Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κοιτούσα τη σελίδα του γραφείου και αυτές τις μέρες οι επιλογές "χαρακτηρίζονται" λιγοστές.Money Mouth

Η Χριστίνα κατά τη προσωπική μου άποψη είναι απ'τις πιο εντυπωσιακές αυτή τη στιγμή.Ναι!
Έκλεισα το ραντεβού μου εύκολα για το βραδάκι.
Έφτασα και έλαβα τον αριθμό στο νέο hotel όπου "στεγάζονται" μερικά από τα κορίτσια του γραφείου.Κουλ

Υποδοχή πολύ όμορφη από την κοπέλα.Μαύρο φόρεμα μακρύ,εφαρμοστό,ζαρτιέρες από μέσα σε μαύρο χρώμα όπως και εσώρουχα.Επίσης απαλό μακιγιάζ και έντονα βαμμένα χείλη...Έρωτας

Μελαχρινή με μακριά μαλλιά μέχρι τον κώλο.Σώμα καλλίγραμμο - γυμνασμένο,πρόσωπο έκφυλο με ωραίο χρώμα ματιών.Γενικά σαν σύνολο σε κερδίζει με την πρώτη εντύπωση.
Δεν είναι πολύ μικρή ηλικιακά,φαίνεται περπατημένη και έμπειρη γυναίκα.Γλώσσα
Άλλωστε σε συζήτηση μαζί της έχει κάνει αρκετά tour σε διάφορες χώρες και έχει δουλέψει και ως stripper...Γλώσσα
Να σημειώσω πως μιλά σχετικά καλά αγγλικά,μάλλον εξικοιώθηκε σε σχέση με το προηγούμενο tour της στην πόλη μας.Σπασίκλας

Το δωμάτιο της καθαρό και σημαζεμένο.

Αφαίρεσα τα ρούχα μου με τη "βοήθεια" της και στη συνέχεια ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά.Ντροπή
Φιλά όμορφα,στην αρχή πεταχτά και εν συνεχεία με γλώσσα.Δεν το αποφεύγει.
Το σώμα της μοσχοβολούσε από την κρέμα που είχε τοποθετήσει...Έρωτας
Στοματικό καλό και χωρίς πολύ χέρι.Την γλώσσα τη χρησιμοποιούσε άψογα και κάποιες στιγμές έριχνε και λάγνες ματιές....Εμμμμ

Το "γατάκι" της πεντακάθαρο.Με μεγάλα εξωτερικά χείλη.Το περιποιήθηκα με αρκετά καλή ανταπόκριση από μέρους της...

Σεξ σε gfe ρυθμό με γλωσσόφιλα και αρκετά καλή συμμετοχή από μέρους της.
Και στο πισωκολλητό και στο ιεραποστολικό οι αναστεναγμοί της αναγνωρίζονται ως "αληθοφανείς"....Γλώσσα

Στο σοσιαλ προσφέρθηκε για λίγο μασάζ.Είχαν απομείνει περίπου 10 λεπτά όπου τα σπαταλήσαμε σε συζήτηση με χιούμορ και μασαζάκι...Ματάκι

Κατά την αποχώρηση με βοήθησε να ντυθώ,φιληθήκαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον...

Αυτά για την Χριστίνα!Ναι!

Καλή μας συνέχεια!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, mixalis mixoy, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2018
ζητάω προκαταβολικά συγνώμμη από τον τρισμέγιστο Μπαρούφο... μέχρι στιγμής τον έχω πάει λάου λάου αλλά δεν βάζει μυαλό...
θα του απονείμω λοιπόν το Όσκαρ διαχείρισης χρόνου... αφού λοιπόν πήρε μισάωρο με την Χριστινάρα όπως την αποκαλεί... και αφού του περίσεψε και ένα δεκάλεπτο στο τέλος για συζήτηση, μασάζ, και χιούμορ... και σαφώς τι να πώ... ένα πεντάλεπτο μέχρι να μπεί, να συστηθεί, να πάει στο μπάνιο να φρεσκαριστεί, να διαπιστώσει τα καλά της Αγγλικά και το καθαρό δωμάτιο και να γδυθεί.... και μετά το τέλος του αγώνα άντε ένα τρίλεπτο να ξαναπάει να πλυθεί... δεν το θές το τρίλεπτο Βασιλάκη μου...??? έχουμε και λέμε λοιπόν:
30 - 10 - 5 - 3 = 12 λεπτά καθαρού αγώνα... οκ λοιπόν... έχω κάτσει παραπάνω χρόνο σε μπουρδέλο... αλλά ας μην το πάμε εκεί...
Μέσα σε 12 ολόκληρα λεπτά ο Μπαρούφος άρχισε τα προκαταρκτικά... πεταχτά φιλιά στην αρχή και εν συνεχεία με γλώσσα. Δεν τα απέφυγε... (κανά διλεπτό? ή λιγότερο?)
Στην συνέχεια του πήρε πίπα... Στοματικό καλό και χωρίς πολύ χέρι. Την γλώσσα τη χρησιμοποιούσε άψογα και κάποιες στιγμές έριχνε και λάγνες ματιές... (ε κανα δίλεπτο τουλάχιστον? μήπως και τρία? ε δεν αξίζει πίπα κάτω από τρία λεπτά!) Μετά να μην γλύψει κι αυτός λίγο? Το "γατάκι" της πεντακάθαρο. Με μεγάλα εξωτερικά χείλη. Το περιποιήθηκα με αρκετά καλή ανταπόκριση από μέρους της...(να βάλω κανα τρίλεπτο κι εδώ για να προλάβει και το κορίτσι να πιάσει την καλή ανταπόκριση...)
Να κάνω σούμα?
2 προκ. + 3 πίπα + 3 γλυφομούνι = 8 λεπτά... οπότε 12 - 8 = 4 λεπτά καθαρό γαμήσι... !!!!

κόστος... 80 ευρώ... VFM ο Βασιλάκης...

επίσης το Χριστινάρα δεν καταλαβαίνω από που προκύπτει... οκ καλά Αγγλικά, καθαρό δωμάτιο, σχετικά ικανοποιητικά όλα... γιατί θα ξανασυναντούσες την κοπέλα? για τις λάγνες ματιές? μα σε ΟΛΕΣ τις κριτικές σου ΟΛΑ τα κορίτσια σου ρίχνουν λάγνες ματιές... (θα επανέλθω στις copy paste κριτικές σου σε νέο post αργότερα...) Ξέρω από άλλους συναγωνιστές πως η Χριστίνα είναι αξιόλογη μιλφάρα αλλά η κριτική σου είναι το ίδιο χλιαρή ως συνήθως...

κι εσείς αγαπητοί του γραφείου που διαβάζετε σίγουρα το φόρουμ μας... ΔΕΝ βοηθάνε τέτοιες κριτικές πλέον... εγώ σας το λέω... Χρειαζόμαστε πραγματικές κριτικές από ανεπηρέαστους συναδέλφους...
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1