Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μια επιτυχημένη απογευματινή συνάντηση με την valeria ind και ενώ κοιτούσα το σάιτ αποφάσισα να τηλεφώνησω στο γραφείο για μια βραδυνή συνάντηση.αρχικα είχα για επιλογή την Λίλα αλλά μου είπανε ότι δεν δουλεύει κ μου πρότειναν την Φραντζέσκα για την οποία είχα διαβάσει πολλές καλές κριτικές κ την είχα στα πλάνα μου.Ζητησα από το γραφείο να φοράει μίνι φόρεματακι όπως κ έγινε.το μωρό ήρθε σπίτι μου μετά τα μεσάνυχτα.Μετα τις συστάσεις και αφού μου ζήτησε άδεια για να καπνισει αρχισε ο αγώνας.θα πρέπει να τονίσω ότι μιλάει πολύ καλά αγγλικά και λίγες λέξεις στα ελληνικά.η κοπέλα κατάγεται από Μολδαβία όπως μου είπε και η πίπα της ήτανε όπως αρμόζει σε μια Ρουμάνα.αλλαξαμε πολλές στάσεις στον καναπέ με αποκορύφωμα το στήσιμο στα τέσσερα όπου η θέα του κώλου της είναι απίστευτη.μετα απο 15λεπτο σφυροκοπημα ηρθε το τελος.ακολουθησε μπανιο απο τους δυο μας κ ενώ καθόμασταν στον καναπέ το μωρό άρχισε την επίθεση του.συντομα έγινα κ πάλι πύραυλος μετά από ένα πολύ καλό 69.το μωράκι άρχισε να παίζει με το μουνακι του κ να βγάζει ωραίες κραυγουλες.δυστυχως ο χρόνος δεν έφτασε για να τελιωσω και δέκα λεπτά πριν τηλεφώνησε ο οδηγός. Το μωρό άρχισε να ντύνεται και μετά από ένα ωραιό γλωσσοφιλο με αποχαιρέτησε.γενικα το σωμα της είναι πολύ ωραίο και ειδικά ο κωλος της τον οποίο δεν τίμησα λόγω χρονου.την επόμενη φορά σίγουρα.αξιζει μια συνάντηση μαζί της καθοσον είναι όμορφη και γλυκιά παρουσία κ πολύ καλή στην δουλειά της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 18, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
154
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, james034, kwstasxat και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2018
φιλε μου μπορεις να μου πεις αν επαιζε με την κλειτοριδα της την ωρα που το κανατε?
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1