Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στην νικολ μεσημεράκι , η υπηρεσία ευγενική , Πάρκιν άνετο , μπαινο στο δωμάτιο και περιμενο ήρθε η νικολ πρόσχαρη , προκαταρκτικά 0! Καλή πίπα μόνο με καποτα χάιδεψα λίγο τρύπα κωλου και τραβήχτηκε διακριτικά !!!μετα στην κανονική στάση ... πίπα βιαστική με λίγο δόντι .... μετά λοιπόν στην κανονική στάση έγλυψε λίγο βυζη και άρχισε να γελάει είπε πως γαργαλιεται .... εγώ συνέχυσα να γαμαο αυτή γελούσε και με κοίταγε της λέω εσυ μοιάζεις πολύ με την αδερφή μου εκεί ξεκαρδιστικε στα γέλια και έλεγε δεν το πιστεύω..... και εγώ της είπα Πάρε τα χυσια μου και πίστεψε το και την έχυσα .... Μετά με τρέλανε και ρώταγε πες γιατί πηγές μαζί μου πες γιατί ; Της λέω είσαι κούκλα και γιαυτο σε γαμησα .... μου λέει όχι πες γιατί ήρθες μαζί μου ; Της λέω ξανά επηδη μου αίρεσης .... μου λέει σίγουρα η επηδη μοιάζω με την αδερφή σου; Της λέω όχι παιδί μου η συζήτηση το έφερε εκείνη την ώρα και στο είπα... δεν είμαι κανένας ανώμαλος.......(γιαυτο και ο τιτλοσ Της κριτικής)και έπεσα στο κρεβάτι και χεστικα στο γέλιοχαχαχαχαχα Φάνηκε λίγο σοκαρισμένη και έφυγε από το δωμάτιο ....Τέλος να πω έχει σώμα μοντέλε πεταχτό κολαρακι 2αρι βυζη σφιχτο κΆι φυσικό λεπτή μεσουλα ..... Δεν θα την ξαναπάρω η Βίκη είναι πιο καλή τελικά.....και ας μην μοιάζει με την αδελφή μου....(πλάκα κάνω η συζήτηση το έφερε όπως είπα και παραπανο..)καλά γαμησια Μάγκες και μόνο η Βίκη άξιζει από εκεί πέρα τέλος !!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2018
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, Yannis_uno και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2018
Ελα φιλε,πες την αληθεια.Εισαι ολυμπιακος στο ποδοσφαιρο και παναθηναικος στο μπασκετ.
(Updated: 17 Νοεμβρίου, 2018) 16 Νοεμβρίου, 2018
Παίζεται πάντως στην αδερφή σου να το πεις και να μη σε παρεξηγήσει (ότι της μοιάζει μια πουτάνα). Άσε που θα σου έρθει και φθηνότερα λογικά.
17 Νοεμβρίου, 2018
Απο Ελληνικά δεν πάμε καλά όμως
18 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γενικά δεν πάμε καλά ....Γερο-μύστης
18 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι ρε τύπε και στα δυο είμαι Ολυμπιακόπαναθηναικος ....
22 Νοεμβρίου, 2018
σε ποια γλωσσα στα ειπε ολα αυτα?? αγγλικα δεν μιλαει.
S
sertico13
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6