Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σαββατιάτικη επικοινωνία με ένα από τα πιο σοβαρα γραφεία και επιλογή της Αλεξάνδρας -ξανθιάς (υπάρχει και μια συνονοματη μελαχροινη ουκρανιδα) γιατί κάτι μου θύμιζαν οι φωτό. Χαμος στο τηλεφωνικο κεντρο αλλά επαγγελματισμός και τηρηση της ωρας στο ραντεβού σπίτι μου. Τελικά πράγματι ειναι μια γνωστη εξ οψης πιτσιρικα (27 οσο δηλώνει) από το γυμναστήριο που συχνάζω κάτι που βοήθησε στην όλη συνάντηση. Είναι και γειτόνισα! Σαν εμφάνιση είναι το νεανικό το chubby με γλυκό χαμογελαστό πρόσωπο, καρε μαλί και βυζάρες μεγάλες και μυτερές καλύτερες ακόμα απο αυτο που φαινεται στις φωτό. Μάλιστα καθώς εβγαινε από το μπάνιο και καθως εχουν πιασει τα κρυα οι ρώγες ειχαν τεντώσει απίστευτα και καυλωτικά. Στην ηλικια της τα κιλάκια παραπάνω ειναι χαριτωμενα. Της αρεσει να ασχολείσαι με τα μεμέ της και ανταποδίδει με βαθια ξεσκούφωτη πίπα. Πολύ καλή διάθεση στο σεξ οπου κατεθεσα σε doggy σταση με θέα κωλάρα και tribal τατουαζ μέσης. Ειχε διάθεση για δευτερο γυρο αλλά το σταμάτησα από την πλευρά μου γιατί δεν αντεχα. Κλεισαμε με συζήτηση περί σχεσεων και γυμναστηρίου .. γενικά gfe γλυκια εμπειρια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 17, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Grothos
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.103
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, chris1955, kwstasxat και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού