Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 225 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεταμεσονυχτια μπουρδελοτσαρκα στην φυλής για να αδειασω τα αρχιδια μου Ναι!
Η πουτανα η οποία μου έκανε το κλικ τόσο από εμφάνιση όσο και από συμπεριφορά είναι η Μπιανκα. Ξανθιά, με αδύνατο σώμα, αλλά 3αρια βυζιά Ναι! και πολύ όμορφη, δίχως να έχει σοβατιστει σαν μερικές σαυρες Θυμός. Στο σαλόνι ήταν ευδιαθετη με ναζακια και κλείσιμο του ματιού, όλα αυτά από απόσταση, αλλά με καλή διάθεση.
Πρόγραμμα απλό.
Επειδή ήταν από τα πρώτα σπίτια πήγα μια βόλτα για κάτι καλύτερο αλλά δεν.
Έτσι ξαναγυρισα στο σπίτι όπου η Μπιανκα είχε δύο δωμάτια.
Η τσα2, μια ξανθιά 45-50, απλή γυναίκα για όσους θέλουν να ξέρουν μου είπε να περάσω στο αριστερό δωμάτιο και να την περιμένω. Πολύ ευγενική χωρίς να πιέζει Καπέλο

Το δωμάτιο μικρό μεν, με βρύση που είχε ζεστό νερό, καθαρό και με καθρέφτη δε.

Η Μπιανκα τελείωσε με τα 2 δωμάτια και ήρθε σε μένα, που την περίμενα με το μποξερακι μου, με φουλ διάθεση... για παράδειγμα...
-Γειά σου μωρό μου Μεγάλο χαμόγελο ... πωωω τι μαλλί είναι αυτό; Έρωτας
-Ναι, γαμησετα φουντωσε από την ζέστη Κεφάλι σε τοίχο!Θυμός
-Όχι, είναι πολύ ωραίο Μαλακία, οι μπουκλες είναι ο αγαπημένος μου τύπος μαλλιών ΜαλακίαΜαλακία (ταυτόχρονα με τα χέρια της έπαιζε με τα μαλλιά μου λες και ήμουν καμία κούκλα Θυμός)
-Τι λες ρε, ο χειρότερος τύπος είναι Θυμός, όταν έχει ζέστη φουντωνει και με τρώει ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Θυμός. Λέω να τα κόψω να ηρεμησω (καλός μαλάκας και εγώ που συνεχιζα την κουβέντα)
-Όχι όχι, σου πάνε Μαλακία
-Λες; Χμμμ;
-Ναι, μια φορά ένας είχε κομμένα στο πλάι τα μαλλιά του, αλλά μπροστά ήταν πολύ ψηλά και δεν μπορούσα να κάνω κάτι μαζί του γιατί γελαγα χαχαχαχαχ
-Money MouthMoney MouthMoney Mouth
-Αλλά μην αγχώνεσαι, εσένα σου πάει...
-Καλά έλα εδώ τώρα...
Έφερα τον κώλο της να τριβει την πουτσα μου που ήταν μέσα στο μποξερακι μου και αυτή ξαφνικά άλλαξε συμπεριφορά. Από εκεί που μιλαγαμε σαν φιλαράκια πήρε το βλέμμα της γκομενας που περιμένει το γαμηση Ναι!
Χουφτωνα τα βυζιά της, τον κώλο της και την φιλαγα στον λαιμό, ενώ αυτή χουφτωνε το εσωρουχο μου που φουσκωνε Ναι!

-Ωχ, τι με περιμένει...
-Τι έγινε;
-Τι κρύβεις μέσα; για να δω
-Όχι ακόμα, δεν έχω καυλωσει τελείως Καπέλο
-Πάει και άλλο;
-Τριβε εσύ και θα δεις... Καπέλο

Εκείνη τη στιγμή είχαμε έρθει πιο κοντά αλλά δεν έκανα κίνηση, γιατί ήταν απλό πρόγραμμα, δεν ήξερα την κοπέλα και το σημαντικότερο δεν ήθελα να φάω άκυρο Θυμός
-Βγαλτω να το δω.

Κατεβάζω το μποξερακι και αυτή γουρλωνει τα μάτια της.

-Πω ρε, τι είναι αυτό!!!
-Πουτσα Καπέλο
-Ναι αλλά είναι μεγάλη.
-Καλά δεν είναι και τέρας, δεν υπάρχουν άλλοι;
-Μωρό μου είναι μεγάλη, άκουσε με, πουτανα είμαι και ξέρω Γερο-μύστης
-Καλά για να το λες Money Mouth
-Οι πιο πολλοί την έχουν μέχρι εδώ (μου έδειξε τέλος πάντων με βάση το εργαλειο μου, τον μέσο όρο των πελατών της). Θα με σκοτώσεις Λύπη
-Δηλαδή δεν σου αρέσουν αυτά τα μεγέθη;
-Μου αρέσουν, αλλά όχι εδώ Ματάκι
-Ηρέμησε, θα είμαι καλός, είμαι κουρασμένος και δεν έχω όρεξη για δυνατό γαμηση Καπέλο
-Να το δω γιατί οι δύο προηγούμενοι με γαμησανε άσχημα Λύπη
-Τι έπαθες;
-Με γαμησανε δυνατά και με πονεσανε Λύπη
-Καλά εγώ θα είμαι καλός Γερο-μύστης
-Ξαπλωσε και θα δούμε Έρωτας

Αφού ξαπλωσα με την πλάτη μου στον σκελετό του κρεβατιου ήρθε η μουνάρα και συνέχισε τα προκατ με φιλάκια στο στήθος και απαλά χαδια. Εγώ χαστουκιζα το κωλαράκι της και επεζα με τα βυζιά της δίχως να έχει θέμα.
Μετα μου εφάρμοσε τέλεια την καποτα με το στόμα της Καπέλο και άρχισε μια ΤΈΛΕΙΑ πιπα!!!
Πραγματικά δεν το περίμενα Καπέλο Η πίπα της ήταν μεγάλης διάρκειας, με και χωρίς χέρια, με παίξιμο της γλώσσας στο πουτσοκεφαλο και ματιές την ώρα που το έκανε. Σε κάποια φάση της λέω αν είναι να ξαπλωσει για να την γαμησω. Αυτή με κοιτάει, χτυπά την πουτσα μου στο στόμα της και συνεχιζε την πιπαρα της Ναι! Έχοντας καυλωσει της πιάνω τα μαλλιά και την πιεζω προς τα κάτω με αυτήν να τον παίρνει όσο βαθιά μπορεί και να μένει εκεί. Όμως λιγο το δόντι που ένιωθα, λίγο και η ώρα που την ειχα έτσι την άφησα μήπως και θυμωσει Money Mouth. Αυτή πάλι με εξέπληξε γιατί μου έριξε πάλι μία καυλωτικη ματιά και μου έκανε deepthroat από μόνη της, μένοντας έτσι για ώρα Ναι!Καπέλο. Επίσης της έκανα moutyfucking ενώ αυτή είχε τα χέρια της στα μπούτια μου Ναι!

Στην πιπα παίρνει άριστα, παρόλο που δεν εγλυψε αρχιδια, γιατί είναι απλό πρόγραμμα και ήμουν και αξυριστος.

Την ώρα του σεξ, αφού πρώτα έβαλε κρέμα στο μουνι της, μου είπε να είμαι καλός μαζί της.

