Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325893
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από μια κουραστική ημέρα κατέληξα να πίνω μπυρες με ένα φιλαρακι. Με την αποχώρηση μου, τραβούσε η κατάσταση μου λαγνεία. Ξεκινάω μπουρδελότσαρκα. Μολίς την βλέπω μου κάνει klick! Συνεχίζω την τσάρκα και τελικά επιστρέφω στο Red Light. Η τσατσα με το που με είδε με αναγνώρισε και με έβαλε στο δωμάτιο μπαίνοντας δεξιά. Πληρώνω το παραβολο και κάνω ντους. Ερχεται η Ιννα και αρχίζει το πανηγύρι!!! Πίπα πολύ καλη με έμφαση ότι τον κτυπούσε στα βυζιά της και έκανε προστυχόφατσες. Με το που την δίνω το λάκτισμα ανεβαίνει από πάνω με την πλάτη γυρισμένη σε εμένα. Εκανε ένα κούνημα θεσπέσιο. Εγώ την ελέγα ποσο κάβλα είναι και την βαρούσα μπατσάκια στα κωλομέρια, δευτερη στάση στα τεσσερα να μπαινοβγαίνω και αυτή να μου χαιδευει τα αρχίδια για να τελειώσω. Εγώ όμως δεν τελείωνα γιατί οι μπύρες κάναν δουλειά!!! Μετα την βάζω από κάτω και σφυροβαρούσα, μου αρνήθηκε φιλί στο στόμα και με ξενερωσε λίγο. Πράγμα που το κατάλαβε. Στην συνέχεια ανέβηκε από επάνω και πατουσε στα πέλματα και με έκανε αεροπλανικό γαμίση. Συνοψίζοντας. Εκατσα 15 λέπτα. Η κοπέλα ήταν ηφαίστειο. Οσμές και βρομιές δεν κατάλαβα! δάκτυλα δεν επιτρέπει. Κάνει τρελό χαβαλε και είναι ευχάριστη κοπέλα. Και επίσης θα ξαναπάω. Αυτά!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ίνα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
425
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo, ilarionas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού