Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ειχα διαβασει για τον καινουριο χωρο της ναντιας και ειχα παρει την αποφαση να τον επισκευθω εφτασα στον χωρο πολύ ευκολο parking για αυτό αλλωστε εβαλα υψηλο βαθμο ανεβηκα για να την συναντησω ενας πολύ ομορφος και καθαρος χωρος με δυο υπεροχα δωματια διαλεξα το πιο μεγαλο ξεντυθηκα και εκανα μπανιο περιμενωντας την ναντια πετσετες σφραγισμένες αφρόλουτρα παντοφλες κλιματιστικο στο φουλ μουσικη νερο εμφιαλωμενο μερικα από όλα αυτά που διαθετει ο χωρος σεντονια πεντακάθαρα και πολύ καλη ατμοσφαιρα μετα από λιγο εμφανίζεται η ναντια μιλφαρα και πολύ ευχαριστη σαν ανθρωπος της εδωσα συγχαρητηρια για τον χωρο της και με ευχαριστησε την ναντια οι περισσσοτεροι την γνωριζουν αλλα μονο οσοι περασουν μαζι της θα καταλαβουν ότι εχει το κοκαλακι της νυχτερίδας γλυψιματα ρεσιτάλ στην πιπα φτυσιματα σεξ σε ολες τις στασεις καυλιαρα και παθιαρα η πιπα της αλλωστε είναι και το δυνατο της σημειο όχι και ότι στα αλλα παει πισω τελειωσα δυο φορες μαζι της οσοι γουσταρουν μιλφαρες να την επισκευθουν καθησαμε στο δωματιο 1.30 ωρα χωρις να κοιταει το ρολοι για να αποχωρησει ναντια μου σε ευχαριστω για τις υπεροχες στιγμες που μου χαρισες και για τον υπεροχο χωρο που εχεις φτιαξει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάντια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
591
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris moraitis, Bonecrusher, John Fatseas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2018
Έτσι ακριβως όπως τα λες ένας πολύ ωραίος χώρος όαση στο γκάζι και η σουπερ Νάντια να κανει
τα απιστευταΈρωτας
17 Νοεμβρίου, 2018
Ρε παιδιά τι λέτε? 2 τέλειες κριτικές απανωτά? εμένα με κάνουν λίγο καχύποπτο..
18 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια δοκιμή θα σε πείσει.
20 Απριλίου, 2019
ρε φιλε με ποσα χρηματα τελειωσες 2 φορες?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4