Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειπα να δοκιμασω και εγω την σιβηριανη γυναικαρα του AGN την Nadia.

Λιγα λογια για την κοπελα.
Προσωπο: Λιγο σπασμενο και σκυλε αλλα με πολυ ομορφα ανοιχτοχρωμα ματια. Χαμογελο μετριοκαλο (τα δοντια της θελουν λιγο δουλιτσα). Πλουσια χαιτη.
Σωμα: Κορμαρα γυμνασμενη χωρις περιττα κιλα. Υψος περιπου 1,70. Στηθος σχετικα μικρο και λιγο πεσμενο. Τεραστια tatto σε βραχιονες, γλουτους (με την φωτογραφια της). Κωλος, ποδια και πλατη ποιημα.
Συμπεριφορα: Εδω ειναι το δυνατοτερο χαρτι της. Χαμογελαστη, ομιλητικη, συνεργασιμη, καθαρη και περιποιημενη. Δεν λεει οχι σε τιποτα και δεν δυσανασχετει. Το σημαντικοτερο ομως ειναι οτι σε "διαβαζει" και το παει οπως επιθυμεις. GFE, μετα το γυριζει σε PSE, μετα παλι GFE και παει λεγοντας.

Παιχτηκαν δυο γυροι με ενδιαμεσο μασαζ στην πλατη και τον αυχενα.
Ο πρωτος γυρος ξεκινησε με βαθια γλωσσοφιλα και OWO απο τα αποδυτηρια (μολις μπηκε, στην πορτα του δωματιου). Μετα απο ενα συντομο φρεσκαρισμα συνεχιστηκε επι της κλινης με 69, cowgirl, reverse cowgirl, doggy, στην συνεχεια στην καρεκλα (καρεκλατο σε 2 εκδοχες), επιστροφη στο κρεβατι για ιεραποστολικο και, τελος,ενα μεγαλοπρεπες τελειωμα CIM (εγω ορθιος και αυτη στα γονατα να με κοιταει στα ματια). Το παθος και οι φωνουλες διανθισαν καθε σταση.
Φρεσκαρισμα και απο τους δυο μας, μασαζακι που μου ειπε την ιστορια της ζωης της και...
Δευτερος γυρος με τα ιδια αλλα σε διαφορετικη σειρα. Μια σημαντικη λεπτομερεια. Επειδη ημουν κουρασμενος στον δευτερο γυρο την κουρασα. Ομως δεν εχασε το χαμογελο της, δεν δυσανασχετησε και δεν σφυριξε την ληξη στο 90, κρατησε καθυστερησεις. Ευχαριστω Nadia.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
GEORGETHSTEFAN
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
212
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, satyrus, djantonis666 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού