Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 9 10
Call-Girls 22205
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση με την κοπέλα πριν λίγες μέρες σε ξενοδοχείο των Βορείων Προαστίων, βραδινή ώρα αν και δεν την πολύ επιλέγω λόγω κούρασης κτλ επειδή ήθελα πολύ να την συναντήσω διαβάζοντας κριτικές και σχόλια ήθελα να διαπιστώσω και ο ίδιος τι παίζει με αυτόν τον κομήτη που εισέβαλε στο bou εδώ και κάτι μήνες .
Ραντεβού εύκολο με μηνύματα επιλέγω την Βασιλική σουίτα στο ξενοδοχείο για να απολαύσω στο έπακρον τις υπηρεσίες της.
Εμφανισιακά μια αρκετά αδύνατη κοπέλα αρκετά ψηλή (1 εβδομήντα κάτι) γύρω στα 30 μικρό στήθος και μικρό κώλο και προσωπάκι εμφανίσιμο το οποίο όμως καταλαβαίνεις ότι είναι για σκληρά πράγματα.
Στα του αγώνα λόγω μεγάλης διάρκειας του ραντεβού υπήρχε άνεση χρόνου και όχι βιασύνες πράγμα που μου έδωσε την δυνατότητα να συζητήσω μαζί της και για άλλα θέματα....
Ήρθε φρεσκαρισμένη και έτοιμη καθότι πρώτο ραντεβού της ημέρας άνετη μπήκε μέσα τα τυπικά και εγώ πάω μπάνιο να πλύνω χέρια και δόντια αφού είχα καπνίσει πριν λίγο... βγαίνω από το μπάνιο και έχει ξαπλώσει έχει βγάλει 5-6 δονητές έχει πάρει θέση και έχει βάλει έναν στο μουνί της και παίζει ... κάθομαι λίγο τη παρακολουθώ και καταλαβαίνω ότι το βράδυ θα πάει καλά!
Ξαπλώνω και βλέπω επιτέλους από κοντά αυτό το μουνί που έβλεπα σε φώτο και δεν το πίστευα ..... τεράστια μουνόχειλα δυσανάλογα με το σκελετό της ανοιγμένα έτοιμα για γλύψιμο , ξεκινάω και ασχολούμαι με το μουνί της γλύψιμο και δάχτυλο , γλύψιμο και δάχτυλο ώσπου φτάσαμε να σε χρόνο dt να έχω τέσσερα δάχτυλα μέσα και να σπαρταράει με ρωτάει αν θέλω να βάλω όλο το χέρι μέσα τι λέω δεν το έχω ξανακάνει βάζει μπόλικο τζελ και τζουμ όλο μέσα .. πόναγε αλλά της άρεσε ... μετά από λίγο σταματάω μέσα στη γκάβλα και σκέπτομαι και να βάλλω τον πούτσο μου εκεί μέσα τώρα τι θα καταλάβω ? Άρα μπαίνω καρφωτός στη πίσω τρύπα και αρχίζω σφυροκόπημα (και αυτή δουλεμένη) Εκεί αρχίζει ένας αγώνας άνευ προηγμένου του τύπου δεν περιγράφω άλλο ανελέητο γαμήσι στη σούφρα δονητή στο μουνί φωνές κραυγές αλλά όλα αυτά σε πλαίσια ηδονής .... το τελείωμα ήρθε στο στόμα της μετά από κανένα εικοσάλεπτο εξαντλημένος εγώ, καταπίνοντας και την τελευταία σταγόνα . Διάλειμμα αρκετά μεγάλο με δική μου πρωτοβουλία και συζήτηση .... παλιά καραβάνα η κοπέλα από νωρίς στα κόλπα με την διαφορά ότι το επάγγελμα το έχει αναγάγει σε απόλαυση .. επαγγελματίας στην συμπεριφορά της χωρίς μα μου σου του .
Θα τη χαρακτήριζα μαγκάκι όχι στην συμπεριφορά της αλλά στην πορεία της στον χώρο ... σεξομανής ... τρελαίνεται για πούτσο ... το ευχαριστιέται με γραμμένα άπειρα χιλιόμετρα για τη ηλικία της .
Στον δεύτερο γύρω ξεκινάω πάλι με γλύψιμο στην μουνάρα της και δαχτυλιασμα κάπου εκεί λέω να δοκιμάσω και το άλλο της ατού το λεγόμενο
squirting με λίγη προσπάθεια και από τους δύο ξεκινάει να χύνει ποτάμια ... τα έκανε λούτσα ... η ηδονή η απόλαυση στο πρόσωπο της δεν περιγράφεται ... μετά ξεκινάω γαμήσι διαρκείας σε όλες τις στάσεις συνεχίζω κώλο και μετά από ώρα τελείωμα.
Αυτή ήταν η εμπειρία μου με το φαινόμενο Υβόνη το απόλαυσα και όταν θα βρεθώ πάλι με τις καύλες στο κόκκινο θα το ξανακάνω .
Υποσημειώσεις. 1) Η παρτούζες είναι η καλύτερη της από ότι μου είπε .
2) Ψάχνει κοπέλα για λεσβιακά -παρτούζες αλλά δεν βρίσκει στα στάνταρ της δηλαδή τα πάντα όλα .
Φιλικά ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
323
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis_Greece4, linear, ilarionas και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2018
Πρέπει να τακιμιάσει με την Angela007ΚουλΝαι!
21 Νοεμβρίου, 2018
Νομίζω με τη Μαρίνα 60...
Q
Quasimodo
21 Νοεμβρίου, 2018
αν κάνει ντούο με Μαρίνα60 φορέστε αδιάβροχο και πάρτε ομπρέλα Εμμμμ Γερο-μύστηςΜεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3