Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ειρηνη ειναι μια 20χρονη Ρωσιδα με σχετικα ομορφο προσωπο,λευκο δερμα,μικρο στητο φυσικο στηθος,κοντη σε αναστημα,μακρυ μαυρο μαλλι λιγο κατω απο τους ωμους και ωραιο αδυνατο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Δεν ανακοινωθηκε καποιο προγραμμα απο την τσατσα.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Ελληνικα πρεπει να καταλαβαινει ελαχιστα.Αγγλικα πρεπει να καταλαβαινει τα βασικα απο οτι καταλαβα.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου χαμογελαστη και αρχισε να μου γλυφει τον λαιμο.Μοσχομυριζε! Ξεκινησα και εγω να την φιλαω στον λαιμο.Αυτη κατεβηκε πιο χαμηλα και αρχισε να μου γλυφει τα βυζακια μου.Εγω ταυτοχρονα χουφτωνα το κωλαρακι της και το βαρουσα.Η κοπελα μετα τα προκαταρτικα μου εφαρμοσε το προφυλακτικο χωρις να με ρωτησει αν θελω ελευθερο στοματικο,χωρις να με πειραξει βεβαια αυτο,και ξεκινησε την τσιμπουκοδρομια.Αυτη καθοταν στα τεσσερα με το προσωπο προς τα εμενα και με πιπωνε.Εγω εβλεπα το κωλαρακι της με το στρινγκακι απο τον καθρεπτη.Η κοπελα αμεσως προχωρησε σε μια βαθια πιπα! Ενταξει δεν ηταν deeptroat! Αλλα ηταν αρκετα βαθια! Δεν μπορουσε ομως να καταβροχθισει ολη την πουτσα μου.Με πιπωνε και εμενε για καποια δευτερα μπουκωμενη! Και εγω της πατουσα με την σειρα μου το κεφαλι της.Μετα τον εβγαζε για να παρει αναπνοες και υστερα παλι βαθια πιπα! Το εκανε αρκετες φορες αυτο.Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια.Δυστυχως με τα μπαλακια δεν ασχοληθηκε.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το ξυρισμενο και λεπτο μουνακι της.Εχει λεπτο σχημα το μουνακι της και δεν ειναι καθολου ξεχειλωμενο.Εγλυφα το καθαρο μουνακι της και επαιζα με τα βυζακια της.Αυτη με κοιτουσε μεσα στα ματια με τα ομορφα ματακια της.Εδειχνε να το απολαμβανει και να της αρεσει.Την εγλυψα για αρκετη ωρα.Δεν δεχεται ομως καθολου δαχτυλο στο μουνακι της.Καποια στιγμη σταματησα απο μονος μου χωρις να μου πει τιποτα η κοπελα.Ηθελα να δοκιμασω και αλλο την πιπα της.Ανεβηκα απο πανω της και ετσι οπως ηταν ξαπλωμενη ανασκελα της τον ξαναεχωσα στο στομα της.Αυτη παλι τον επαιρνε αρκετα βαθια στο στομα της.Της εκανα και λιγο mouthfucking! Εβλεπα και το θεαμα απο τον καθρπετη.Μετα και απο αυτη την πιπα της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και την εγλυφα στον λαιμο και τα βυζακια της.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Καλη η τοποθετηση του σωματος της.Ηθελα στο τελος να την χυσω πανω στον κωλο της η την πλατη της.Αυτη μαλλον δεν καταλαβε σωστα.Επιασε την πουτσα μου και την εχωσε στο στενο της κωλαρακι! χαχα....Ενταξει μην πατε και την πριζετε την κοπελα και ζητατε να σας δωσει κωλο και την ξεκωλιασετε!...χαχα...Εχει πολυ στενο κωλαρακι.Αυτη εδειχνε να ποναει πολυ.Ενιωσα οτι θα χυσω γρηγορα.Βγηκα απο μεσα της.Το προφυλακτικο δεν ιχνη μερεντας.Αρχισα να τραβαω μαλακια πανω στον κωλο της και την πλατη της.Αυτη εβαλε το χερι της πανω στο μουνι της για να μην πεσουν τα χυσια στο μουνακι της.Το θετικο ειναι οτι κοιτουσε τον καθρεπτη.Εκανε δηλαδη παιχνιδι με τον καθρεπτη.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στο κωλαρακι της και την πλατη της! Καποια χυσια κατεβηκανε και πεσανε προς το μουνακι της.Της εδωσα χαρτι για να σκουπιστει.Η κοπελα ντυθηκε σιγα σιγα ,ειχαμε λιγο social time ,μου εδωσε ενα φιλακι στο μαγουλο και με χαιρετησε χαμογελαστη.

Συνοψιζοντας,η Ειρηνη ειναι μια εμφανισιμη νεαρη ιεροδουλη.Ενταξει δεν ειναι καμια καραμουναρα μοντελαρα η καμια πορνοσταρ με σιλικονατα βυζια και τατου.Ειναι ομως μια ομορφη κοπελα.Το θετικο ειναι οτι και οι προσφερομενες της υπηρεσιες κινουνται πανω απο τον μεσο ορο της Φυλης και του 20ρικου.Στα θετικα θα εβαζα κυριως την βαθια της πιπα.Αυτο ειναι που λεμε το κυριαρχο δυνατο της σημειο.Δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνης και η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Της αρεσει το γλυφομουνι και σε αφηνει να την γλυψεις για αρκετη ωρα.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα της και τα βυζακια της.Δεν κανει ομως καραμελωμα στα μπαλακια.Αν εκανε και γλυψιμο αρχιδιων τοτε σιγουρα θα συγκαταλεγοταν στις VFM περιπτωσεις! Ειναι δεκτικη σε τελειωτικο στο σωμα της αλλα οχι στο στομα.Δεχεται και ηπιο mouthfucking.Ειναι υποτακτικης ψυχολογιας.Γενικα ειναι μια ευγενικη ιεροδουλη που θελει να ικανοποιησει τον πελατη.Εγω εμεινα ευχαριστημενος και περασα καλα.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, ΔΑΜΟΣ, sotis99 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού