Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από 2 σχεδόν χρόνια που συνάντησα την κοπέλα είπα να γράψω ότι θυμάμαι, καθώς μας επισκέπτεται ξανά με άλλο γραφείο.
Πραγματικά απορώ όμως τόσα χρόνια πως δεν έχει γραφτεί τίποτα για τη συγκεκριμένη εκτός από την προηγούμενη αναφορά του τύπου που δεν κάθησε να της ρίξει ένα φυστίκι, αν έπραξε καλά θα το περιγράψω όσο θυμάμαι καλύτερα....

Πάμε στην εμφάνιση, τότε ήταν όπως τη βλέπετε στις φωτογραφίες, όχι και το ψηλότερο κορμί αλλά κόλαση η ρουφιάνα, τεράστιες υπέροχες βυζάρες, σφιχτές μουτάρες και πρόσωπο πρόστυχο με υπέροχα τσιμπουκόχειλα.
Γενικά μια εμφάνιση που προκαλεί σηκωμάρες πριν και προλάβει να γδυθεί.
Όταν βέβαια αποκαλυφθεί και το τατουάζ που οπτικά σου λέει "όχι, δεν ειμαι πουτάνα, γιατί το σκέφτηκες;" στο μπούτι, πάει, τελείωσε το δίλημα, κάθεσαι στο δωμάτιο και τρως την ψυχρή συμπεριφορά της και λες και ευχαριστώ...Ντροπή

Αγγλικά μηδέν, δεν ξέρω τώρα, μάλλον θα έχει μάθει και κάτι τις, εδώ ο Τσίπρας έμαθε...Μαλακία

Συμπεριφορά ολίγον ψυχρή, όχι σε στυλ "χάρη σου κάνω που με πηδάς" αλλά φαινόταν ότι έχει αρπάξει λίγο το σασί λόγω εμφάνισης...Τώρα βέβαια στην πατρίδα της μπορεί να την έχουν για ένα ξεμπούκωμα αλλά εδώ είναι η χώρα των πυρφόρων, η κάθε πριγκίπισα έχει μια στρατιά μαλάκες να σαλιαρίζουν σαν αυτιστικά δίπλα της, οπότε και αυτή παρόλο που είναι πουτάνα έχει τον αέρα της κάποιας που δεν θα καταδεχτεί να σε φιλήσει, που θα σου κάνει μανούρα για να πιπώσει με καπότα αν δεν την προειδοποιήσεις ότι θα φύγεις, που θα σου τραβάει το χέρι όταν πας απλά να τη χαϊδέψεις στο πρόσωπο....

Τέσπα, ήταν η εποχή που ακόμη πηδούσα 2-3 βίζιτες την εβδομάδα, δεν είχε επέλθει ο κορεσμός, η σκέψη και η κριτική μου ήταν αρκετά διαφορετική. Έκτοτε έχω μαγαρήσει αρκετά εντυπωσιακότερες γκόμενες οι οποίες άλλες σπαρταρούσαν πραγματικά, άλλες θεατρινίστικα, αλλά το έκαναν για να με ευχαριστήσουν και τιμούσαν τα λεφτά που τους έδινα.

Αν θα την έπαιρνα τώρα; Ίσως να έφευγα και στο δεκάλεπτο, αλλά και πάλι δεν το λέω με βεβαιότητα. Γιατί αν ξεπεράσεις όλα τα παραπάνω στην αρχή και καθήσεις, στο κυρίως μενού δεν είναι κακή. Δεν πρόκειται να μείνει αξέχαστη σε κανέναν, θα τη χαρακτηρίσω όμως με μια λέξη, όπως την περιέγραψα σε όσους φίλους με έχουν ρωτήσει στο παρελθόν γι'αυτήν ως "άμπαλη".

Ειρωνία να αποκαλείς μια κοπέλα με τέτοια βυζόμπαλα ως άμπαληΚεφάλι σε τοίχο!, αλλά στο κρεβάτι αυτό ακριβώς ήταν. Ο μόνος λόγος που κατάφερα και τελείωσα 2 φορές ήταν η εμφάνιση και μόνο...Κομοδίνο δεν θα την έλεγα σε καμία περίπτωση, ούτε προσπάθησε να κλέψει χρόνο, αλλά δεν το έχει με τίποτα....Ίσως να μου χάλασε τη διάθεση λίγο το θέμα του φιλιού αλλά γενικά σε καμία περίπτωση δεν κατάφερε να με κάνει να θέλω να την ξαναδώ.
Για χυσούρα εννοείται πως η πριγκιπέσα σιχαίνεται, οπότε με τα χίλια ζόρια με άφησε να της ποτίσω λίγο τα βυζόμπαλα....

Δεν ξέρω αν την αδικώ με αυτά που γράφω, αλλά αυτή ήταν η εμπειρία μου μαζί της. Μπορεί πλέον να μην ισχύει τίποτα από τα παραπάνω καθώς είναι και αυτή αρκετό καιρό στο επάγγελμα και να έχει αλλάξει μυαλά. Όπως και να έχει χρειάζεται μια πιό φρέσκια ενημέρωση από κάποιον που την έχει δει πρόσφατα.
Θερμή παράκληση προς το γραφείο να μην εκληφθεί πάλι ως "επίθεση" Μαλακία η κριτική αυτή, δεν έχω καμία πρόθεση να σας κάνω κακό, ούτε καλό.
Πάντως εμφανησιακά η γκόμενα είναι μπαρούτι...Κρίμα που δεν υπάρχει ούτε μια αναφορά γι'αυτήν....

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.747
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, LITHOS 77, tallman και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού