Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ανεβασμα τις σκαλες κ σαλιναρισμα βιαστικο και ξενερωτο ολιγον απο Βερονικα.Πιτσιρικα με φοβερο σωμα,Ρωσιδα δηλωνει,φυσικο μικρο στητο και σφιχτο κωλαρακι,μεσαια στητα βυζακια με ομορφη υφη κ πολυ γλυκο ομορφο προσωπακι,μελαχρινη μακρυ μαλλι.Γενικα πολυ ωραιο πιπινι που μιλαει τελεια ελληνικα.Στα του αγωνα,χαιδολογημα ατην ηδη σηκωμενη πουτσα μου,περασμα καποτας κ αδιαφορο κλαρινο ενω ειχα θεα το υπεροχο κωλαρακι της το οποιο χαιδευα ενω πασπατευα το μουνακι της.Γυρθσμα στα4 κ τοτε προσεξα αν κ ημιφως οτι η περιοχη της ξωλιτρυπιδας κ κωλοχαραδρας ειναι γεμματη κινδυλωματα,ευμεγεθη παρακαλω.Αλλιβς εχει τις περισσοτερες κρεατοελιες σε σχημα κονδυλωματος που χω δει ποτς μου.Προσοχη λοιπον οι ρομαντικοι κωλογλυφτες.Τελικα την εστησα ιεραποστολικο,πιατονιασμα κανα 3 λεπτο το οποιο το αντεχει απ οτι φαινεται κ αν κ ξενερωμενος απο το προηγουμενο θεαμα,εχυσα στην γυμνασμενη κοιλιτσα και στα βυζια της.Τυπικεςνκουβεντες,σκουπισμα μωρομαντηλο κ γεια σας.Συνοπτικα,αν φροντισει τα κονδυλωματα και βελτιωσει το επιπεδο υπηρεσιων( ειμαι ελαστικος επειδη η τσατσα ειπε πως ειναι καινουργια),θα χει ουρες χιλιομετρων.Στ αληθεια,απο εμφανιση,βαζει κατω σιτιτουριστριες και βιζιτουδες του 200αρικου.Προσοχη οι ροναντικοι,σπευστε οι μοντελοπνιχτες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.217
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, Chosen, Stelios_el_Conquistador και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2018
Σπεύδουμε να πάρουμε και εμείς κονδυλώματα Κεφάλι σε τοίχο!
26 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μόνο που έπιασες το μουνι της και μετά έπιασες το πουλί σου κολλάς...Μόνο αν μια κοπέλα έχει κάνει θεραπεία και έχουν πέραση 6 μήνες χωρίς υποτροπή μόνο τότε δεν κολλάς κάτι ...μακρυά λοιπόν
28 Νοεμβρίου, 2018
Το πιπίνι αυτό πρόκειται για τη Βικτώρια που είχε δουλέψει για λίγο στο Κων/λεως 132. Πανέμορφο, αψεγάδιαστο μωράκι. Το είχα πάρει μια φορά όταν δούλευε ακόμα εκεί με εξαιρετικές εντυπώσεις. Τώρα στο εικοσάρικο μπορεί να κλατάρει δεν έχω δοκιμάσει. Αντικειμενικά πάντως από άποψη εξωτερικής εμφάνισης και μόνο τις πατάει όλες στην πιάτσα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3