Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Χυστες μου σας χαιρετω.Σημερα εχει αναφορα
ΚΑΚΗΣ κριτικης,γιατι οπως λεω τα καλα πρεπει να λεω κ τα ασχημα.Χτες το βραδυ λοιπον μετα απο εξοδο ειπα να παω κατα τις
1 τα μεσανυχτα να πηδηξω την μαρια. Η μαρια ειναι αλβανιδα 29 ετων,1,60,καστανη,
κανονικο σωμα,με 2αρι βυζια.Την μαρια την ξερω καιρο,κ γνωριζομαστε με καποια σχετικη οικειοτητα.Ανεβαινω λοιπον στο μπουρδελο,χαιρετιομαστε κ μπαινω σε ενα απο τα δωματια.( Δεν υπηρχε αλλος σε δωματιο).Αν κ παντα πηγαινω καθαρος στις πουτανες,ριχνω ενα φρεσκαρισμα στην ψωλα μου,κ περιμενω. Ακουσα καποιους που μπηκαν κ μετα ησυχια..λεω θα εφυγαν..Η ωρα περναγε κ ψυλλιαζομαι οτι κατι συμβαινει!!Οποτε, βγαινω λιγο εξω,κ φωναζω την τσατσα παρατηρωντας οτι μια απο τις πορτες δωματιων ηταν απο ανοικτη..κλειστη!Της λεω πηγε σε αλλο δωματιο;μου λεει ναι!!αλλα θαρθει σε σενα μετα...χωρις να ΒΙΑΖΕΤΑΙ!!Χωρις να διστασω της λεω δωσε μου τα λεφτα γιατι ΦΕΥΓΩΩΩΩΩ!!!!!Αρχιζω να ντυνομαι (στο μεταξυ ειχε βγει απο το δωματιο η μαρια)και παω στο σαλονι οπου μου δινει η τσατσα το 20€(χωρις συγνωμη),κ φωναζω ΚΑΙ την μαρια για να την χεσω κ την ΙΔΙΑ! Ερχεται κ της λεω για να ξερεις εκανες χοντρη μαλακια κ σηκωνομαι κ φευγω!!Τωρα εαν καποιος-οι απο εσας με θεωρειτε υπερβολικο θα του πω το εξης:Παροτι ειμαι πελατης της,κ της εχω δωσει μαρουλι,παροτι πηγαινω προσεγμενος (γενικα),εχουμε πει κ 2 κουβεντες παραπανω,δε της δινει το δικαιωμα να με γραψει στη ΚΑΡΑΜΟΥΝΑΡΑ ΤΗΣ!!!
Ηθελε ομως να τσιμπησει το 20€ απο τον ομοεθνη της αλβανο κ να το παρει κ απο μενα!Λυπαμαι(δεν) αλλα πηρε τα ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ!!Ετσι πρεπει να συμπεριφερομαστε ΟΛΟΙ εδω μεσα.Εχω διαβασει αρκετες φορες οτι ανεχεστε να ξαπλωνετε σε χεσμενα η ψωλοχυμενα σεντονια..οτι οι υπηρεσιες της πουτανας διαφοροποιουνται αρνητικα στο δωματιο..οτι προσπαθουν να σας καπελωσουν κ να σας εξαπατησουν!! ΜΗ ΤΟ ΔΕΧΕΣΤΕ!!Ζητηστε τα λεφτα σας,φυγετε,κ ανεβαστε ΚΑΙ κριτικη!!Το 10-20ρικο σας,παιδευεστε για να το βγαλετε..αν δε το σεβαστητε ΠΡΩΤΑ εσεις πως περιμενετε να το εκτιμησει η καθε μια;;;;;; Για σκεφτειτε το λιγο... Αυτα ειχα να σας πω μαγκες..και καλη σας συνεχεια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 KOLTREIN, agelosspanos, Εκλεκτικός και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2018
Οχι δεν είσαι υπερβολικός καλα έκανες,
αλλά σε γενικές ολα αυτα σε εκείνη τη σειρά 69κ71κ τα υπόλοιπα πέρα απο το 65 ειναι φολοσπιτα,
Μην πήγαινε τις κ χαλατε τα λεφτα σας..
(Updated: 23 Νοεμβρίου, 2018) 22 Νοεμβρίου, 2018
Η σωστή και επαγγελματική συμπεριφορά εκ μέρους της θα ήταν να σε ρωτήσει αν συμφωνούσες να παραχωρήσεις τη σειρά σου.Σε ανάλογες περιπτώσεις έχει τύχει (εφόσον έχω χρόνο,φυσικά) να ζητάω από την υπηρεσία να είμαι ο τελευταίος στη σειρά για να μην φάω εγώ την ξεπέτα... Ματάκι Αν και είχες δίκιο,πιστεύω ότι αντέδρασες ακραία κι ότι μπορούσες να λύσεις την παρεξήγηση σε πιο χαμηλούς τόνους σε δεύτερο χρόνο,είναι κρίμα να "καίμε" τα στανταράκια μας ελαφρά τη καρδία...
23 Νοεμβρίου, 2018
ΜΠΡΑΒΟ!!! ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ... ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ.
23 Νοεμβρίου, 2018
Αδερφέ μίλησες πολύ σωστά έτσι πρέπει να πράττουμε όλοι σε τέτοιου είδους περιστατικά ΜΠΡΑΒΟ!
23 Νοεμβρίου, 2018
No μέρσι στις κουτοπονηρες βλαχουτσες Κουλ
23 Νοεμβρίου, 2018
Είσαι ντόμπρος τύπε γιαυτο και έφυγες !!! Και καλά έκανες !!! Και η τσατσα κουταμάρες σου είπε !! Συνήθως το κάνουν αυτό με πελάτες όπου τους τρώνε πολύ χρήμα... μου έχει τύχη κοπέλα που την ήξερα πολύ καλά και βγαίναμε και εκτός οίκου να έρχεται πρώτα σε μένα ενο άλλος πελάτης είχε σειρά ....Ναι!
23 Νοεμβρίου, 2018
συμφωνω απόλυτα μαζί σου και καλά έκανες
24 Νοεμβρίου, 2018
Θελω να ευχαριστησω τους παραπανω πορνακηδες συναδερφους,για την υποβολη των οποιων σχολιων τους....
24 Νοεμβρίου, 2018
έχεις μεγάλο δίκιο, δεν είναι βέβαια η μόνη που εφαρμόζει τέτοιες πρακτικές πλέον αν πας πάνω από 3 φορές στην ίδια πουτάνα είναι σίγουρο ότι θα φας φόλα και δεν θα είναι όπως την πρώτη φορά η απόδοση στο τσιμπούκι και στην διάθεση πέφτει και πάει λέγοντας, κλέβουν στον χρόνο, φέρνουν τσιγάρο καφέ στο δώματιο μλκίες...
25 Νοεμβρίου, 2018
Δε λεω τι έπαθα από δαύτη γιατί θα φάω τρελή καζούρα. ( Αρβανίτη κάνεις φίλο, κράτα και ενα ξύλο)
ΥΓ Είμαστε πελατάκια, ξυπνήστε
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2