Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
της το εταξα κ θα το κανω.......Χαμόγελο
επικοινωνια σχεδων ευκολη αφου πεσανε αρκετα τηλεφωνα πριν, βεβαια μου εστηλε μυνημα τι ωρα να την παρω
φτανω λοιπον , μου ανοιγει την πορτα μια υπεροχη γυναικα με πολυ εκπληκτικο σωμα κ ευχαριστη διαθεση.
μπανακι, ντουζακι, πετσετουλα, παντοφλιτσες κ εναρξη του αγωνα. εχει υπεροχο κορμι, εκπλικτικα ποδια κ πανεμορφο στηθος!
υπεροχη πιπα με αρκετες εναλαγες, γλυψιμο της κατω περιοχης κ μετα απο δυο στασεις φτανουμε κ στο ιεραποστολιτικο, το οποιο ειναι το αγαπημενομου για ενα κ μονο λογο....... γλυφω τα πατουσακια/ποδαρακια σα τρελος!!!! τρελο γλυψιμο για κανα 15λεπτο μαζι με πηδημα οπου ηρθε κ το τελος στα ομορφα κ περιποιημενα ποδαρακια της.
στο διαλυματακι λοιπον μου λεει οτι εχει καποιους πελατες που γλυφουν ποδαρακια αλλα κανεις δεν το γραφει εδω....μιας κ το λατρευει κ η ιδια (κ γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε......χαχαΧαμόγελο πραγματικα ειναι υπεροχα)
κ εκει επανω στο μπουρου μπουρου της ριχνω το δευτερο παθος μου......κατουρας της λεω?....... κ βεβαια μου λεει
εκκινηση δευτερου γυρου σε σταση 69, αφου εστρωσε το κατοσεντονο, κ μου ριχνει ενα.......ενταξυ...εχυσα αμεσωςΠροσκύνημα
μπανακι λιγο κουβεντουλα κ δρομο για το σπιτι μετα απο μια κουραστικη ημερα!!
(αποδοση τιμης στο 50ευρω για σημερα=ΤΕΛΕΙΑ)Έρωτας

υ.γ προσωπικη μου παντα αποψη: ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ!!
υ.γ εχει κ μια υπεροχη συλλογη απο δονητες κ strap για οσους ενδιαφερονται

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
lakiskiss
Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
288
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, gekzy, chris1955 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2019
Ναι!Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
review reaction 1 lakiskiss
29 Μαΐου, 2019
μπορουμε να βρουμε τηλεφωνο?
29 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομίζω, ότι τερμάτισε ευδοκιμως την σταδιοδρομία της
I
ickkom
01 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο! και μετα ξυπνησεs νεουδι ...ρε σειs θα σοβαρευτειτε εδω μεσα οι νεοι ..οτι να ναι γραφετε ..παρε και σημερινη αγγελια και αντε γεια https://www.lovelist.com.gr/aggelies-sex-ads/%CE%BA%CE%B1%CF%8D%CF%83%CF%89%CE%BD%CE%B1%CF%82-45-%CE%B5%CF%84%CF%8E%CE%BD/
04 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν απαντάει στο τηλ αυτής της αγγελίας αν μπορείς κ ξερεις κατι παραπάνω στείλε Ευχαριστώ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5