Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επειδή δεν μου έχει τύχει μέχρι τώρα στη ζωή μου να συναντήσω τόσο μεγάλα και φυσικά στήθη, ούτε και πιστεύω ότι πρόκειται στο μέλλον, εκμεταλλεύτηκα την μοναδική ευκαιρία που μου έδωσε η παρουσία της κοπέλας στην Αθήνα και την επισκέφτηκα στον χώρο της.

Η συνεννόηση με το γραφείο πανεύκολη, με δύο μηνύματα κανονίστηκε το ραντεβού. Ξενοδοχείο κοντά στον σταθμό Λαρίσης. Το δωμάτιο είναι το μικρότερο που έχω δει ποτέ. Το κρεβάτι 1,5αρι και το μπάνιο πλήρως εξοπλισμένο.

Η κοπέλα με υποδέχτηκε με εσώρουχα, τα στήθη της ξεχείλιζαν και ο στηθόδεσμος μάταια προσπαθούσε να τα συγκρατήσει. Μόλις έσπασε ο πάγος, και ζεστάνα τα χέρια μου από το ψοφόκρυο που είχε έξω, ξεκίνησα να την θωπεύω! Πραγματικά δεν υπάρχει αυτή η αίσθηση! Θα μπορούσα να κάθομαι εκεί με τις ώρες. Στο κρεβάτι δεν χρειάστηκε να πέσουμε, δεν σκόπευα να προχωρήσω σε συνουσία άλλωστε. Μου αρκούσε η αίσθηση που αποκόμιζα από τις βυζάρες της και την περιποίηση που μου έδιναν τα χείλη της. Φιλιά δέχεται η κοπέλα κανονικά και με γλώσσσα. Ολοκληρώθηκε η συνάντηση με βαθιά πίπα και τελειώμα πάνω της.

Η κοπέλα είναι μπαμπάτσικη, αλλά δεν νομίζω να περίμενε κανείς ότι τέτοιος εξοπλισμός μπορεί να υποστηριχτεί απο συμβατικά σώματα! Είναι αρκετά σφιχτή όμως. Και χαμογελαστή από την αρχή μέχρι το τέλος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 17, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
204
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, TOMCRUISE, chris1955 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2018
ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο

Ενταξει μονο ενα πραγμα μου ηρθε στο μυαλο με την κριτικη σου φιλε

https://www.youtube.com/watch?v=sa7hvJCa864
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1