Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49397
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γεια σας παίχτες αφού έπιασα το πορνοτζόκερ και να πω άλλο ένα ευχαριστώ στο site αλλά και στο Athens Diva για το δωρεάν σεξ Προσκύνημαάρχισα την έρευνα για το ποιά κοπέλα θα τιμήσω.Οι ακριβοθωρητες Λίλα Μελίνα Σόνια Κυρία Χατζή δεν ήταν διαθέσιμες και πλέον έπρεπε να διαλέξω η πιπίνια φρεσκαδούρες η μια γυναίκα έμπειρη να τα δίνει όλα απ'την αρχή ως το τέλος.Διάβαζα ότι η Ήρα είναι pse και παρόλο που εγώ είμαι πιο gfe εμπιστευομενος τις τόσες κριτικές που πέρασαν καλά και χόρτασαν σεξ ακολούθησα το πλήθος!Ραντεβού με Ηρα λοιπόν μπάνιο μπουρνούζι και αναμονή,Ήρθε στην ώρα της αντίκρισα ότι είχα διαβάσει μια γυναίκα καλοδιατηρημένη με πολλά τατού σιλικόνη στήθος και πρόσωπο κινκυ πρόστυχοΝαι! μπήκε αεράτη και πρίν το καταλάβω είχε γονατίσει και με πίπωνε αλύπητα με το μπουρνούζι μου όρθιοςΚουλ εκεί διαλύθηκε κάθε ενδοιασμός για το αν είναι όντως σκυλί του πολέμου!Είχε πολλές καυλες αποτι μου πε κιεγω το ίδιο Γερο-μύστης
Αρχισε να πετάει τα ρούχα της σε χρόνο 0 παπούτσια φούστα στρινγκ ήταν διάσπαρτα στο δωμάτιο!Απολαυστική πίπα βαθιά υγρή με εναλλαγές γλύψιμο απ'τον αφαλό μέχρι τα δάχτυλα των ποδιών Προσκύνημα με μουλιασε κυριολεκτικάΓλώσσα κάναμε και 69 απολαυστικό και αυτό.
Αν την άφηνα θα μπορούσε να τσιμπουκωνει ώρες εξ ου και ο τίτλος ήθελα όμως και κάρφωμα είχαμε καυλωσει και οι 2 παρα πολύ!Ξεκινάμε όρθια στον καθρέπτη με παροτρινε να βάλω και τα αρχιδια μέσα μετά κάθομαι στην πολυθρόνα του δωματίου κλαρινέτο πάλι κάθεται πάνω μου χοροπηδα αλλά ήθελε και άλλη πίπα σηκωνόμαστε ξαπλώνω από πάνω μου όρθια η Ήρα πίπα και στην κορύφωση τα πέταξα στις βυζάρες της!Ντουζάκι και απ'τους 2 social φοβερό η γυναίκα είναι ειλικρινεστατη και ακομπλεξαριστη μιλάει σαν να σε ξέρει χρόνια!Γλωσσοφιλα μπαλαμουτι η γλώσσα της το κάτι άλλο και στα φιλιά και στο γλύψιμο πίπα γλύψιμο παντού μετά ανεβαίνει από πάνω πάλι φιλιά ύστερα στο έδαφος πισωκολλητό και στην γωνία του δωματίου όρθιο πισωκολλητό στα 4 στο κρεβάτι σκαμπιλια στην κωλάρα και λίγο πρίν την λήξη τι άλλο;;;;μα πίπα φυσικά και όταν ένιωθα το Τέλος την έβαλα να μου τον παίξει και να παίζουμε με τις γλώσσες μας χυνοντας στο χέρι της ήθελε πολύ σπέρμα και το άρπαξε κυριολεκτικά!Σκυλί του πολέμου η Ήρα αντάξια της φήμης της και παρόλο που ήταν free fuck τα δωσε όλα και δικαιωθηκα που την επέλεξα για δώρο μου!Τι να την κάνω την δίμετρη μουναρα μοντέλο αν είναι ξεπέτα εδώ χορταίνεις γαμησι από μια γυναίκα που το γουστάρει!!!Το ίσως πάει γιατί είναι πολλά τα εσκορτια προς ανακάλυψη.Καλα να παιρνατε μάγκεςΚαπέλο γαμάτε γιατί χανόμαστεΚατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού