Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφού είδα κάποιες πρόσφατες φωτό της ΜΑΓΙΑΣ είπα να δοκιμάσω να δω τι παίζει . κάλεσα στο κινητό της και μου απάντησε αμέσως , με ενημέρωσε ότι μπορώ να την δώ ΜΟΝΟ στο διαμέρισμα της και μου είπε όταν είμαι απο κάτω να την καλέσω για να μου ανοίξει. Εύκολο παρκάρισμα - 19.0 το απόγευμα - ανέβηκα στον όροφο της και μου άνοιξε συνωμοτικά την πόρτα . αντίκρισα μια ωραία φατσούλα με κάτι μπλε γυαλιά που εμένα προσωπικά με έφτιαξαν πολύ! σαν σώμα ήταν αρκετά καλό με θετικό σημείο το στήθος της .

Μου ζήτησε να κάνω ένα μπανάκι δίνοντας μου καθαρές πετσέτες και σφραγισμένες παντόφλες. Ο χώρος καθαρός και τακτοποιημένος, το δωμάτιο ένα μικρό σεξ σοπ ! το δε κομοδίνο είχε πάνω μωρομάντιλα, χαρτιά , γάντια μιας χρήσης!!!! Ολα τακτοποιημένα και καθαρά ενώ η τηλεόραση έπαιζε τσόντα . ζήτησα να την κλείσει και έκατσα σε μια ξύλινη καρέκλα

γονάτισε και άρχισε να μου κάνει μια αργη πίπα, πολύ απολαυστική , της ζήτησα να βλέπω τα μάτια της μέσα απο τα γυαλιά της και σκεφτόμουν ότι με πίπωνε μια καύλα μαθηματικός που έχω χρόνια απωθημένο! Έγλυφε υπέροχα, πούτσα, αρχίδια και πήγε να μου βάλει δάχτυλο, την διέκοψα ευγενικά και μου είπε όλο νάζι και πουτανιά ότι κάνει απίστευτο μασαζ προστάτη. Παρ όλα αυτά της είπα οτι δεν θα ήθελα και συνέχισε , κρατιόμουν να μην χύσω και της ζήτησα να γύψει λίγο τα βυζιά μου ενω στην συνέχεια απόλαυσα μμια ισπανική και εκει δυστυχώς ήρθε το τέλος! είχα φάει ήδη 30 λεπτά ( πρέπει να υπέφερε τόση ώρα στα γόνατα ) , έκανα ένα ντουζάκι και πήγα να ντυθώ . τα έχασε, μου είπε δεν παίζει να φύγεις αν δεν με γαμήσεις και της εξήγησα οτι δύσκολα θα μου ξανασηκωθεί , με έβαλε να ξαπλώσω και άρχισε να με φιλάει πρώτα στις θηλές μου και μετά σιγά σιγά κατέβηκε, αφού το έγλυφε και μου σηκώθηκε με ρώτησε αν θέλω να χύσω πάλι έτσι ή να την πάρω στα 4α . αν κ μου άρεσε πάρα πολύ η πίπα της , την έβαλα στα 4α βλέποντας από τον καθρέπτη τα μάτια της , άρχισε τις κραυγούλες και τα βρομόλογα τα οποία με έφεραν μετά από κανα 5λεπτο στο τέλος τελειώνοντας με ισπανική!

Σε γενικές γραμμές είναι vfm για 50€ χωρίς έξοδα ξενοδοχείου , πολύ τίμια επιλογή ιδανική για μιλφάκιδες .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.889
Πόντοι:
2.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, spyvar, collateral και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2018
Συναγωνιστη γεια χαρα.....μπορεις να μου δωσεις το τηλ της Μαγιας να δοκιμασουμε τις καυλες της...??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
14 Νοεμβρίου, 2018
Επειδη με ρωτατε για το κινητο της, είναι στο προφιλ της https://www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=159092

15 Νοεμβρίου, 2018
Έγραψα ότι οι φωτογραφίες είναι ψεύτικες διότι την αδικούν 101% . Μαγιά άλλαξε τις φωτογραφίες σου , είσαι 100φορες καλύτερη από αυτές που έχεις βάλει. Και αν δεν έχεις πρόβλημα βάλε καμία φωτογραφία σου με τις μπαταρίες σου όταν φοράς τα γυαλιά και κάνεις πίπα , είσαι όνειρο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3