Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πηγα σε αυτο μπουρδελλο στην τριτη βαρδια ηταν η εμμανουελλα με τσατσα την γνωστη ξανθια μαρια την δοκιμασα και ειχα διαβασει τις κριτικες ωστε να ξερω τη να περιμενω η κοπελα εμφανισιακα ειναι ξανθια οχι πολυ ψηλη κοπελα εχει ενα τατουαζ η κοεπλα ηταν ευγενικη εδωσα το παραβολο και μπηκα στο δωματιο που ειναι κοντα στο σαλονι η κοπελα εκανε πιπα χωρις προφυαλκτικο την γαμησα και σε μια σταση πισωκολητο η γνωμη μου ειναι οτι η κοπελα μου εβγαλε και θετικα και αρνητικα στοιχεια δεν την θεωρω οτι ειναι φολα αλλα και ουτε το σουπερ γαμησι καπου στην μεση ειναι η αληθια θα την ξαναδοκιμασ ω στο πανω μαγαζι να δω μαι πιο σφαιρικη αποψη για τους φιλους σκινυ αξιζει η κοπελα μια δοκιμη για τους πολυ απαιτητικους πελατες δεν θεωρω οτι αξιζει ακομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Εμανουέλλα
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Επιρρεπής, Ημεδαπος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2018
Φίλε μου Γιώργο δεν ανάφερες το σημαντικότερο για την εμανουελα που σίγουρα περίμεναν πολλοί κ ένας απο αυτούς ειμαι κ εγώ,πρώτος μάλιστα.
Μην κρυβόμαστε..
Οι φήμες λένε οτι ειναι τραβελος εγχειρησμενη..εςυ είσαι παλιός πως την εκοψες;
Εγώ πήγα την είδα για εμένα δεν ειναι..
Ακόμα κριτικες που τις βρήκες εγώ δεν είδα πουθενά..
22 Νοεμβρίου, 2018
δεν ειναι τραβεστη και ο ρουμανακιας την εχει γαμησει και ο προφεσορ την εχει γαμησει δουλευει το απογευμα και στο πανω μαγαζι
23 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό πιστεύω κ εγώ αδερφέ μου φαίνεται κανονικό κορίτσι..την είδα..λέω κ εγώ τόσο λάθος κάνω..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3