Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Ξενια ειναι μια μιλφ Ελληνιδα οπως λεει Χμμμ;
Η ηλικια της ειναι περιπου 30-33 και το σωμα της ειναι μετριο.
Εχει γεματο κωλαρι και πιασιματακια στη λεκανη 2,5αρι βυζι σε καλη κατασταση οχι νερουλο
ενω το προσωπο της ειναι λιγο σκληρο , δε βρηκα καποιο ομορφο-σεξυ χαρακτηριστικο πανω του.
Στον αριστερο της μηρο εχει και ενα τατουαζ, μια φραση που κατι λεει δεν καταλαβα.
Στον οικο βρισκοταν και η Ιωαννα απο την Λιβαδεια, εμφανως σδυνατισμενη και με κωλο στο μενου.
Δεν ανακοινωθηκε παρτουζα.
Η Ξενια ηρθε στο δωματιο με λιγη καθυστερηση και χωρις προκαταρκτικα εσκισε την καποτα να μου την φορεσει
καπελο. Υπαρχει και η επιλογη για ελευθερο μπουκι με +10ε Μαλακία (ανακοινωθηκε μεσα στο δωματιο).
Η πιπα της με πολυ χερι και ρηχη με τασεις για αεροπιπα, αν σιχαινοταν να την βαλει στο στομα με καποτα
που να τον εβαζε και ακαποτα δηλαδης. Κεφάλι σε τοίχο!
Την εβαλα σε κανονικη σταση οπου εγλειψα της βυζαρες της αλλα δε με αφησε για πολυ αφου μου ειπε να την γαμησω.
Της τον εβαλα και χουφτωσα τα τροφαντα κωλομερια της και τον εχωνα βαθια στη μουνα με την Ξενια να ανοιγει τα
ποδια διαπλατα να τον φαει.
Με 2-3 λεπτα γαμησιου ελεγε οτι εχυσε Κεφάλι σε τοίχο! Μαλακία
Μετα απο μερικα μπες-βγες μια μυρωδια απο σαπισμενες ρεγγες και κλουβια αβγα μιξ αρχισε να γεμιζει το δωματιο.
Την γυρισα στα τεσσερα οπου τα πραγματα εγινα χειροτερα με τη βρωμα να ειναι ανελεητη.
Με το ενα χερι μου εκλεινα τη μυτη μου και με το αλλο την επιανα απο τη μεση και την γαμουσα.
Ευτυχως ειχε τα μουτρα της πανω στο μαξιλαρι και δε με εβλεπε, ενω και στα τεσσερα τον ετρωγε δυνατα
χωρις να κλεβει.
Καταφερα να την χυσω οπου απομακρυνθηκα γρηγορα απο πισω της και πηγα στο παραθυρο να παρω αερα.
Στο προγραμμα της εχει και το 69 οποτε αν την παρετε μην την γλειψετε αφου το μουνι της δε μυριζει
αν δε μπει πρωτα πουτσα μεσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ξένια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.983
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, Εκλεκτικός και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2018
Πωωω κρίμα για την φολα ρε συ Λύπη


Εμένα μου άρεσε αλλά κάτι δεν μου άρεσε στην ατμόσφαιρα Θυμός. Μετά από την εμπειρία σου ούτε που θέλω να την πηδηξω Money MouthMoney MouthMoney Mouth
19 Νοεμβρίου, 2018
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
19 Νοεμβρίου, 2018
Η Κατερινα που ηταν μαζι της,μου φανηκε πιο προσχαρη τις προαλλες.Αλλα και παλι,πολυ σαπιλα ρε φιλαρακι...απορω πως δεν την πεταξες απο το παραθυρο με τοση βρωμα.
22 Νοεμβρίου, 2018
εγω οταν ειδα τα σαπια δοντια επαθα σοκ...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4