Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα παρα πολυ καιρο να επισκευθω στουντιο.Καποιος φιλος ειχε παει με την συγκεκριμενη κοπελα και με παρεκινησε να τον μιμηθω.Τελος παντων καπως ετσι βρεθηκα στο σαλονι του μαγαζιου.Παρουσιαση της Βαλεριας.Milf απο Ρωσια,γυρω στα 40,ψιλη, μακκρυ ξανθωπο μαλλι,ωραιο προσωπο με φοβερα γαλαζοπρασινα ματια,μεγαλα φυσικα βυζια και λεπτο κωλο.Χαμογελαστη με χαιρετησε και μου κεντρισε το ενδιαφερον.Τα προγραμματα ξεκινουν απο 50 με ταβανι τα 80 που περιλαμβανει τα παντα πλην πρωκτικου και με διαρκεια πανω απο μιση ωρα συμφωνα με τα λεγομενα της τσατσας.Διαλεξα το τελευταιο και εισηλθα.Αφου εκανα μπανιο κατεφθασε η Βαλερια.Αφαιρεσε το φορεμα της και με πλησιασε.Αρχισε ενα παθιασμενο γλωσσοφιλιασμα σαν να ηταν η γκομενα που εχε να γαμηθει μηνες.Εν συνεχεια ξαπλωσαμε στο κραβατι εκατσα ανασκελα και ξεκινησε το γλυψιμο.Με φιλαγε παντου ενω συγχρονως με τα νυχια της εκανε ενα διεγερτικο περασμα στα ευαισθητα σημεια του κορμιου μου.Εν συνεχεια κατεληξε στο επιμαχο σημειο.Φοβερο γλιψιμο αρχιδιων.Ταγλυφε,τα ρουφαγε,τα μουλιασε.Μετα πιπα.Χωρις χερια.απαλο γλυψιμο,dt,αργο γρηγορο,ξανα αρχιδια ξανα κορμο,ξανα κεφαλι σκετη απολαυση.Μετα ξαναρχιζε να με φιλα στο στομα και το κορμι και ξανα πιπα.Αυτο εγινε πεντε εξι φορες με πολυ μεγαλη διαρκεια.Εν συνεχεια περασμα προφυλακτικου,της ζητησα πισωκολητο,μου στηθηκε και ξεκινησε το σεξ.Την πηδουσα ενω απολαμβανα το θεαμα απο τον απεναντι καθρεφτη.Συνεχισαμε με ιεραποστολικο.Συγχρονως εγλυφα τις βυζαρες της.Τελος της ζητησα να μου ξαναπαρει πιπα.Πεταξε το προφυλακτικο,μου ζητησε να μην τελειωσω στο στομα της,αλλα στα βυζια της, τον ξαναπηρε στο στομα και μετα απο λιγο ηλθε το τελος.Αφου ξεπλυθηκαμε προθυμοποιηθηκε να μου κανει μασαζ.Και ενω μου ετριβε την πλατη η τσατσα κτυπησε την πορτα.Εμασταν γυρω στα 40 με 45 λεπτα μεσα αλλα αυτες ειναι συμπεριφορες τσατσαδων του μπουρδελου.Πηρες 80 οχι 20.(γιαυτο η τστσα πηρε 1).Τελος παντων ειπα στην κοπελα να χαιρετηθουμε.Φιληθηκαμε και μου ειπε πως θα χαρει να με ξαναδει.Η Βαλερια εκανε οτιδηποτε για να περασω καλα.Το καλυτερο της για μενα ηταν το φοβερο της γλυψιμο.Ατελειωτο εξ ου και ο τιτλος.Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.662
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, 6Y44, ARHS2k και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2018
Στην τσατσα ο βαθμος ειναι 1 οχι 7 για τον λογο που ανεφερα
18 Μαΐου, 2019
Η Βαλερια ειναι μεσα στις 2-3 καλυτερες επιλογες των ημερων μας

Επισης, εκανες πολυ καλη επιλογη προγραμματος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2