Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
To ραντεβου κλειστηκε αφου εμαθα οτι επανηλθαν τα incall και τα μισαωρα.
Το ξενοδοχειο σαφως καλυτερο , μεγαλυτερο μπανιο αλλα το δωματιο υπερβολικα μικρο και ειδικα οταν ξεχυθηκαν οι βυζαρες της marta εχασα το φως μου και γεμισε το δωματιο βυζους , εξαλλου για αυτο και πηγα .
Η νεαρα τωρα , μιλαει αρκετα καλα αγγλικα, ειναι προσχαρη και ξερει παρα πολυ καλα τον λογο που την επιλεγουν
Τις εδωσε η φυση αυτα τα υπεροχα μπαλονια και τα εκμεταλευεται στο επακρο.

με υποδεχθηκε με ενα σουπερ ενισχυμενο σουτιεν και μαυρο κυλοτακι και μεχρι να κανω ενα ντουσ το μυαλο μου ηταν πως θα τρεξω να χωθω στα υπεροχα αυτα βυζια.
Με το που βγαινω ξαπλωνω και πεφτει απο πανω μου βγαζει το σουτιεν και εκει εμεινα αναυδος βυζι απο δω βυζι απο εκει και στην μεση εγω .
Ξεκινησαμε λιγα γλωσοφιλα μετα κατεβηκε και ξερωντας τον ρολο της μου ετριβε τους βυζους αυτους στον πουτσο μου και μου εγινε καγκελο .
Οτι και να εκανε την σταματαγα και της εκανα νοημα να φερει τα βυζια αυτα στην μουρη μου .
Δεν υπηρχε ρε μαγκες αυτο , θα μπορουσα να ειμαι εκει με τις ωρες.
Ξεκινησε ενα κλαρινο πολυ καλο με πολυ καλο μουσκεμα ολης της περιοχης αλλα εμενα τομυαλοου στα βυζια .
Την σταματαω και την ξαπλωνω ανασκελα και ξεχυλισε το κρεβατι απο βυζι, οπου και να προσπαθουσα να την περιποιηθω ο δρομος ηταν μονοδρομος και βρισκομουν αναμεσα στα υπεροχα αυτα μπαλονια.
Ακουλουθησε μια Ισπανικη αλλο πραγμα , στο στομα να υγραινεται οπου τον βαζει ολο μεσα για πλακα , και αναμεσα στα βυζια για ισπανικη , και να νοιωθεις τα θηρια να πηγαινουν περα δωθε .
Ειπα να τελειωσω ετσι αλλα μου ειπε να μην την λερωσω , οποτε βλεποντας και την ωρα να περνα ,περασα σκουφακιστα 4 και τελος
Οσο εκανα ντουσακι και ετοιμαζομουν επαιζε συνεχεια με τα βυζια της και ημουν ετοιμος να της ορμησω ξανα , αλλα εχοντας δουλεια εφυγα παραμιλωντας στον δρομ της επιστροφης
Πολυ καλη εμπειρια και αν προλαβω θα παω να ξαναπαιξω

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ilivefortits, chris1955, Manos 91 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού