Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απόγευμα Παρασκευής και είπα να δοκιμάσω την Καινούργια κοπέλα Ναταλία.Η κοπέλα είναι Μελαχρινή σχετικά καλο πρόσωπο φοράει γυαλιά έτσι λοιπόν παίρνω το ρισκο δίνω το 20€ο πάω δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται η κοπέλα μόνο με τα εσώρουχα της ενώ στο σαλόνι φορούσε ένα μαύρο ολόσωμο γιατί όμως αυτή η τριπλά ποιός ο λόγος να μην εμφανιστεί στο σαλόνι με τα εσώρουχα της προφανώς ήθελε να κρύψει κάποιες ατέλειες του σώματος της φυσικά δεν περίμενα να αντικρυσω καμία Καλλονή αλλά αυτό δεν είναι σωστό οκ έρχεται η κοπέλα και χωρίς πολλές κουβέντες βγάζει τα εσώρουχα τα βυζιά της πεσμένα νερουλά όχι καλή αίσθηση πάει αμέσως να μου πάρει τσιμπούκι χωρίς Καποτά προκαταρκτικά απολύτως κανένα της λέω να μου βάλει Καποτά σε πεσμένο πουτσο αρχίζει ένα τσιμπούκι χαλιά μιλάμε για αεροπιπα δεν ένιωσα τίποτα σταματάει και πάει να ανέβει από πάνω μου αλλά τίποτα δεν είχα φτιαχτεί τότε μου κάνει νόημα να ξαπλώσει αυτη έτσι αφού γύρισε έκανα μια προσπάθεια και με λίγη και άρχισα να της το χώνω σιγά σιγά όπως την είχα μπροστά μου παρατήρησα κάποια σπυράκια στα μπούτια της δίπλα από το μουνι τής έτσι αφού φτιάχτηκα λίγο άρχισα να της το χώνω αλλά η κοπέλα δεν είχε κάποια ιδιαίτερη συμμετοχή επίσης τα πόδια της είναι πολύ μέτρια ούτε καλοσχηματισμένα άσχημα αφού τονλαλεψσ λίγα λεπτά σταμάτησα το εληξα χαιρέτησα την κοπέλα φυσικά για τελευταία φορά αφού δεν θα υπάρξει ποτέ επόμενη και εφυγα.
Γενικότερα συνοψίζοντας να πω ότι η κοπέλα είναι μέτριας εμφάνισης ειδικά σε σώμα χαλαρό αγυμναστο πεσμένο στήθος αλλά και δεν έχει ιδιαιτερη διάθεση δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος πήρα το ρισκο δεν βγήκε προχωράω παρακάτω αν με ρωτάτε σαφώς και δεν θα πρότεινα την κοπέλα για επιλογή είναι πολύ κατώτερη από το αντίτιμο των 20€ο που δεν περισσεύει για τους περισσότερους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2018
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Andrew28, Επιρρεπής και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2018
Συναγωνιστή....μ αυτά που γράφεις μάλλον θα πρέπει να αγοράσεις μια φουσκωτή κούκλα....θα σου κάτσει όπως θέλεις !
17 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ για την συμβουλή θα πάρω μια απλά περιμένω να βγει καινούργια νεας τεχνολογίας που θα φουσκώνει μόνο με άζωτο
18 Νοεμβρίου, 2018
Πολύ περιγραφική κριτική και αναλιτικοτατη.
Σε όποιον δεν αρέσει ή έχει αμφιβολίες μπορεί να πάει να δώσει είκοσι ευρώ και να δοκιμάσει.ετσι κι αλλιώς ο καθένας είναι διαφορετκή μονάδα.ας σεβαστουμε τον κόπο των παιδιων που γράφουν λεπτομέριες βασικές βάζοντας εαυτό σε δεύτερη μοιρα και δεν αναλονονται σε προσωπικές επιδείξεις.
A
Andrew28
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3