Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η ιστορια: την ειχα πρωτοδει πριν απι 2-3 χρονια στον ιδιο οικο,κ μουχε πεσει το σαγονι!! Καραμουναρος!! Καστανη με ΚΑΜΠΥΛΕΣ, νεα 23 ετων ρουμανα,κωλαρα, βυζοι,γλυκο προσωπο κ τατου στο σωμα!Λεω δε παιζει να γαμιεται καλα,θαναι φολα! Περνωντας κανα 2 φορες διστασα κ δε μπηκα.Την 3 φορα λεω δε γαμιεται, θα σκασω αν δε την γαμησω! Οποτε παω,ανεβαινω στο οικο,κ οταν ρωταω για αυτην,μου λεει η τσατσα οτι εφυγε στη πατριδα της!!ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!! ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΕ ΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ! Κ με ενα τεραστιο απωθημενο.. Ο θεος των πορνακηδων(ναι υπαρχει) ομως με λυπηθηκε.. κ την ξαναφερε.. Μολις το εμαθα βουρ κατεβηκα κ
βλεποντας τη λεω αυτη ειναι ,δεν ειχε αλλαξει,..ευτυχως! Μπαινω στο δωματιο περιμενωντας να εκπληρωσω ενα απωθημενο .χαχαχα. Ερχεται ο καραμουναρος, γνωριζομαστε,της λεω κ την ιστορια μου με αυτην κ σκαει στα γελια.. μετα ξεκιναμε χαμουρεματα,φιλακια,κ παει για τσιμπουκωμα! Την βαζω φατσα στο καθρεπτη για την βλεπω να πιπωνει κ να χαιδεω την σφικτη ΚΩΛΑΡΑ της!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ καβλα να σε τσιμπουνει ζορικα τετοια μουναρα κ να την κοιτας!!Την στηνω κ στα 4 κ συνεχιζω να τη τσιμπουκωνω,Δε χορταινα!! Μετα αφου βαζει τζελ, υποδεχεται την ψωλα μου στη μουναρα της σε ιεραποστολικο,κ μετα στα 4. Τελεια στησιματα κ συμμετοχη! Οσο την γαμουσα στα 4εβλεπα το κουλουρι της που ηταν δουλεμενο κ παλλοτανε μεσα εξω στο πισωκολλητο.Ποσο θαθελα να της τον ΚΑΡΦΩΣΩ ΣΤΟ ΚΩΛΟ!!ΠΟΣΟΟΟΟ! Μετα ξαπλωνω κ με πιπωνε για να χυσω στην στοματαρα της (με την καποτα). Εχυσα παρατεταμενα ριχνοντας μπατσες στα κωλομερια της..Σηκωθηκε ,φιλακι κ ευχες.
Χρονος 10',η τσατσα δεν ενοχλησε,το δωματιο καθαρο.
Επιτελους,μου εφυγε ενα απωθημενο με τον καλυτερο τροπο:καταχαρηκα ενα γαμησι με μια μουναρα,πορνοσταρικης εμφανισης, γλυκια,κ με πολυ καλες υπηρεσιες!
Σας χαιρετω αρρωστημενοι μου μουνοφιλοι,κ σας ευχαριστω που μοιραστηκα μαζι σας μια πλευρα της ψυχικης μου..ΑΝΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιονέλλα
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 oti na nai, FAT BASTARD, georgesv και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2018
Πολλή καλη κριτική!!
αρρωστημένος μουνοφυλος ειμαι οςο δεν μπωρεις να φανταστείς..
Ειναι πιο ομορφη κατα εμένα σε σχέση με παλιά κ πιο ευχάριστη σαν χαρακτήρας..
Είχε αναφερθεί απο κάποιο μέλος οτι κάνει κ πρωκτικο..αλλά μάλλον δε ισχύει..
22 Νοεμβρίου, 2018
Ευχαριστω ημεδαπε... Ναι,πιστευω δεν ισχυει για το πρωκτικο.. Δυστυχως εμαθα οτι εφυγε παλι...εκατσε βλεπεις πολυ λιγο κ αυτοι που την γαμησαν ηταν τυχεροι..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2