Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487261
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κυριακή βράδυ και είπα να κατηφορίσω έχοντας δει τις φωτογραφίες της εν λόγω κορασίδας.Δεν απέχουν και πολύ από την πραγματικότητα,όντως καλό κορμί αλλά στη φάτσα είναι λίγο πιο βατραχομούρα από κοντά.Περιμένοντας αρκετή ώρα ήρθε επιτέλους και η σειρά μου(είχε κάτι τουρίστες πριν)αλλά είχα πάει με σκοπό να την πηδήξω και γι'αυτό περίμενα.Μπαίνει μέσα και χωρίς καθόλου προκαταρκτικά,ξεκινάει μια πίπα με σκούφο απαράδεκτη.Σε παρότρυνση μου να γλύψει τα @@ μου ήταν αρνητική.Φιλιά επίσης αν και προσπάθησα δε δίνει.Επίσης με ξενέρωσε πολύ γιατί έβαλε ένα τόνο λιπαντικό με αποτέλεσμα να μη νιώθω τίποτα!Με τα πολλά τελείωσα με αρκετό ζόρι και πάει να μου βγάλει την καπότα και μου γρατζουνάει τον πούτσο με τα νύχια της!Τι να πω από τις χειρότερες μου συναντήσεις μάγκες,σας συνιστώ να την αποφύγετε.50Ε πεταμένα απλά.Καλά να περνάτε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.256
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, brdla1000, black crow και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2018
Μας εχουν ζαλισει κανοντας διαφημιση για τυην συγκεκριμενη...απο εμφανιση μου θυμιζει λιγο γυφτακι στης φωτο...εχει αυτα τα ασιατικα χαρακτηριστικα απο κοντα η οχι?
S
stam_90
19 Νοεμβρίου, 2018
Μεγάλε με έσωσες, είχα στο πρόγραμμα να τη συναντήσω αυτή τη βδομάδα!
26 Νοεμβρίου, 2018
φιλε stam έχει όντως σχιστό μάτι αλλά ειναι πιο στρογγυλοπρόσωπη απ'ότι στις φώτο οι οποίες είναι πειραγμένες.Αλλα στο σέρβις είναι απαράδεκτη που είναι και το βασικότερο.
12 Δεκεμβρίου, 2018
σορρυ ρε μάγκες, την είδα προ 3 εβδομάδων κι είναι ασχημομούρα, εκτός αυτού πήγαινε σαν κλαπατσίμπαλο με τα τακούνια. Έκανα μεταβολή και έφυγα κατευθείαν, δεν έβγαζε κανένα παραπάνω επιθυμητικό έναυσμα για να την δοκιμάσω.
23 Σεπτεμβρίου, 2019
εγώ την πάτησα στις 09 Αυγούστου με την συγκεκριμένη, ότι χειρότερο σε υπηρεσίες.
Ωραίο κοριτσάκι, αλλά δεν κάνει για αυτή τη δουλειά
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5