Η πρώτη στάση ήταν ιεραποστολικό με αυτήν να ανοίγει τέρμα τα ποδια της και αυτή να κοιτάει με φόβο το πως θα μπω μέσα της Money Mouth
Στην αρχή δεν έμπαινα όλος, αλλά όταν άνοιξε τον εμπιξα βαθιά Καπέλο και αυτή να βγάζει ψωνουλες. Πήγαινα σταδιακά γρήγορα αλλά αυτή φώναζε δυνατά και κάθε τρεις και λίγο σταματαγα για να την ρωτήσω αν πονάει Κεφάλι σε τοίχο!. Αυτή μου απανταγε αρνητικά, αλλά δεν την πολυπιστευα. Κάποια στιγμή το μουνί της έγινε πιο υγρό, χαλαρωσε και άρχισε να με χαιδευει και με φιλαγε στο στήθος. Σε εκείνη την στάση πότε τα ποδια ήταν τέρμα ανοιχτά και πότε γύρω από εμένα.
Δεύτερη και τελευταία στάση αυτή από πάνω, αφού πρώτα μου είπε ότι δεν ήθελα γιατί φοβόταν... Της είπα ότι έτσι όπως δεν πόνεσε στην μια στάση δεν θα πονέσει σε αυτήν Καπέλο
Αρχικά, αυτή είχε τον έλεγχο και έβαζε το χέρι της στην πουτσα μου για να μην τον παίρνει όλο. Έτσι δεν γινόταν δουλειά και μετά από ένα λεπτό πήρα τον έλεγχο.
Αρχιζα να δίνω πόνο για να χυσω και αυτή έβαλε το κεφάλι της στον λαιμό μου και να σκουζει Ναι!.
Οκ κοπελιά, πονάς όπως λες, αλλά και εγώ πρέπει να χυσω Καπέλο
Ετσι μετά από γερό σφυροκοπημα έχυσα δυνατά στην μουναρα της!!! Ναι!
Όταν τελείωσα αυτή με χαιδευε και κουνουσε τον κώλο της για να στραγγιξω Καπέλο
Στην συνέχεια έβγαλε την καποτα και έκατσε πάνω από την πουτσα μου για να ξαναμιλησουμε.
-Σου άρεσε;
-Εννοείται Καπέλο Εγώ σε πονεσα; Χμμμ;
-Όχι, ήσουν πολύ καλός, ξέρεις να γαμάς σωστά Καπέλο
Είπαμε και άλλα όπως ότι δουλεύει 00:00 - 6:00 κάθε μέρα και ότι από τις 3:00 - 5:00 έχει λιγότερη κίνηση αν κάποιος θέλει να περάσει παραπάνω χρόνο.

Θέμα χρόνου δεν εθιξε η κοπέλα ούτε η τσα2 Καπέλο

Όταν έφυγα η Μπιανκα με χαιρετησε από το κουζινακι.

Για μένα ή Μπιανκα είναι μια πουτανα που συνδυάζει εμφάνιση, έχει την ομιλία να σε χαλαρωσει αν και είναι λίγο παρλαπιπω (είναι όμορφη όμως και όσο μιλάει μπορείς να χουφτωνεις βυζιά κωλο χωρίς μα και μου Ματάκι). Η πίπα της με καποτα είναι τέλεια και μακράς διάρκειας με ποικιλία Προσκύνημα
Στο σεξ μου τα χάλασε.
Αν θέλω κάτι χαλαρό θα είναι πρώτη μου επιλογή Προσκύνημα
Αν θέλω να σκισω κάποια άγρια μακριά και αγαπημένοι Καπέλο
Για άγριο γαμηση καλή είναι η Πατριτσια από ρεμουνδου 21 ισόγειο, που θα γράψω αργότερα για αυτήν Καπέλο

Τσατσα τέλεια στην δουλειά της.

Δωμάτιο πολύ καλό και πως να μην ήταν όταν υπήρχε μόνο μια καποτα στον κάδο.

Πήγα με μετρό.

Καλα γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 17, 2018
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hook19, Kerveras, Εκλεκτικός και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2018
Καλη κριτικη δε λεω.. αλλα που στο διαολο βρισκεις ορεξη κ χρονο κ γραφεις τοσο κατεβατα; Εχω θελω να ανεβασω 1 κριτικη απο τα 4-5 μπουρδελα που πηγα τελευταια κ πρεπει να την ..προγραμματισω!!
20 Νοεμβρίου, 2018
Αυτή μέχρι την προηγούμενη βδομάδα έκανε ελ.στοματικο, τελειωτικό στα βυζιά.τωρα κάνει απλό?
20 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε εμένα και σε άλλον συναγωνιστή που περίμενε στο σαλόνι ανακοίνωσε απλό. Καπέλο
20 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γράφω όταν έχω όρεξη και χρόνο
20 Νοεμβρίου, 2018
το στυλ της κριτικής σου μου θυμίζει τον αείμνηστο Φανούρη σε βελτιωμένη έκδοση. Άξιος !!!
21 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε digger ποιος είναι αυτός; Χμμμ;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6