τελος μου εδειξε 2 διαφορετικες συμπεριφορες,αλλη ενεργεια αλλη ορεξη,που και η ιδια εξομολογηθηκε με ειλικρινεια,οτι ενιωθε πολυ κουρασμενη.δεν ειναι επαγγελματιας,με τα κακα και τα καλα του,αλλα αρκετα ευχαριστος χαρακτηρας.κοινα των συναντησεων,η πιπα της μετρια ,πρωτοβουλιες δεν παιρνει πολλες,αλλα δεν λεει οχι σε οτι της ζητησεις.αναφερω ως παραδειγμα την τεραστια ορεξη την φορα που την συναντησα στην αρχη του τουρ με γλυφομουνι που αυτη μου ζητησε και δαχτυλα να παιζουν αβιαστα,πραγμα που δεν ηθελε στην αλλη συναντησηΜεγάλο χαμόγελο σαν κριτικη παντως στα καλα της με καλυπτει απολυτα αυτη του gpd.οχι κατι πολυ δυνατο αλλα ουτε και να μην αξιζει τα λεφτα του.βεβαια το κυριο χαρακτηριστικο της ειναι η αποδοση η οποια δεν ειναι σταθερη και σιγουρα δικαιολογω και οσους δεν περασαν καλα μαζι της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
callahan
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.843
Πόντοι:
3.820
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, company of heroes tho και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2018
Και εγώ την είδα την πρώτη φορά που τούραρε αλλά και την δεύτερη. Συμφωνώ με όσα αναφέρεις. Τα της πρώτης φοράς, υπάρχουν σε κριτική μου εδώ. Την δεύτερη φορά όμως, η φάση ήταν λίγο κωλοφάνταρο πριν την απόλυση, "δεν μπορώ να περπατήσω, με τραβάνε οι μήνες πίσω". Επιπλέον, την δεύτερη φορά, δεν εντυπωσιάστηκα τόσο και από την εμφάνιση, όχι επειδή άλλαξε κάτι επάνω της, απλά επειδή η καλύτερη γκόμενα είναι πάντα η επόμενη και ποτέ η προηγούμενη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1