Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση στο γνωστό άθλιο ξενοδοχείο της Συγγρού. Ως συνήθως, το γραφείο με έστησε κανένα εικοσαλεπτο μέχρι να μου στείλει αριθμό δωματίου.
Ανεβαίνω στο δωμάτιο και η κοπέλα μου ανοίγει ντυμένη με κατακόκκινο μακρύ φόρεμα. Πιάνουμε την κουβέντα και μου λέει ότι είμαι το πρώτο ραντεβού για την ημέρα και ότι πρίν τακτοποιούσε το δωμάτιο, αλλά δεν είχε καθαρίσει καλά και κάτι τέτοιες αρλούμπες.
Πιάνω το υπονοούμενο, τη βουτάω από το μαλλί και της λέω ότι δεν επιτρέπεται να μην το έχει καθαρίσει καλά και γι αυτό θα πρέπει να την τιμωρήσω. Μόλις το είπα, ανεβαίνει στο κρεβάτι, στήνεται στα τέσσερα και σηκώνει το φόρεμα γύρω από τη μέση της. Σλιπακι δε φόραγε, παρά μόνο ένα σετ μαύρες ζαρτιέρες.
Αρχίζω τα κωλοσκάμπηλα. Στην αρχή μαλακά και σιγά σιγά ανέβαζα στροφές. Εκείνη την είχε καταβρεί, σχεδόν όσο κι εγώ και βογκαγε. Φέρε μου της λέω κανένα παιχνιδάκι από αυτά που ξέρω ότι σίγουρα έχεις. Πετάγεται και φέρνει 2 μικρούς δονητές. Έναν τύπου plag και έναν άλλον με δόνηση. Μου λέει ότι τον έχει έναν για μπροστά και ένα για πίσω. Δείξε μου της λέω τι κάνεις όταν είσαι μόνη σου και καυλωμένη. Χωρίς καθυστέρηση τους βάζει και αρχίζει τα βογκητά στημένη και πάλι στα τέσσερα. Εγώ συνέχισα τα κωλοσκαμπηλα στην κωλαρα της που είχε γίνει πια κατακόκκινη.
Μη σταματάς της λέω, και την αφήνω για να μπω στο ντους. Έκανα ένα εξπρές ντουζάκι και γύρισα σφαίρα για να της τον χώσω στο στόμα. Μόλις που κρατήθηκα για να μη χύσω στο πρώτο λεπτό. Της βγάζω το φόρεμα, μου φοράει προφυλακτικό τη γυρίζω ανάσκελα, φέρνω τις ποδάρες της στους ώμους μου και την καρφώνω με δύναμη. Εκείνη να με έχει πιάσει από τους γοφούς και να με τραβάει όσο πιο μέσα γίνεται, φωνάζοντας κάτι στα ρώσικα που δεν καταλάβαινα. Πρώτο άδειασμα στις σιλικονάτες βυζάρες της.
Πάμε για ντουζάκι εναλλάξ και συνεχίζουμε με λίγο σοσιαλ περί ανέμων και υδάτων.
Δεύτερος γύρος με πίπα και εναλλαγή στάσεων και σε κάθε ευκαιρία να χαστουκίζω την κωλάρα της.
Η ώρα πέρασε χωρίς να το καταλάβω. Η κοπέλα είναι απίστευτη. Φεύγοντας με αποχαιρέτησε με ένα φιλί και μου είπε ευχαριστώ που την τιμώρησα!!! Αν ξανάρθει μην τη χάσετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
355
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, THV, kwstasxat και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού