Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442341
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά τις διευκρινίσεις συναγωνιστών, αποφάσισα να δοκιμάσω και το χώρο των ελαιοτριβείων. Έγκλημα προμελετημένο, μιας και η επιλογή της εν λόγω ήταν προαποφασισμένη,από φωτογραφικό υλικό του διαδυκτύου.
Πρόσβαση στο ίδρυμα πανεύκολα για μένα μιας και χρησιμοποιώ Μετρο. Οι οδηγοί προσέξτε τις μονοδρομίσεις και τις ράγες του Τραμ.
Μικρή αναμονή στο σαλόνι, μιας και η κυρία της υποδοχής έκλεινε κάποιο τηλεφωνικό ραντεβού,για την οποία μου ζήτησε συγγνώμη. Παρουσίαση των κοριτσιών, τόσα που δεν θυμάμαι καν ποιά ήταν, μου έκανε εντύπωση, όμως, η ποιότητα της εμφάνισης τους. Να υποσημειώσω, οτι ενδοχόμενα ήταν περισσότερες από όσες βλέπω στο διαδυκτυακό πρόγραμμα του ιδρύματος. Εξήγησα για ποιά πήγα και πέρασα στο δωμάτιο όπου μου εξηγήθηκαν τα προγράμματα. Η κυρία, μάλλον επιφυλακτική λόγω πρώτης γνωριμίας, άφησε έξω τα ακριβότερα προγράμματα (BtoB, nuru), οπότε ζήτησα μόνος μου nuru το οποίο επιθυμούσα διακαώς να δοκιμάσω.
Αλλαγή σε καταλληλότερο δωμάτιο, ντουσάκι από μέρους μου και είσοδος κορασίδος - λόγος καθυστέρησής της η προετοιμασία του gel. Ιδιαίτερα ευδιάθετη, δέχτηκε χάδια και παιχνίδια στο γδύσιμό της. Must για όσους γουστάρουν μεγάλα στήθη (5αρια και βάλε, δεν είμαι ειδικός στη βαθμονόμηση) φυσικά, ευχάριστα στο ζούληγμα και χωρις μη, αχ, ωχ απ' την κοπέλλα. Λίγη κοιλίτσα, όπως μ' αρέσει και γενικά ένα plus size μοντέλλο χωρίς αντιαισθητικά στοιχεία για τα γουστα μου. Πρόσωπο που μου άρεσε περισσότερο όταν μάζεψε τα μαλλιά της για το nuru. Μπήκε για δικό της ντουσάκι όπου και ακολούθησα. Ιδιαίτερα έντονο παιχνίδι εκατέρωθεν το οποίο συνέστησε να διακόψουμε για να μην κρυώσει το gel. Πέρασμα στο κρεβάτι και έναρξη συνεδρίας. Δεν έχω μέτρο σύγκρισης για το nuru. Απίθανη η αίσθηση του ζεστου gel όταν πρωτοαπλώνεται. Με έφτιαξε η ιδέα ενός γυμνού σώματος να τρίβεται στο δικό μου και ιδιαίτερα όταν καταλάβαινα το νινάκι της ή τις βυζάρες της αλλά η γενική εντύπωση είναι οτι η πολλή γλοιότητα αφαιρεί κάτι από την αίσθηση επαφής των γυμνών σωμάτων.
Σύντομα το μασάζ πέρασε σε πιο προσωπικό επίπεδο με ένα τρελλό παιχνίδι με το στήθος της κοπέλλας και συνέχιση της συναυλίας πνευστών που διακόψαμε προηγουμένως στο μπάνιο. Σταση 69 με πεντακάθαρο νινάκι και τέλειωμά μου στο στόμα της, που δεν αρνήθηκε παρά την προειδοποίηση μου.
Social εν gel και ξανά ντουσάκι όπου η διάθεση της κοπελιάς πήγαινε για νέο γύρο τον οποίο δεν ακολούθησα λόγω ηλικίας.
Εν κατακλείδι τα δύο κύρια σημεία που αξιολογώ πάντα, δηλαδή η διάθεση και η καθαριότητα της κοπέλλας, πληρούνται σε υπέρμετρο βαθμό, ως εκ τούτου προτίθεμαι να επανέλθω πολλάκις.
Θετικά αξιολογώ και το ίδρυμα (παρά τις μία, δύο μικρές αστοχίες, που δεν επιθυμώ να αναφέρω λόγω της συνολικής καλής εικόνας)το οποίο επίσης θα ξαναεπισκευθώ για επανάληψη αλλά και ανάγνωση νέων κεφαλαίων.
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Δήμητρα
cloudrider
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
103
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, muffer35, ZeroTolerance και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού