Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90872
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Διαβάζοντας κριτικές περί νέας άφιξης με όρεξη και διάθεση να εδραιωθεί στον χώρο, είπα να κάνω την μλκια και εγώ και να επισκεφτώ μετά από καιρό την περιοχή με τα δήθεν "στούντιο" με τις κοπέλες και τις υπηρεσίες ΜεταξουργείουMoney Mouth. Έφτασα λοιπόν στο παρακμιακό σπιτάκι της Φριξου όπου η υπεργηρη τσατσά που ξέχασε να βγει στην σύνταξη, με ενημέρωσε ότι έχει νέο κορίτσι (λες και δεν το ξέραμε)Χμμμ;. Βγαίνει η κοπέλα για το σχετικό σαλοναρισμα και βλέπω μια 35αρα μελαχρινή γύρω στο 1,70 με παραπανίσια κιλα, απλά συμπαθητική με ωραία αμυγδαλωτά ματιά φορώντας ένα babydoll πάνω από το εσώρουχα, για ευνόητους λόγους φυσικά. Μια κοπέλα που αν την δεις έξω δεν θα γυρίσεις να την κοιτάξεις. Μια και είχα προαποφασισει την δοκιμή πέρασα στο αριστερό δωμάτιο που έχει ειπωθεί ότι είναι λιγότερο σάπιο από το δεξιό. Ο χώρος επιεικώς απαράδεκτος. Προσπάθησα να φανταστώ πως είναι το δεξί δωμάτιο αλλά γρήγορα έδιωξα από το μυαλό μου τις αρχιτεκτονικες μου ανησυχίες μιας και πήγα εκεί για άλλον λογοΚουλ. Πήγα στο νιπτήρα για ένα γρήγορο φρεσκάρισμα και βλέπω ότι δεν υπάρχει κρεμοσαπουνο ή έστω ένα σαπούνι! Μόνο ένα ρόλο χαρτί κουζίνας (thanks God). Η κοπέλα ήρθε στο δίλεπτοΚεφάλι σε τοίχο!κατέβασε το babydoll έβγαλε εσώρουχα και μου παρουσίασε ένα σώμα με ώμους και μπράτσα που θα τα ζήλευαν πολλοί άντρες για τον όγκο τους εMoney Mouth. Στήθος μικρό χαλαρό και σε πτώση, κωλος μεγάλος πλαδαρος και σε μια φάση που ήταν ξαπλωμένη μπρούμυτα στο κρεββάτι δεν μπορώ να πω ότι το θέαμα ήταν αισθητικά ωραίο.. Στα του αγώνα τυπική συνεύρεση "στούντιο" της πόλης μας από προκαταρτικα τριβεται λίγο πάνω σου, δίνει κάποια πεταχτά φιλιά στο σώμα σου, δάχτυλα δεν αφήνει, φιλιά δεν επιχείρησα (αυτο έλειπε). Την κοιλίτσα την κρύβει επιμελώς αφήνοντας το babydoll να το καλύπτει, αλλά την καταλαβαίνεις δια της αφής. Κάνει κάποια προσπάθεια να φτιάξει κλίμα τραγουδώντας τα τραγούδια που παίζει το ράδιο και χαζογελωντας, προσπαθεί να δείξει ότι έχει διάθεση αλλά ένα έμπειρο μάτι καταλάβει αμέσως ότι δεν έχει. Να πάω τώρα και στο μεγάλο ΦΑΟΥΛ της συνεύρεσης. Σε προσπάθεια μου να γλυψω βυζι - ρωγα η κοπέλα μου έκανε ένα νόημα με την παλάμη να περιμένω, πήγε στον νιπτήρα έβρεξε με νερό το στήθος της το σκουπισε με το χαρτί κουζίνας και επέστρεψε λέγοντας μου "now it's clear" Γαμήσου. Όπως καταλαβαίνετε η κυρία δεν φρεσκαριστηκε μετά από το προηγούμενο δωμάτιο που είχε, και είχε την εντύπωση ότι αν ρίξει λίγο σκέτο νερό πάνω της θα είναι καθαρή! Φυσικά αυτό κάνει το 80% των εργαζόμενων σε αυτά τα "στούντιο" κάτι που απωθεί πολλούς πελάτες που ζητάνε την στοιχειώδη υγιεινή όταν επισκεπτονται αυτούς τους οίκους. Ίσως είμαι υπερβολικά αυστηρός αλλά εγώ επιβεβαίωσα για μια ακόμη φορά τον κανόνα, ότι καλύτερα να κρατήσω το 30αρι - 40αρι που θα έδινα σε ένα" στούντιο" και όταν μαζέψω το χαρτί να πάρω μια καθαρή κοπέλα σε χοτελ για 1 ώρα με το μπανακι μου και το φουλ πρόγραμμα μου, πάρα να τα δώσω σε ένα παρακμιακό σπιτάκι για 15 λεπτά με μια κοπέλα αμφιβόλου υγιεινής και καθαριότηταςΓερο-μύστης.  Είπα ένα "γειά" στην ετοιμοθάνατη τσατσά και έφυγα τρέχοντας για μπάνιο διάρκειας 40 λεπτών, καταναλωσα ένα σωληνάριο Oral-B (triple action παρακαλώ) και μία συσκευασία listerin των 500ml.Ναι! ΥΓ1. Προς το "στούντιο":  πάρτε ένα σαπούνι, 30 λεπτά κάνει ΥΓ2. Επειδή ειπώθηκε κάτι για το φωτισμό, το δωμάτιο έχει στον τοίχο αριστερά δύο διακόπτες, ο δεύτερος είναι dimmer που αυξομειώνει τον φωτισμό, μειώστε τον για να μην βλέπετε τα βρώμικα σεντόνια και γενικά όλη την παρακμή του χώρου. Αυτά από μένα, καλά να περνάτε και καλά γαμησια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Ramstein
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
167
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panorama2007, Raymond Chandler, skieros και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2018
Εγω που θελω 10-15 λεπτα γιατι να πληρωσω τα αρκετα παραπανισια ευρω φιλε μου καλε,για την ιδια δουλεια?Αυτοι που χρειαζονται 1 ωρα καλυτερα να παντρευτουν,πιο φτηνα θα γαμανε.
(Updated: 26 Νοεμβρίου, 2018) 24 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου και εμένα πολλές φορές μου αρκεί αυτό το 10-15λεπτο για ένα τυπικό ξεφόρτωμα, δεν διαφωνουμε εδώ. Αν διαβάσεις προσεκτικά στην κριτική μου, εστίασα βασικά στην καθαριότητα της κοπέλας και στο σάπιο "στούντιο".
Γράφεις ότι "Εγω που θελω 10-15 λεπτα γιατι να πληρωσω τα αρκετα παραπανισια ευρω,για την ιδια δουλεια?"
Διαφωνούμε βέβαια, γιατί δεν είναι "ίδια δουλειά" το τυπικο ξεφόρτωμα του 10λέπτου με την 1 ώρα στο hotel με το call girl. Αλλωστε αν ήταν ιδια δουλειά δεν θα υπήρχαν call girl/city tours. Γράφεις επίσης ότι "Αυτοι που χρειαζονται 1 ωρα καλυτερα να παντρευτουν,πιο φτηνα θα γαμανε." Η βιομηχανία του αγοραίου έρωτα αριθμεί εκατοντάδες εκατομμύρια ευρώ. Ελπίζω να μην πιστεύεις ότι αυτά τα κέρδη προέρχονται μόνο από τους ανύπαντρους. Οπότε διαφωνουμε και εδώ. Φιλικά...
25 Νοεμβρίου, 2018
Δίκασες συναγωνιστή! Ναι!
25 Νοεμβρίου, 2018
Έτσι όπως τα είπες είναι φίλε.Τα ίδια ακριβώς και με εμένα. Εγω ο μαλάκας έδωσα και 50ρικο.τέσπα.Ενα τυπικο γαμήσι.Τίποτα απο αυτά τα σούπερ ουαου που είχαν ειπωθεί
(Updated: 26 Νοεμβρίου, 2018) 26 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάντα με επιχειρήματα φίλε Raymond, χωρίς αοριστολογίες και αερολογίες Καπέλο
(Updated: 26 Νοεμβρίου, 2018) 26 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι το γνωστό σύστημα που εφαρμόζουν πολλές νεοφερμένες στον χώρο, φίλε panorama2007. Κάνουν κάποια εξτραδάκια τις πρώτες 2-3 μέρες που δουλεύουν,και μόλις κανουν "όνομα" στην πιάτσα και αποκτήσουν πελατεία παρουσιάζουν τον πραγματικό τους πρόσωπο και απαξιώνουν τα 30, 40, ή 50 ευρώ που μαζεύει με κόπο ο πελάτης για να τους τα ακουμπήσει.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6