Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 91282
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εκπτωτικό ραντεβού με την Nataly λοιπόν. Η κοπέλα έφτασε σχεδόν στην ώρα της και εμφανισιακά ούτε με ξετρέλανε ούτε με ξενέρωσε με την πρώτη ματιά. Το πρόσωπό της μου άρεσε αρκετά και μιλώντας όσο πιο αντικειμενικά μπορώ (για ένα υποκειμενικό θέμα) πιστεύω ότι και στους περισσότερους θα αρέσει. Για το σώμα δεν μπορώ να πω το ίδιο. Ίσως φταίνε και οι προσδοκίες μου πάντως το σώμα της δεν είναι από τα καλύτερα που έχω δει και διαφέρει λίγο σε κιλά και αναλογίες από τις φωτογραφίες. Η κοπέλα εξαρχής δεν ήταν από τις πρώτες επιλογές μου αλλά οι υπόλοιπες δεν ήταν διαθέσιμες. Και για να πω την αλήθεια για μια κοπέλα που διάλεξα σχεδόν στην τύχη πέρασα αρκετά ωραία. Το μωρό είχε αρκετή διάθεση και για σεξ και για κουβέντα (μιλάει μέτρια προς καλά ελληνικά και αγγλικά) αλλά την περιόρισα στο πρώτο όσο γινόταν. Στο κρεβάτι ήταν πρόθυμη και γενικά το ραντεβού ήταν ευχάριστο. 2 γύροι παίχτηκαν και στους 2 το τέλος ήρθε στο στόμα της ενώ με κοιτούσε στα μάτια και έδειχνε να το απολαμβάνει. Αρχικά και ενδιάμεσα έκανε μπάνιο και γενικά δεν εντόπισα κάτι κακό στην καθαριότητα (απ'όσα μπορούν να εντοπιστούν με το μάτι τουλάχιστον). Σίγουρα υπάρχουν καλύτερες επιλογές εμφανισιακά και οικονομικά αλλά για μια δοκιμή θα την πρότεινα την Nataly. Ποτέ δεν ξέρεις...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
65€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
588
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 morpheus1000, Piopalios, kwstasxat και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού