Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λοιπόν έχοντας διαβάσει τα σχόλια για την κοπέλα αποφάσισα να τη συναντήσω ξέρωντας ότι ψιλορισκάρω. Η πρώτη εντύπωση ήταν...…… μου έφυγε το σαγόνι. Η κοπέλα είναι πανέμορφη ψηλή με φανταστικό πρόσωπο, εκπληκτικό κορμί. Δούλευε ως μοντέλο στην Τουρκία όπως μου είπε. Δεν έκανε μπάνιο μου είπε όμως ότι ήμουν το πρώτο ραντεβού. Τα άσχημα ξεκίνησαν όμως μόλις ξάπλωσε. Η κοπέλα απλά δεν το κατέχει. Μάλλον είναι καινούρια στο επάγγελμα. Η πίπα της ίσως η χειρότερη που μου έχουν κάνει. Στο σεξ σε κοιτάει σαν εξωγήινο. Επίσης η κοπέλα ξενυχτάει κάθε βράδυ με αποτέλεσμα να ήταν κουρασμένη αν και ήμουν το πρώτο της ραντεβού. Για δεύτερο γύρω ούτε λόγος καθώς φαινόταν ότι δεν ήθελε λόγω κούρασης, αν και μου το πρότεινε. Σίγουρα το καλύτερο κορμί που έχω γνωρίσει όλα αυτά τα χρόνια και ίσως για να μην πω σίγουρα η χειρότερη εξυπηρέτηση. Αν ψάχνετε μοντέλο τρέξτε αλλιώς μακρυά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 06, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
313
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, billGor και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2018
Μαλλον κυριε εχετε εσεις το προβλημα γιατι οπως παρατηρησαμε εχετε κανει 9 κριτικες και καμια μα καμια κοπελα δεν σας αρεσει. Αν εχετε κανει τα ρανετβου που αμφιβαλουμε και για αυτο. Η κριτικη σας ειναι ανοφελη λοιπο και καθαρα ψευτικη
review reaction 1 TOMCRUISE
22 Νοεμβρίου, 2018
Το πρώτο ραντεβού μαζί της ήταν υπέροχο - το δεύτερο, ό'τι χειρότερο έχω ζήσει. Η κοπέλα είναι με τα φεγγάρια της και αν την έχουν λιώσει όλη μέρα ή δεν της πολυαρέσεις to begin with ή την χαλάει που έχεις κλείσει 30λεπτο κτλ θα βγάλει τον χειρότερο εαυτό της. Γενικά όμως, όπως είχα γράψει και στο ΕΝ τέτοια γυναίκα δεν θα ξαναδείτε οπότε, ποιός ξέρει, ίσως και να την πετύχετε σε καλή μέρα.
review reaction 1 TOMCRUISE
24 Νοεμβρίου, 2018
Η κριτική μου είναι αληθινή και δυστυχώς το επιβεβαιώσανε και άλλες κριτικές μετά από τη δική μου με παρόμοια σχόλια ότι η κοπέλα είναι πανέμορφη αλλά αδιάφορη στο κρεβάτι. Όσο για τις εννιά κριτικές που αναφέραται ότι δήθεν καμία κοπέλα δεν μου αρέσει και πάλι ψεύδεσθαι ασύστολά καθώς οι κριτικές μου ( 6 στην ουσία γιατί οι 2 είναι για ξενοδοχείο και η μία για την παρούσα κοπέλα ) είναι μία θετική ( θα ξανασυναντούσα την κοπέλα ) μία αρνητική ( λόγο ηλικίας της κοπέλας ) και τέσσερις ουδέτερες ( ίσως να την ξανασυναντούσα ). Τώρα πως είναι δυνατόν να μην έχω συναντήσει την κοπέλα αλλά να ξέρω ότι δούλευε σαν μοντέλο στην Τουρκία και μάλιστα έμεινε απλήρωτη όπως μου είπε, ότι είναι 1.82, από το Ντόνετσκ, 22 ετών και ότι έρχεται στην Ελλάδα για δεύτερη μόλις φορά τότε ή έχω μαντικές ικανότητες και δεν έχω βρεθεί με την κοπέλα ή εχείς είστε ψεύτες ( εκτός από τραγικοί επαγγελματίες ).
review reaction 1 TOMCRUISE
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3