Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442313
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπερα. Ως γνωστον ειμαι ενας ανθρωπος τοσο παραξενος που πολλες φορες δεν με αντεχω ουτε και μενα τον ιδιο.Προσεχω τα παντα,απο το πως θα αθληθω τι θα φαω και κοινως μου φταινε ολα.
Κατα την αναζήτηση μου σε μασαζοπιατσες ηθελα να δοκιμασω κατι το ξεχωριστο και απαιτητικο στα μετρα μου. Οι βολτες πολλες με γλυκοπικρες εντυπωσεις, συνηθως αντιμετωπιζα φανταχτερα ακυρους χωρους με αρκετη φολα, η καποιες
που παρα το φιλοτιμο ως προσπαθεια με εντυπωσιαζαν ως εμφανιση και επιδοσεις αλλα με τιποτε οτι εβλεπα δεν αντιστοιχουσε σε ερωτικο σπα.
Κατα τις 13:00 το μεσημέρι εκλεισα ραντεβου για καποια που πολλυς λόγος γίνεται τελευταια, την Ελενα. Για κάποιους "υπερβολικη" για αλλους "ερωτευσιμη" και σταθερη επιλογη.
Η υποδοχη ηταν κλασσικη και ο χωρος μαλλον προμηνυε ενα κλασσικο στουντιο παρα την ευγενεια και το κερασμα που δεχτηκα.
Αντικρυζοντας την κοπελα η οποια παντα οπως λενε ολοι ηταν σε μια πηγαια τρελλη χαρα, αλλα οσο τη συζητουσα μεχρι να συμφωνησουμε ενα καλο προγραμμα της μιας ωρας η
εκπληξη μου ερχοταν η μια πίσω απο την αλλη. Η καθημερινη της και φιτ εμφανιση της οσο περναγε η ωρα και παρατηρωντας και συζητωντας μου εδινε μια πραγματικα ψημενη προσωπικοτητα
και μια σεξυ ΚΥΡΙΑ σε συμπεριφορα και κλασσικο στυλ καθως και εξαιρετικη επαγγελματια αφου στον διαλογο τη τεσταρα ρωτωντας τη απο θεματα διατροφης ως και καποια θεματα ενοχλησεις απο τραυματισμους.
Αποφασισα λοιπον για το θεμα μου ενα χαλαρωτικο και ευελικτο B2b το οποιο οπως μου τονισε με ναζι, θα μου επελυε πολλες απο τις απορίες μου.
Περασα στο δωματιο και μου ζητησε προτου περασει οσο πιο δυνατη θερμοκρασια νερου οπως οι λουτροπηγες για να με βοηθησει καλυτερα.
Μολις τελειωσα περασε μεσα και με εβαλε μπρουμυτα στο μασαζοκρεβατο φερνοντας το λαδι σε ιδιαιτερα υψηλη θερμοκρασια, αν και πετιτ και γω ιδιαιτερα καποιων κυβικων,
εβαζε φοβερη δυναμη και εβαζε λαδι πιο πολυ οπου επρεπε. Ξαφνικα την νιωθω ολογυμνη πανω μου, κανοντας ενα αισθησιακο διαλογο, στο τι μαρεσει γενικα ποια τα χομπυ μου
και ενω το κλιμα γινοταν θερμο ηταν προθυμη να με ακουσει με απαραλλακτη υπομονη. Λιγα λεπτα μετα μου εκανε κατι ταχυδακτυλουργικο, μου περασε στην πλατη γιαουρτι και λιγα
φρουτα. Εμεινα εκπληκτος και μου φανηκε χαβαλες, ΟΜΩΣ παρεπιπτωντως η σωστη εναλλαγη θερμοκρασιας με αποφορτισε απο καποιους νευρικους πονους και πιασιματα!!
Γυρισα ενθουσιασμενος που σα μια μεθη χωθηκα στο στομα της και με γλωσσοφιλο με ταιζε οτι με αλειψε, χαιδευα παθιασμενα τα αγρια και υπεροχα μαλλια της και χουφτωνα καθε
σπιθαμη΄. Ηταν τοσο μα τοσο παθιασμενη που ξεχασα που ημουν, που βρισκομουν τι ωρα ηταν και ποση ωρα και ομως συνεχιζε περαν του παθους και να μου αποφορτιζει καθε τι
αρνητικο μαζι και καθε φυσικο πονο.
Με καβαλησε ευρισκομενη ανασκελα με γλωσσοφιλα και να κουνα τη λεκανη της, νιωθοντας το τελειωμα να ερχεται βγαινω απο μεσα της, βγαζω το προφυλακτικο και τρεις εκτιναξεις
μου με σπερμα μας βρηκαν τα σκαγια παντου.
το χαμογελο της, η περιποιηση της..και το οτι μου πε να χαλαρωσω να περιμενω η αν θελω εναν "επαναληπτικο" στον χρονο που εμεινε εδειχνε σεβασμο στον πελατη και οτι κανει.
Βεβαια, βγηκα νοκ αουτ. Το ομολογω ακομα και αν προσπαθησε με ακαποτη πιπα να με ανορθωσει.
Τελικα μαλλον, μολις απεκτησα περαν απο περσοναλ γυμναστη και περσοναλ θεραπευτρια.Αν μπορειτε βελτιωστε το χωρο.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 17, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Μέλος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
148
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Senor_Love, nec και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού