Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξεκινησα για Λαρα,πηγα στο στουντιο που δουλευει και ζητησα απο την τσατσα να περασω μεσα με γυμνο στοματικο στα 50ε(οσο δινω και στη Νατασα δλδ)η τσατσα μου απαντησε οτι δεν γινεται!!!
Της ειπα οτι ειμαι χρονια πελατης και του μαγαζιου αλλα και της κοπελας και να ρωτησει την ιδια αν γινεται,μετα απο λιγο επεστρεψε και μου ειπε οτι δεν γινεται για δευτερη φορα,λεω ωραια και της δινω καρτα για POS για να κρατησει τα 60ε,μου απανταει οτι το καταστημα δεν εχει POS και δεν γινεται να πληρωσω παραμονο με μετρητα(δλδ μαυρα)της λεω οτι ειναι υπερβολικο το ποσο που ζηταει για 20 λεπτα ευχαριστησης και οτι στην Αθηνα οι ιδες και περισσοτερες υπηρεσιες κοστιζουν 20ε!!!
Μου απανταει να πας εκει τοτε και της λεω οτι αυτο που κανει ειναι αντιεπαγγελματικο και δεν προκειται να ξαναπατησω το ποδι μου στον εν λογο στουντιο για η αντιμετωπιση αυτη δεν ειναι επαγγελματικη.
Μαθανε τοσα χρονια να δουλευουν στα μαυρα και κανανε περιουσιες εις βαρος του Ελληνα φορολογουμενου και τωρα εχουν και το θρασος να κουνανε το δαχτυλο και να οριζουν αυτοι πως θα πληρωσουμε!!!

Μετα την παρενθεση κατεληξα τελικα στο στανταρακι μου τη Νατασα οπου δεν λεω οτι εδω τα 50ε(μαυρα) που δινω ειναι καλη τιμη αλλα σ'αυτη την πολη δεν υπαρχουν επιλογες για να χαλαρωσεις Κεφάλι σε τοίχο!
Η Νατασα εχει κοψει τα γλωσσοφιλα και δουλευει μηχανικα πλεον,ισως εχει κουραστει,δεν ξερω,ισως μέχει βαρει,πολλα μπορει να συμβαινουν αλλα στο τελος φευγεις παντα με ενα χαμογελο ανακουφισης Ναι!
Πιπα μεχρι τη ριζα,το απολυτο βαθυ λαρυγγι Έρωτας
Βυζαρες με σιλικονη αλλα τουμπανο και υπεροχο κωλαρακι για πολλες μπατσες Προσκύνημα

Γενικα πολυ χαλια η κατασταση στα σπιτακια της πολης και οι τιμες εχουν ξεφυγει,οι εποχες του ΠΑΣΟΚ εχουν περασει και ο κοσμος δεν εχει λεφτα για πεταμα αλλα και για υπερτιμημενες χοντρες που κυκλοφορουν...Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.146
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Professoras, παπας βενεδικτος θ΄, Ramstein και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2018
Και εγω προσπαθησα να το παω απο τα 60 ευρω στα 50ευρω το γυμνο αλλα το αφεντικο εχει αλλη γνωμη. Δεν φταιει καμια τσατσα η η Λαρα. Και της το εχω κανει κουβεντα μιας και ειμαι συχνος πελατης της αλλα δεν... δυστυχως...
Αμα δεν αλλαξουν τακτικη δεν τα βλεπω καλα πραγματα γι αυτες.
19 Νοεμβρίου, 2018
Αγαπητε azazel το θεμα ειναι τα εδωσες τα 50 μαυρα.Γιατι αραγε ?Και να μη γενικευεις οτι στην πολη μας δεν υπαρχουν επιλογες!
19 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άμα θεωρείς τα τσουβάλια που πας εσύ αξιόλογες επιλογές ίσως είναι για σένα αλλά υπάρχουν και έξω χοντρές που το δίνουν τζάμπα,όπως κατάλαβες έχουμε διαφορετικά γούστα,οπότε το σχόλιο σου είναι άκυρο στην κριτική μου.
20 Νοεμβρίου, 2018
Εισαι και εσυ κολλημενος ...να μη λες μον για μενα ....
Ετσι ειναι φιλε....με.μερικες κυριες κραταει χρονια η ιδια κολωνια...
Καλα να περνας
E
Excalibur
20 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Νατασα οταν δουλευε σ'αυτους και ειχα περασει με γυμνο στα 60ε μου ειπε γιατι δεν εδωσες 50ε αφου εσυ εισαι πελατης και εχεις αυτη την τιμη,αρα δεν ειναι θεμα μαγαζιου,ειναι γενικο το προβλημα.
Πιστευω οτι η Νατασα εφυγε απ'αυτους γι'αυτο το λογο!!!
21 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ειμαι κολλημενος,απλα δεν υπαρχει τιποτα απο τις υπολοιπες σαβουρες(για μενα παντα μιλαω)που να μπορει να μου προσφερει κατι αξιολογο Θυμός
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6