Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από δύο ανεπιτυχεις προσπάθειες να κλείσω ραντεβού με την Eva και υποψιαζομενος ότι το μωρο θα μας αποχαιρετησει σύντομα μιας και είναι πολλές μέρες στην πόλη, και φυσικά λόγω των μαζεμενων καινούργιων αφίξεων, κατάφερα να κλείσω το πολυπόθητο ραντεβού σε ημερομηνία υποτίθεται γρουσουζικη αλλά όχι για μέναΓαμήσου. Συνεννόηση άμεση με το γραφείο με την τηλεφωνητρια να μου εύχεται να περάσω καλά Ντροπή και άφιξη στο χοτελ της κοπέλας για την τακτοποίηση της.. εκκρεμότητας. Υποδοχή πολύ ζέστη από την χαμογελαστή Εύα να φοράει ένα μαύρο διαφανές babydoll και ομοιοχρωμο στρινγκ. Εντυπωσιακή με ματαρες πολύ όμορφες, και γλωσσοφιλο γνωριμίας κερδίζει με την μια τις εντυπώσεις και σπάει τον πάγο άμεσα. Έχει το ύψος και τον σωματοτυπο που μου αρέσει με στητο 2,5αρι φυσικό στήθος και κωλο που κοιτάει ψηλά πολυ σφιχτός πέτρα, όπως και τα μπούτια της. Τα χρώματα της είναι Latin, στις φώτο φαίνεται πιο ανοιχτόχρωμη από ότι είναι στην πραγματικότητα, εμένα δεν με χάλασε πάντως. Πεντακάθαρο το μωράκι με ντουζ μεταξύ των δύο γύρων που παίχτηκαν, η όλη φάση ήταν full gfe να ξεκολλάω από τα χείλη της μόνο για να της κάνω κοπλιμέντα (έχω και ένα μάστερ στον πυρφορισμο, τι να κανουμεΜαλακία). Μου έπεσε το σαγόνι όταν περπατούσε γυμνή παιχνιδιαρικα στο δωμάτιο ενώ μου προσέφερε και έναν σεξυ χορό πριν την επαναφέρω στην... τάξη ( να την βουτήξω και να την ρίξω στο κρεββάτι εννοώ). Στο   missionary φώναζε τόσο δυνατά που υποψιάζομαι ότι όσοι ήταν στον όροφο θα τις είχαν πετάξει έξω και θα τις επαιζανΝαι!.  Πήρα μαζί μου(ως συνήθως) μόνο τα χρήματα που θα έδινα για μια ώρα ραντεβού και αυτή την φορά το μετάνιωσα, μαλακια έκανα.. Το μωρο είναι φουλ ερωτευσιμο, αλλά το μεγάλο προσόν που έχει είναι ότι είναι πολύ ευγενική και υποψιάζομαι ότι έχει χαρακτήρα διαμάντι, τουλάχιστον έτσι την "έκοψα" στην μια ώρα που περάσαμε μαζί. Στο επικοινωνιακο κομμάτι, η Εύα μένει στην Μόσχα, είναι κομμώτρια και έχει ρίζες από Αρμενία όπως μου είπε. Στην ερώτηση μου πότε φεύγει μου απάντησε "αύριο το βραδυ πετάω για Μόσχα" (εξου και ο τίτλος της κριτικής). Την ρώτησα αν θα ξανάρθει και μου απάντησε δεν ξέρω (ότι μου είχε απαντήσει και η Olia). Τα αγγλικά της όσα ακριβώς χρειάζονται για την περίστασηΚατσικογάμης μερικές φορές βοήθησε και η τεχνολογία (translator) ενώ κόλλησε κάποιες φορές σε απλές λεξεις.. Για παράδειγμα ήθελε να με ρωτήσει αν ασχολούμαι (λόγω σωματοδομης) με την κολύμβηση και δεν μπορούσε να βρει την λέξη swimming, αναγκάστηκε λοιπόν να κουνάει τα χέρια της στον αέρα ("αμάν" λέω εγώ από μέσα μου "το χάνουμε το κορίτσι") πάντως σε κάθε περίπτωση νιώθω τον εαυτό μου τυχερό που κατάφερα έστω στις... καθυστερήσεις να μοιραστώ μια ώρα με το μωρο. Αυτά από μένα να περνάτε καλά and keep fucking Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ramstein
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
167
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, alladalla, ΦΑΚΙΡΗΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού