Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετίζω τους αγαπητούς συναγωνιστές - συναθλητές. Καπέλο
Παρότι σταθερός ακόλουθος του site και αναγνώστης των εμπειριών των αγαπητών φίλων, η αλήθεια είναι πως δεν γράφω τακτικά κρητικές μιας και τον περισσότερο καιρό απουσιάζω απο την πρωτεύουσα.

Πάμε τώρα στην ουσία του πράγματος. Πρώτη φορά επικοινωνία με το GDE και αποφάσισα να επιλέξω την Emilia.
Όσων αφορά το γραφείο, η επικοινωνία ήταν φιλική και άμεση και παρότι το ραντεβού κλείστηκε σχεδόν τελευταία στιγμή με εξυπηρέτησαν χωρίς πρόβλημα.
Το κορίτσι λοιπόν (αν και άργησε ένα 40 λεπτο να ρθει ) είναι ένα αρκετά γλυκό πλάσμα που λιγο πολύ είναι αυτο που βλέπεις στις φωτογραφίες με την διαφορά οτι έχει λιγα παραπάνω σπυράκια, αλλά είναι και μικρή μόλις 24 μου είπε. Γενικά εμφανισιακά είναι όμορφη με καταπληκτικά μάτια. Σημείωση εδώ, δεν μιλάει σχεδόν καθόλου αγγλικά, πράγμα που μου το επισήμαναν απο το γραφείο (δόξα να χει ο βούδας το google translate )
Στα του αγώνα, η περιγραφή που μπορώ να κάνω είναι απλή ήταν σαν να πηγαίνω με την γκόμενα που δεν έχω Γλώσσα
Στα θετικά:
1. Πολύ καθαρή,
2. Πρόθυμη να σε ακολουθήσει σε όποια στάση θες
3. Πίπα καλή, αλλα θέλει ακομη κάποια δουλειά
4. Μαζί μου καθ'όλη την διάρκεια δεν ξέχασε πως ήθελα το GFE και μου το προσέφερε.

Στα αρνητικά:
1.Πολλές κραυγές, σε σημείο που της είπα να είναι ποιο ήσυχη (μην ξυπνήσουν και οι γείτονες) και άρχισε να δαγκώνει το πάπλωμα.
2. Με ενόχλησε λιγο το γεγονός πως κάθε φορά που πήγαινα για ντουζ μιλούσε στο τηλέφωνο (αλλα με το που έβγαινα το έκλεινε αμέσως).
3. Θα ήθελα να μπορούσα να μιλήσω μαζί της λιγο ευκολότερα στο intermission και να μην τρέχω στον θειο γουγλε για βοήθεια.

Εν κατακλείδι. Αν είσαι άνθρωπος που σου αρέσουν τα petite κορμιά και είσαι και αγαπούλης τότε ναι βεβαίως να την δοκιμάσεις. Αν είσαι περισσότερο hardcore τύπος δεν θα σε πάρω στο λαιμό μου, εμένα δεν μου έδωσε την εντύπωση κοπέλας που έχει να προσφέρει το PSE. Μπορεί πάντα όμως να λανθάνω. Συνολική εμπειρία θετική, πήρα αυτό που ήθελα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Kanzaki
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
249
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, jon smith, old boy και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού