Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564650
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Την Αλίσα την μπάνιζα καιρό στο φόρουμ και αποφάσισα να την δοκιμάσω.
Φτάνω στον οικο.Ηταν με πελάτη.
Πρώτο φάουλ: ο Τσάτσος μου λέει ότι θα είναι έτοιμη σε 20'.Κανω τη μαλάκια και λέω θα μπω και θα περιμένω.
Πέρασα στο δωμάτιο έκανα μπάνιο με την άνεση μου.Και περίμενα.Και περίμενα...Και περίμενα..........
Ο μόνος λόγος που έκατσα ήταν από περιέργεια να δω πόση ώρα θα περιμένω.Να μη σας κρατάω σε αγωνία: 1 ώρα και ένα τέταρτο περίμενα με το ρολόι.Αφου πρέπει να με πήρε και ο ύπνος σε κάποια φάση.
Έρχεται η Αλίσα.
Δεύτερο φάουλ: Έρχεται νωχελικά δεν λέει καμία συγνώμη ή έστω κάποια δικαιολογία και έρχεται κατευθείαν για το τυπικό μπαλαμουτι που κρατάει δευτερόλεπτα.
Από εδώ και πέρα θα μιλήσω υποκειμενικά.Η Αλίσα έχει πολύ δυνατό κορμί, χείλια ΠΟΛΥ τουμπανιασμένα και στη συνεύρεση μας ήταν απλά διεκπεραιωτική.Φιλια ούτε για πλάκα,γαμιοτανε μόνη της θα έλεγα κοιτάζωντας τον εαυτό της στον καθρέφτη,έχυσα και σε 10'' είχε φύγει.Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Qweeerty, athinaios3, YourLover

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2018
ΑΚΡΙΒΗΣ ΚΡΙΤΙΚΉ!
Το ίδιο είχα πάθει και εγώ... Όμως είναι Θεομουνο...!
18 Νοεμβρίου, 2018
Ισχύει!Κορμαρα και τέλεια στησίματα.Αλλα τελείως διεκπεραιωτική χωρίς ίχνος social.Ακομα θυμάμαι τις χειλαρες της στον πούτσο μου πάντως Ναι!Ναι!
19 Νοεμβρίου, 2018
Ρε παιδιά,εγώ 3 φορές έχω πάει μαζί της,πώς και τις 3 φορές έκανε σοσιαλ πάνω από 5λεπτο; Με διάθεση και προκαταρκτικά,αλλά φιλιά με τίποτα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3