Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήμουν στον κέντρο Αθήνα με καύλες, και δοκιμάζω να πάρω τηλέφωνο την Ελβίρα για ραντεβού, της λέω το συνθηματικό
"θεατρικό", με κατάλαβε αμέσως και μου λέει έλα τώρα να κάνουμε παιχνίδι...


Φτάνω στο σπίτι της που είχε μισάνοιχτη την πόρτα για εμένα, μπαίνω μέσα και βλέπω την κωλάρα της μέσα σε ένα κολάν yoga's και
να βάφεται, γυρίζει προς τα εμένα και ενώ μου μιλάει με τα πρόστυχα έντονα χίλια της, εγώ έχω καρφωθεί στα βυζιά της που θα έσκαγαν σαν
βόμβα μέσα από το μισάνοιχτο φερμουάρ,... έρχεται σιγά σιγά προς τα εμένα με τα ψηλά τακούνια της (που την κάνουν 1,83 m) και μου κάνει παρατήρηση γιατί δεν ήρθα με την φόρμα μου (αυτό είναι μέσα στον ρόλο του παιχνιδιού), με σπρώχνει και με καρφώνει στον τοίχο βάζοντας την μούρη μου ανάμεσα στα βυζιά της, ταυτόχρονα σιγά σιγά βάζει το ένα πόδι της και μου τρίβει το πούτσο ... εκεί ο little brother γίνεται big brother .. με αφήνει, και γυρίζει την κωλάρα της προς τα εμένα και περπατάει βασανιστικά προς το κρεβάτι, σκύβει και μου λέει να της γλείψω την κωλάρα της πάνω από το κολάν της, εκεί πέφτω με τα μούτρα και αυτή έτριβε το μουνάκι της μέσα από το string, όταν άρχιζε να έχει μικρά βογγητά με βαθιές αναπνοές... κατεβάζω το κολάν για να γλείψω, αυτή τουρλώνει περισσότερο το κώλο της για να βάλλω την γλώσσα πιο βαθιά, εκεί αρχίζει τα προστυχόλογα φωνάζοντας όλο και πιο δυνατά, γυρίζει προς τα εμένα, και ενώ με κοιτάζει με της ματάρες της, χτυπάει την υγρή κλειτορίδα της με μανία. Εκεί μου αρπάζει το κεφάλι και το βάζει στην μουνάρα της και με γραπώνει δυνατά με τα πόδια της και με κρατάει μέσα της τρίβοντας το μουνάκι της μέχρι να σκάσω χωρίς αναπνοή,... εκεί τα είδα όλα ... καύλωσα περισσότερο... βάζει την κωλάρα της στον πούτσο μου και ενώ μου τραβάει και τα χέρια προς αυτήν, και να λέει μου γάμησε μου το μυαλό και το σώμα καριόλη, τότε την παίρνω μπροστά μου και της κατεβάζω το φερμουάρ του ντεκολτέ και οι ρόγες είχαν δίνει πέτρα, με πρόσταξε να τα γλείψω και να τα κάνω μασάζ με τον πούτσο μου, και μετά μου πίρε μια πίπα ρεσιτάλ με φτυσίματα και βρισιές,... με πετάει στο κρεβάτι και καβαλάει από πάνω σπαρταρώντας τα βυζάρες της πάνω κάτω, εκεί όπως καταλάβετε ήρθε και το τέλος, και οι δυο ιδρωμένοι αράξαμε στο κρεβάτι, και ενώ μου μίλαγε λάγνα μου καθάριζε τον little brother Χαμόγελο

Ελβίρα είναι ένα τούμπανο ψηλό milf, που ξέρει να σε γαμάει με το σώμα και το μυαλό.
Είναι το μιλφ που περπατάει στο δρόμο και όλοι θα ήθελαν να την γευτούν.

Καλά να περνάτε όλοι!!

Ελβίρα συνδυάζεις το πρόστυχο και το γλυκό μαζί ... να είσαι πάντα έτσι,... ΚΑΥΛΑ !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
40€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
179
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, goustaro_milf, geny24 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2018
φίλε μου μπορω να εχω το τηλέφωνο κα τη διευθυνση της;
19 Νοεμβρίου, 2018
τηλ είναι στο προφίλ της https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=159247.2535

Καλά να περάσεις με την Ελβίρα !
19 Νοεμβρίου, 2018
Οκ το συνθηματικό το μάθαμε την Ελβίρα που θα την βρούμε για στείλε ένα pm
20 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

παρτην τηλ...θα σου δώσει οδηγίες η ίδια Καπέλο
nec
nec
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4